Avatar użytkownika

Fundacja B.L.U.

1
patron
50 
miesięcznie
1 600 
łącznie
1
patron
50 zł 1 600 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Przybij piątkę! ✋ Dziękujemy za wsparcie. Cieszymy się, że zdecydowałeś się wspierać nasze działania z zakresu edukacji ekologicznej, zdrowotnej i rozwoju osobistego! 😊
15 zł miesięcznie
Dziękujemy za zaufanie! 💙 Razem możemy więcej! 😊 Dzięki Twojej pomocy będziemy edukować społeczeństwo, jak żyć ekologicznie i zdrowo na co dzień.
W ramach podziękowania otrzymasz od nas eko-torbę B.L.U po szóstym miesiącu wsparcia 🤝
50 zł miesięcznie
Dzięki Tobie możemy zdziałać jeszcze więcej! 😊 Dziękujemy!!! 💙💚💙 Będziemy przygotowywać materiały edukacyjne i szkoleniowe, które w przystępny sposób odpowiadają na ważne potrzeby współczesnego świata.

W ramach podziękowania otrzymasz od nas eko-torbę B.L.U oraz e-book "Eko-wyzwania na każdy tydzień roku" (dostępny tylko dla Patronów) po szóstym miesiącu wsparcia 🤝
150 zł miesięcznie
Wow! 🤩 Dziękujemy za Twój wkład w tworzenie lepszego świata 🌍 - dla nas wszystkich. Twoja pomoc pozwoli nam na dostęp do wiedzy eksperckiej i zaprezentowanie jej w przejrzysty sposób.
W ramach podziękowania otrzymasz od nas eko-torbę B.L.U, e-book "Eko-wyzwania na każdy tydzień roku" (dostępny tylko dla Patronów) oraz list od Zarządu Fundacji po szóstym miesiącu wsparcia 🤝
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
3 dostępne miejsca
Dziękujemy, że budujesz razem z nami lepszy świat 🌍 Dołączasz do elitarnej grupy osób, którą będziemy informować o naszych nowych ebookach, kursach i wydarzeniach przed innymi. Ponadto co kwartał otrzymasz od nas krótki raport z naszej działalności, a raz w roku będziesz miał możliwość uczestniczenia w spotkaniu z Zarządem i otrzymasz pisemne podziękowania za Twój wkład🤝

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Fundacja B.L.U. w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Grupa pasjonatów i aktywistów z wizją budowy lepszego świata – dla nas WSZYSTKICH.
Edukujemy w temacie ekologii na co dzień, zdrowego trybu życia, a także wspieramy rozwój osobisty, jak i zawodowy.
B.L.U. = BALANCE | LIFE | UNIVERSE

Czym się zajmujemy?

 

  • EDUKACJA EKOLOGICZNA

Pokazujemy, jak codzienne wybory wpływają na środowisko. Wierzymy, że popyt kształtuje podaż i nasze decyzje zakupowe mają znacznie. Uczymy postaw proekologicznych  przedsiębiorców.

  • ZDROWY STYL ŻYCIA

Właściwa dieta, aktywność fizyczna, sen i regeneracja, work life balance – pokazujemy, jak żyć zdrowo we współczesnym świecie i nie dać się pokonać szalonemu tempu życia.

  • ROZWÓJ OSOBISTY I ZAWODOWY

Wierzymy, że szczęśliwi i spełnieni ludzie współtworzą świadome, sprawiedliwe i zrównoważone społeczeństwo, dlatego rozwój jednostki jest dla nas ważny. 

 

B.L.U. = BETTER LIFE for US

Chcemy budować lepszy świat – dla nas WSZYSTKICH

 

FundacjaBLUmisja

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Fundacja B.L.U. już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Elwira Romanczuk
Elwira Romanczuk
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.