Aleksandra Miernik

W Patronite od 19.10.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
250 łącznie
Fucks Fashion, to strona poświęcona modzie. Od 3 lat dzięki niej możecie dowiedzieć się co dzieje się w modzie! Poznasz fakty o projektantach, historiach domów mody oraz czasem podejdziemy do tematu od strony biznesowej :)

O Autorze

Fucks Fashion, to strona, która od trzech lat działa na rzecz mody! Skąd nazwa?

Fucks bo "she fucks" - dwa znaczenia, które mogą świadczyć o nienawiści i miłości do mody. Na tej stronie omawiamy historię domów mody, znaczenia marek oraz podejście ekologiczne "sustainable" do powyższego przemysłu.

Strona Fucks Fashion jest prowadzona przeze mnie, czyli Olę Miernik. Studiowałam modę we Florencji w Polimodzie - i od tego się zaczęło. Znalazłam nowy sens w edukacji o modzie. Studia nie przynosiły wiedzy, dodawały jedynie kosztów, więc postanowiłam uczyć się wszystkiego sama, a jednocześnie dzielić się nabytą wiedzą na mojej stronie na Facebooku.

Najpierw powstał Facebook, później YouTube, Instagram, na końcu TikTok.

Możecie kojarzyć mnie z takich filmów jak:

MISBHV powiedz przepraszam

Veclaim powiedz przepraszam

czy najbardziej aktualnego "Shein To Najgorsza Firma".

W 2020 roku również dzięki mnie ujrzała na światło afera w głównej roli z marką Michael Kors, która wyrzucała niesprzedane torebki ze skóry węża na śmietnik. O tym napisały takie pisma jak: Kobieta wp.pl, Onet, czy Donald.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika