Avatar użytkownika

Tymek Kucharczyk - kierowca wyścigowy

9
patronów
330 
miesięcznie
8 830 
łącznie
9
patronów
330 zł 8 830 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

20 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
30 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
50 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
100 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
200 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
500 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
1000 zł miesięcznie
Dziękujemy za Twoje wsparcie!
2000 zł miesięcznie
Każdy kto ma możliwość wsparcia Tymka na wiekszą skale zostanie przez nas doceniony w formie informacji o sponsoringu.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Tymek Kucharczyk - kierowca wyścigowy w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Tymek Kucharczyk - kierowca wyścigowy startujący w zawodach od 5 roku życia. Obecnie Tymek ściga się w brytyjskiej Formule 3 - GB3

Tymek jest kierowcą, który poświęcił całe swoje życie na starty w wyścigach. Od 5 roku życia startował w zawodach kartingowych. Osiągnął wiele znaczących sukcesów na arenie międzynarodowej, głównie we Włoszech gdzie startował regularnie od 8 roku życia. To tam, w centrum wydarzeń kartingowych już w wieku 9 lat został kierowcą fabrycznym. Tak zostało do końca kariery kartingowej, którą zakończył w wieku 15 lat w zespole Roberta Kubicy - Birel ART. Okres ten, to wiele sukcesów na najmocniejszej arenie kartingowej na świecie. Zwycięstwa w World Series Karting i czołowe miejsca w Mistrzostwach Świata i Europy były kolejnymi ważnymi osiągnięciami, aby postawić następny krok w karierze Tymka.

W wieku 16 lat, wygrywając specjalny program wspierania młodych kierowców przez producenta szwajcarskich zegarków Firmę Richard Mille, zagwarantował sobie udział w jednej z najmocniejszych serii Formuły 4.

W debiucie w bolidach jednomiejscowych – Hiszpańskiej Formuły 4 - 12 razy stawał na podium, raz wygrał wyścig i wielokrotnie triumfował w kategorii Rookie. Cały sezon zakończył na wysokim 3 miejscu w klasyfikacji generalnej. Dzięki świetnej postawie Tymek został dostrzeżony i zaproszony na testy brytyjskiej Formuły 3.

Sezon 2023 to przenosiny do wyższej kategorii, będącej kolejnym krokiem do spełnienia marzenia jakim jest udział w zawodach Formuły 1 a mianowicie starty w brytyjskiej formule 3 - GB3 Championship. Obecnie Tymek zajmuje 5. miejsce w klasyfikacji generalnej, po wielu przygodach na torze i kilku nie do końca zrozumiałych dla nas decyzjach sędziów. Mimo to Tymek prezentuje świetną prędkość i jest jednym z najszybszych kierowców w każdej rundzie.

To w którym miejscu jest Tymek, nie byłoby możliwe bez wsparcia sponsorów na czele z głównym sponsorem – PKN ORLEN. Wszystkim z tego miejsca chcielibyśmy bardzo podziękować. Mimo tego wsparcia chcemy wystartować ze zbiórką, która po przerwie wakacyjnej pozwoli nam kontynuować starty i rywalizować z najlepszymi kierowcami serii. Motorsport wymaga zaangażowania wielu partnerów. Niestety, wiele rozmów z następnymi potencjalnymi sponsorami, które miały zagwarantować nam budżet na cały sezon, nie przyniosły konkretnych rezultatów.

Dlatego zwracamy się z prośbą do wszystkich kibiców i miłośników motorsportu w Polsce o wsparcie kolejnych startów Tymka w tym sezonie. Wierzymy, że dobry wynik w brytyjskiej Formule 3 otworzy przed nim kolejne drzwi i możliwości rywalizacji w wyższych kategoriach wyścigowych. Za każde wsparcie bardzo dziękujemy!

 

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Tymek Kucharczyk - kierowca wyścigowy już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Tadek B.
Tadek B.
30 zł
Grzegorz Grubecki
Grzegorz Grubecki
50 zł
Anonimowy patron
20 zł
Arkadiusz  Aszyk
Arkadiusz Aszyk
50 zł
Patryk Rusin
Patryk Rusin
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.