Globalna Gra

W Patronite od 19.02.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 549

liczba Patronów: 319

14 patronów
145 zł miesięcznie
1 305 zł łącznie

Wspierasz bo lubisz

250 zł

miesięcznie

58%

osiągnięto

105 zł

brakuje

To minimum egzystencjalne. Tyle chcę zbierać miesięcznie żeby nie dokładać do interesu. Kwartał takiego finansowania, to roczny koszt serwera. Do tego domena, czasem jakieś proste prace konserwacyjne, czasem materiały do pracy, prasa, książka, koszt paliwa czy biletu żeby dojechać na spotkanie, kawy żeby nie zasnąć po całym dniu pracy podczas nocnego pisania tekstu itp.

Regularność - chcę więcej!

500 zł

miesięcznie

29%

osiągnięto

355 zł

brakuje

Tyle zbieramy, żeby artykuły ukazywały się regularnie. Przy takim wsparciu jestem w stanie poświęcić określoną ilość godzin, które zamiast na ganianie po mieście przeznaczę na pracę nad stroną, FB i artykułami. Więcej treści, większa regularność!

Bling! Bling! Grafika

750 zł

miesięcznie

19%

osiągnięto

605 zł

brakuje

Podana kwota ma wystarczyć na wsparcie graficzne. Porządne infografiki, może jakieś proste mapki. Sam niestety nie bardzo potrafię robić to profesjonalnie, ale znam ludzi, którzy za niewielką opłatą mi z tym pomogą. Nareszcie teksty będą nieco bardziej kolorowe, a treść podsumowana zgrabną infografiką.

Następny poziom

1 000 zł

miesięcznie

14%

osiągnięto

855 zł

brakuje

To już całkiem spora kwota. Zakłada realizację planów z poprzednich progów oraz pierwsze przymiarki do kolejnego poziomu rozwoju. Na tym etapie będę w stanie zainwestować jeszcze więcej czasu, który zamierzam przeznaczyć na wywiady. Kto? Jacek Bartosiak? Leszek Sykulski? Profesor Bogdan Góralczyk? Wspólnie się nad tym zastanowimy. Liczę, że w cyklu "Gość Globalnej Gry", przynajmniej raz w miesiącu uda mi się przeprowadzić ciekawy wywiad z ludźmi rozumiejącymi geopolitykę.

Ojej!

2 500 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

2 355 zł

brakuje

To jest cel, który ni mniej ni więcej oznacza, że Globalna Gra stanowić będzie dla mnie pracę na pół-etatu. Na pół, bo nadal będę musiał pracować zawodowo, ale na tym poziomie jestem w stanie odpuścić sobie część zajęć i nadal mieć co włożyć do garnka. To już nie przelewki! Regularne pisanie, grafika, wywiady, na pewno czas na pisanie książki i kto wie co jeszcze.
Zostań Patronem