Fundacja Włączeni

W Patronite od 19.11.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2319

Liczba Patronów: 1783

Zostań Patronem
Kup na prezent
3 patronów
30 miesięcznie
70 łącznie

Trzymamy rękę na pulsie

300 zł

miesięcznie

10%

osiągnięto

270 zł

brakuje

W każdym miesiącu musimy pokryć podstawowe koszty administracyjne i promocyjne, aby utrzymywać naszą działalność i być w stanie docierać do naszej społeczności! Osiągając cel 300 zł miesięcznie będziemy ze spokojem mogli planować kolejne wydarzenia, warsztaty, szkolenia i promocję wolontariatu!

Nasze pomysły wchodzą na wyższy poziom!

600 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

570 zł

brakuje

Społeczność Włączonych składa się z kreatywnych i empatycznych osób, które stale pracują nad nowymi inicjatywami promującymi wolontariat i odpowiedzialność społeczną w Polsce. Konkurs "IdeaON" wspierający 4 organizacje społeczne, warsztaty w szkołach promujące wolontariat czy druga edycja Konferencji Włączonych, to przykłady obecnie planowanych przez nasz zespół dużych inicjatyw, które wymagają dodatkowych nakładów finansowych. Osiągając cel 600 zł miesięcznie będziemy w stanie realizować te i kolejne inicjatywy na większą skalę, zapewniając uczestnikom niezbędne materiały i dodatkowe atrakcje!

Włączamy nowe inicjatywy!

1 000 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

970 zł

brakuje

Z Waszym wsparciem jesteśmy w stanie odkrywać nowe możliwości i zmieniać oblicze wolontariatu w Polsce. Osiągając cel 1000 zł miesięcznie możemy z rozmachem planować kolejne inicjatywy, dzięki którym będziemy wspierać zarówno wolontariuszy, jak i organizacje trzeciego sektora!
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł