Avatar użytkownika

Gniazdo Nostalgii

10
patronów
440 
miesięcznie
780 
łącznie
10
patronów
440 zł 780 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
5 zł miesięcznie
Gniazdko
Dziękuję za Twoje wsparcie! Każda pomoc ma dla mnie ogromne znaczenie i pozwala mi dalej rozwijać moją pasję.
Dostęp do discord'a!
Obrazek progu
20 zł miesięcznie
Gniazdo
Twoje wsparcie jest dla mnie nieocenione! W ramach tego progu, Twoje imię zostanie wspomniane i uwiecznione w każdym moim filmie. To mały gest, ale chciałbym pokazać, jak bardzo doceniam Twoją pomoc. Dziękuję za wsparcie mojego kanału!
Obrazek progu
100 zł miesięcznie
Limit Patronów osiągnięty!
Gnieździcho
Twoje wsparcie jest niesamowite! W ramach tego progu, nie tylko Twoje imię zostanie wspomniane i uwiecznione w każdym moim filmie, ale również raz w miesiącu będziesz miał możliwość wyboru tematu jednego z filmów. To Twoja szansa, aby wpłynąć na kierunek mojej twórczości. Dziękuję za wsparcie mojego kanału!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Gniazdo Nostalgii w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jestem autorem kanału Gniazdo Nostalgii na YouTube, gdzie tworzę video-eseje z gier. Wsparcie na Patronite pozwoli mi tworzyć więcej i lepszych treści. Patroni otrzymają podziękowania w filmach i możliwość sugerowania gier do omówienia. Dziękuję za wsparcie! Poniżej rozwinięty opis!

Cześć! Jestem autorem kanału na YouTube o nazwie Gniazdo Nostalgii. Od półtora roku tworzę filmy, które są video-esjami z gier. W moich filmach dokładnie sprawdzam, jak konkretne tytuły gier sprawdzają się w dzisiejszych czasach. Dodatkowo, często prezentuję skrótowo przedstawioną fabułę tych gier. Jeśli jesteś ciekawy, jak to wygląda, zapraszam do obejrzenia jednego z moich filmów tutaj.
 

Tworzenie tych materiałów to moja pasja, ale wymaga też dużo czasu i zaangażowania. Wsparcie na platformie Patronite umożliwi mi poświęcenie większej ilości czasu na tworzenie materiałów, a także ewentualne ulepszenia sprzętu, kiedy zajdzie taka potrzeba. Dzięki temu będę mógł zwiększyć częstotliwość publikacji nowych treści oraz poprawić ich jakość.

Dla moich patronów przygotowałem kilka korzyści. Przy spełnieniu odpowiedniego progu, każdy patron otrzyma podziękowania w każdym filmie i pojawi się w sekcji “Patroni” w trakcie materiału. Dla tych, którzy zdecydują się wesprzeć mnie na wyższym progu, oferuję możliwość zasugerowania gry, którą omówię w ramach jednego z moich filmów.

Dziękuję za rozważenie wsparcia mojego kanału na Patronite. Każda pomoc ma dla mnie ogromne znaczenie i pozwala mi dalej rozwijać moją pasję.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Gniazdo Nostalgii już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Soczeki
Soczeki
20 zł
Heytownik
Heytownik
20 zł
DiegoGothic
DiegoGothic
20 zł
Zielu Przechuj
Zielu Przechuj
100 zł
Sanseno
Sanseno
100 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.