W Patronite od 04.09.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
224 łącznie
Tworzę poradniki w formie filmu na YouTube. Zakres: majsterkowanie, dom, naprawa samochodu, itd.

O Autorze

Dlaczego nagrywam filmy. Wiele razy korzystałem z porad umieszczonych na YouTube. Sam też chcę pomagać innym więc próbuję tworzyć poradniki w formie filmu.  Czasami porady są bardzo krótkie, czasami długie. Wszystko zależy od podejmowanego tematu.

 

Przykład poradnika z majsterkowania.

 

 Cieszy mnie to że spotkało się to z przychylnością sporej liczby ludzi. Na moim kanale YouTube można wyrażać swoje opinie na temat wykonanej przeze mnie pracy. Widzowie mogą udzielać rad, zadawać pytania. Wszystko w wysokiej kulturze i miłej atmosferze.

 

Przykład poradnika z naprwy samochodu.

 

Tematy poruszane na moim kanale są w formie filmu co znacznie ułatwia zrozumienie tematu. w filmie staram się też ostrzegać o niebezpieczeństwie które może powstać podczas wykonywania danej czynności co ulepsza bezpieczeństwo moich widzów.

 

Przykład poradnika z pracach związanych z domem.

 

Jeśli podobają się wam moje filmy. Jeśli moje porady pomogły wam. I chcecie wesprzeć finansowo. Z góry bardzo dziękuję i zapraszam na moje filmy. Link do mojego kanału http://www.youtube.com/channel/UCmMI02edc8DilYdaA_hG9Fg


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent