W Patronite od 18.06.2016

Nowa seria True Story

250 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

245 zł

brakuje

Trzecia seria True Story - najpopularniejszego cyku o bajkach w internetach!
Seria, w której skupiam się na analizie współczesnych bajek oraz na porównywaniu ich z wersjami stanowiącymi ich oryginalny odpowiednik, w końcu doczeka się kontynuacji!

Czy Kapitan Hak ma królewskie korzenie? Czego kalką jest Atlantyda? Komu disneyowska księżniczka odcięła łeb w swojej oryginalnej historii? Który bohater bajek dla dzieci jest seryjnym mordercą?

Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziecie w nowej serii. Po osiągnięciu tego progu pojawi się na blogu 10 nowych bajek w odstępach dwutygodniowych! Plus dodatkowy odcinek przeznaczony wyłącznie dla patronów.

Wszystkie zgromadzone środki zostaną przeznaczone na materiały, dzięki którym odkryję przed Wami straszne oblicze bajek i raz na zawsze zniszczę Wasze dzieciństwo!

Nowa jakość Gosiarella Show

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

995 zł

brakuje

Rozpoczęcie przygody na YouTube pozornie jest mało wymagające, jednak nie chciałabym się nad Wam znęcać kiepską jakością video i dźwiękiem pełnym szumów. Dzięki osiągnięciu tego celu uda się zdobyć troszkę sprzętu (i program do montowania), dzięki któremu może i nie stworzę arcydzieła, ale z pewnością będzie bardziej przyjazne dla oczu i uszu.

Poza tym wystartuje seria filmów, którą pokochacie!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)