Fundacja Służby Rodzinie "Nadzieja"

W Patronite od 01.03.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 945

Liczba Patronów: 3467

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
500 miesięcznie
6 500 łącznie

Zostań Patronem POKOJU MARZEŃ

50 000 zł

13%

osiągnięto

43 500 zł

brakuje

„Chciałbym mieć swoje łóżko i... poduszkę z McQueenem…” (Mateusz lat 6)

Dom to swoista oaza, do której wracamy, by odpocząć i nabrać sił do kolejnego starcia z życiem. Najważniejsze miejsce w życiu każdego człowieka, dające poczucie BEZPIECZEŃSTWA, MIOŚCI I AKCEPTACJI.

Mieszkanki Domu Samotnej Matki często nie miały szansy tego doświadczyć. Do Ośrodka trafiają w różnych kryzysowych momentach swojego życia, uciekając przed przemocą domową, toksycznymi relacjami czy ostatecznie przed bezdomnością.

Projekt „Pokoje marzeń”, do którego chcemy Cię zaprosić drogi Patronie, wynika z chęci dania naszym mieszkankom i ich dzieciom szansy na to, aby poczuli ciepło domowego ogniska.

Przewidywany koszt wyremontowania jednego pokoju, oszacowaliśmy na kwotę 9 tys. zł. Chcemy nie tylko je odnowić i wyposażyć w podstawowe sprzęty, ale także wypełnić je drobiazgami, które stworzą atmosferę domu i uczynią go przytulnym. Nasze maluchy marzą tak jak ich koledzy o chociaż najmniejszej przestrzeni dla siebie. Przestrzeni, w której ich dziecięce MARZENIA będą mogły się rozwijać, a ich świat nabierać KOLORÓW. Mamom chcemy dać bezpieczne i PRZYTULNE miejsce, w którym będą mogły się schronić w chwili, gdy ich świat i życie nagle się rozsypują. Miejsce, do którego wracają z rosnącą w sercu NADZIEJĄ, że jest bezpieczne dla nich i ich dzieci. Miejsce, w którym znajdą wymarzoną wiklinową lampkę i fioletowe zasłony (marzenie mamy Ani).

Mamy nadzieję, że te pragnienia będą możliwe do zrealizowania, jak najszybciej. Wierzymy, że także dzięki Twojej pomocy i wsparciu, spełnimy marzenia wszystkich naszych Podopiecznych, nie pomijając nikogo i damy w ten sposób NADZIEJĘ wszystkim na lepsze jutro.

Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 500 zł