Frontem do Syrii

W Patronite od 06.02.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 374

liczba Patronów: 304

22 patronów
365 zł miesięcznie
375 zł łącznie

Nacieramy

400 zł

miesięcznie

91%

osiągnięto

35 zł

brakuje

Wraz z uzyskaniem tej kwoty będę mógł uruchomić serwis na odrębnej domenie, gdzie znajdą się treści publikowane na stronie na Facebooku wraz z infografikami, mapami oraz bazą źródłową. Ponadto w miesiącu będą publikowane dwa dłuższe teksty i to Patroni będą mieli wpływ na ich tematykę. Bez zmian pozostanie regularność publikowanych sprawozdań.

Przełamanie

700 zł

miesięcznie

52%

osiągnięto

335 zł

brakuje

Wraz z przekroczeniem tego progu chciałbym uruchomić podcast, gdzie trafiałyby publikowane wpisy. Teraz nie będzie musieli mnie czytać, ale będziecie mogli również słuchać :)
Jakakolwiek próba opisywania zjawisk bliskowschodnich wymaga doskonałej znajomości języka arabskiego. Do tej pory uczyłem się go samodzielnie, chciałbym jednak rozpocząć profesjonalną naukę - jest to jednak koszt, który przekracza mój budżet. Dzięki znajomości języka będę w stanie dotrzeć do pierwotnych źródeł informacji i jeszcze szybciej informować was o tym co dzieje się na Bliskim Wschodzie.

Zwycięstwo

2 000 zł

miesięcznie

18%

osiągnięto

1 635 zł

brakuje

Cel ostateczny i moje marzenie - napisanie książki, w której opiąłbym historię syryjskiego konfliktu, jego genezę i przebieg. Przeliczając czas potrzebny na jej napisanie na roboczogodziny potrzebowałbym minimum 2000 złotych miesięcznie, aby rzetelnie podejść do tego tematu.
Na polskim rynku wydawniczym brakuje zwartych publikacji opisujących konflikt w Syrii. Zainteresowanie wyrażają zarówno przyszli czytelnicy jak i wydawcy.

Stabilność pracy

250 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Ta kwota umożliwi mi regularne publikowanie na stronie oraz utrzymanie nowych cykli, które zostaną uruchomione - "Zadaj Pytanie" oraz "Dzieje Frontu". Osiągniecie minimalnego progu pozwoli mi wykupić dostęp do zagranicznych serwisów informacyjnych. Ponadto będę mógł regularnie wykupywać reklamy, które pozwolą mi dotrzeć do nowych odbiorców. Innymi słowy osiągniecie pierwszego progu pozwoli utrzymać Frontem do Syrii na obecnym poziomie regularności wpisów, a nawet pójść o kilka kroków dalej.
Wraz z przekroczeniem progu na stronie pojawią się minimum jeden dłuższy tekst w miesiącu i to patroni będą mieli wpływ na ich tematykę. Bez zmian pozostanie regularność publikowanych sprawozdań.
Zostań Patronem