GRYzonie

W Patronite od 20.06.2016

Jesteśmy dwójką zapalonych gryzoniowych graczy, którzy pragną Wam, widzom Youtuba, przybliżyć znane oraz mniej znane wymiary światów cyfrowych. Staramy się dostarczyć Wam jak najciekawsze materiały w jak najlepszej jakości!

O Autorze

Czołgiem!

Kto nas nie zna, przedstawiamy się - GRYzonie, czyli dwa futrzaste stworki, zaszyły się w kąciku między konsolami wszelakimi, ze ślepiami wpatrzonymi w migające światełka led, o barwie świeżo wygenerowanych tekstur skaczą po urojonych bitach wirtualnej rzeczywiśtości. Pragną zabierać Was w świat gier - ponad podziałami na konsole, gatunki, producentów, modele sterowania i urodę głównych bohaterów.

Dotychczas rozpoczęliśmy kilka serii, które na pewno będziemy kontynuować:

1. Historia Konsol

Jest to nasze najbardziej czasochłonne przedsięwzięcie - kosztuje dużo pracy, czasu, energii, stąd odcinki pojawiają się dość rzadko - Wasze wsparcie może jednak sprawić, że seria będzie wracać częściej, filmiki będą jeszcze bardziej szczegółowe, rozszerzymy tematykę o pojedyncze konsole i gameplaye, najważniejsze gry z danej platformy, porady jak i gdzie kupować.

2. Unboxing

Któż dziś kupuje w ciemno, miast obejrzeć kilka unboxingów? Staramy się robić unboxingi/untorbingi tak, aby nie tylko pokazywały zawartość rozpakowanej paczki, ale także, by dać Wam jak jak najwięcej rozrywki płynącej z filmu. Wsparcie zapewni napływ więcej przedmiotów do unboxingów, a kto wie - może z czasem i Wy coś do rozpakowania od nas dostaniecie... :)

3. zOrientowana

Uwaga miłośnicy japońszczyzny! Nasza najnowsza seria, w której opowiadać będziemy o najciekawszych azjatyckich produkcjach growych (nie ograniczając się do żadnej generacji). Zapraszamy do czerpania inspiracji, jeśli nie wiecie co włożyć do napędu. Więcej wsparcia na Patronite oznacza odkrywanie więcej skarbów, regularne recenzje i konkursy na zdobycie super gier!

4. Zagrajmy w...

Jako szanujący się growi jutuberzy zapraszamy was serdecznie na mały zapis audio-wideo z naszych dokonań przedkonsolowych. W miarę rozrastania się kanału pojawi się coraz więcej gier na coraz więcej konsol.

5. Gdyby zagraniczne gry miały polskie tytuły

Skoro książki i filmy (w większości) występują na rynku polskim z polskim tytułem (nierzadko mało zbieżnym z oryginałem, przypomnieć tu należy choćby legendarne "Die Hard" czyli naszą "Szklaną pułapkę") - co by było, gdyby ci sami tłumacze wzięli się za gry? Z tych rozważań właśnie narodziła się seria tłumaczeń z przymrużeniem oka ;)

6. Kilka faktów o.../Retro fakty

Wspominki o grach legendarnych, lubianych bądź zapomnianych, a godnych pamięci.

7. BUGI ŁUGI

Seria póki co odsunięta na boczny tor, czeka na swój chwalebny powrót. Bowiem błędy w grach nieraz stają się surrealistycznym wymiarem sztuki, pokazują co niewypowiedziane, inspirują i wariują.

Prócz tego wiele innych, okołogrowych tematów, konkursów, ciekawostek.

Mamy nadzieję, że oferta Was zainteresowała, wkrótce więcej smakowitych propozycji!

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)