Góra jest Kobietą

W Patronite od 06.08.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
120 łącznie

Sesja zdjęciowa i film promocyjny

1 500 zł

8%

osiągnięto

1 380 zł

brakuje

Chciałybyśmy podsumować wszystkie nasze wcześniejsze cele, sesją zdjęciowa i filmikiem promujący naszą początkującą działalność związaną z odzieżą i akcesoriami marki Góra jest Kobietą. W ten sam sposób chcemy uczcić i udokumentować nasze babskie wyjście w góry. Chcemy pokazać to w jaki sposób nasza społeczność gromadzi się i czerpie korzyści z tego co możemy zaoferować w ramach nowych naszych działań, dedykowanych dla niej.

Znak towarowy

2 500 zł

4%

osiągnięto

2 380 zł

brakuje

Chcemy chronić nasze pomysły i podkreślić unikalność całego projektu, dlatego zdecydowaliśmy się na zastrzeżenie logotypu i nazwy naszej idei.

Projekt ubrań i akcesoriów

4 000 zł

3%

osiągnięto

3 880 zł

brakuje

Spotykamy na swojej drodze górskich ludzi, którzy zapałali entuzjazmem do naszej misji. Projektanci, którzy zaoferowali swój talent i w mgnieniu oka zaprojektowali wzory na koszulki, akcesoria i gadżety zidentyfikowane z marką i jej misją. Chcemy się im odwdzięczyć godziwą zapłatą, ponieważ wg nas jest to energetycznie ważne, a pieniądz jest energią, która powinna krążyć.

Sklep online

5 000 zł

2%

osiągnięto

4 880 zł

brakuje

Zależy nam na przyjaznej dla oka i funkcjonalnej witrynie, która będzie profesjonalnie wspierała nasz sklep online. Chciałybyśmy, by naszym sklepem zajął się fachowiec.

Inwestycja w produkty

10 000 zł

1%

osiągnięto

9 880 zł

brakuje

Jest to kwota, która zasili zakup "pakietu startowego" do zatowarowania sklepu internetowego. Zakup materiałów, z których uszyjemy odzież, zrobimy maty do jogi, wykonamy gadżety, jak np. górskie kubki i bidony, Dzięki tej kwocie będziemy mogli zapłacić za ich wykonanie, bez konieczności brania kredytu.

Nasza intencja :)

1 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Góra jest Kobietą chce zadbać, aby kobiety pamiętały o swojej mocy, eksponując hasło przewodnie podczas zorganizowanych wyjść i ubrać w dodatki, które mogą zabrać ze sobą. Mamy cel, aby ubrać i wyposażyć w to hasło wszystkie kobiety na szlaku!
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Maciej Zając
Maciej Zając
Próg: 40 zł