Strefa Patrona:

2

patronów

15 zł

miesięcznie

170 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
597
miesięczne wsparcie
509
liczba patronów

  Różowa Blogerka ze specyficznym poczuciem humoru, ironicznym podejściem do bajek, dziwaczną obsesją na punkcie zombie. Odrobinę narcystyczna, choć wyjątkowo skromna. Zakochana w fantastyce i historii. Maniaczka seriali. Idealistka, która zbyt często zapomina by nie zmieniać świata.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 6%
cel: 250 zł miesięcznie
brakuje 235 zł
Nowa seria True Story
Trzecia seria True Story - najpopularniejszego cyku o bajkach w internetach!
Seria, w której skupiam się na analizie współczesnych bajek oraz na porównywaniu ich z wersjami stanowiącymi ich oryginalny odpowiednik, w końcu doczeka się kontynuacji!

Czy Kapitan Hak ma królewskie korzenie? Czego kalką jest Atlantyda? Komu disneyowska księżniczka odcięła łeb w swojej oryginalnej historii? Który bohater bajek dla dzieci jest seryjnym mordercą?

Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziecie w nowej serii. Po osiągnięciu tego progu pojawi się na blogu 10 nowych bajek w odstępach dwutygodniowych! Plus dodatkowy odcinek przeznaczony wyłącznie dla patronów.

Wszystkie zgromadzone środki zostaną przeznaczone na materiały, dzięki którym odkryję przed Wami straszne oblicze bajek i raz na zawsze zniszczę Wasze dzieciństwo!
0%
100%
osiągnięto 1%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 985 zł
Nowa jakość Gosiarella Show
Rozpoczęcie przygody na YouTube pozornie jest mało wymagające, jednak nie chciałabym się nad Wam znęcać kiepską jakością video i dźwiękiem pełnym szumów. Dzięki osiągnięciu tego celu uda się zdobyć troszkę sprzętu (i program do montowania), dzięki któremu może i nie stworzę arcydzieła, ale z pewnością będzie bardziej przyjazne dla oczu i uszu.

Poza tym wystartuje seria filmów, którą pokochacie!

O Autorze

          

Gosiarella to zarówno moje internetowe alter ego, jak i nazwa bloga, którego tworzę już od kilku lat. Blog rozpoczął swoją działalność pod szyldem "W krainie stron" w połowie lipca 2011 roku, gdy postanowiłam podzielić się wrażeniami z przeczytanych książek z szerszą grupą odbiorców. Początkowo publikowane były jedynie recenzje książek, ale nie potrafiłam na tym poprzestać, dlatego z czasem dołączyły do nich opinie o filmach i serialach. Czas mijał, a blog zmienił nazwę i tematykę, stając się coraz bardziej nieprzewidywalny, poszukiwał własnej ścieżki rozwoju i za nic nie pozwalał się okiełznać. Aktualnie porusza tematykę kultury i popkultury z delikatną nutką geekowego lifestyle'u. Przynajmniej tak to wygląda w teorii, bo jeśli mam być całkiem szczera to w rzeczywistości Różowy Blog to misz-masz tekstów o księżniczkach Disneya, Czarnych Charakterach, Zombiakach, historii, serialach i wszystkim, co tylko wyda mi się ciekawe (jednorożca pewnie też tam znajdziesz).

 

Na szczęście ten cały bałagan mieści się w ramach popkultury! Niestety z popkulturą jest tak, że bywa droga. Żyjemy w kraju, w którym taniej wychodzi kupienie ośmiopaka piwa, niż zakup książki, czy biletu do kina. Wejściówki na konwent i koszt dojazdu lepiej nie przeliczać na inne dobra, a o biletach na koncerty boję się nawet wspominać. Niemniej z tymi wydatkami już się pogodziłam. I chociaż byłoby mi niezmiernie miło, gdyby ktoś chciał Gosiarellę odrobinę rozpieścić przez wsparcie popkulturowych zachcianek, to jednak głównie zależy mi na zebraniu funduszy pozwalających zdobyć trudno dostępne materiały, z których powstaje seria wpisów True Story, a może nawet na zakup sprzętu niezbędnego do stworzenia Różowego Vloga. 

              

 

Przy okazji chciałam podziękować Ci za czas poświęcony na czytanie tego tekstu i być może również bloga, a jeśli zdecydujesz się na zostanie Gosiarellowym Patronem to będę Ci niesłychanie wdzięczna. Przybijam wirtualną piąteczkę i przesyłam moc serduszek!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 1
Niby kwota nie duża, a jednak właśnie piszczę z radości, że chciało Ci się pokazać swoje wsparcie. Mocno serduszkuję, a jeśli dane nam będzie spotkać się na żywo będę musiała Cię przytulić - nie ma lekko!
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 1
Nawet nie wiesz, jak ogromną radość sprawia mi Twój gest i wsparcie! Jak mogę Ci się odwdzięczyć? Już wiem! Gdy nadejdzie Zombie Apokalipsa powalę w Twoim imieniu zombiaka! Niech wiedzą, że z nami nie ma żartów! Dobra, a teraz poważnie! Niebawem otrzymasz ode mnie specjalny, niepublikowany dotąd odcinek z serii True Story!
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 0
Taki czytelnik, jak Ty to skarb! Widać, że naprawdę lubisz Gosiarellę i Różowy Blog jest Ci bliski. Sądzę, że to moment, w którym bez obaw mogę odpłacić się powierzeniem Ci wyboru tematu tekstu, który w przeciągu dwóch miesięcy opublikuję na blogu! Oczywiście niepublikowany dotąd odcinek True Story również już do Ciebie leci!
Serduszkuję z całego serca i niech moc będzie z Tobą!
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Czy Ty wiesz co czynisz?! Właśnie wysłałeś Gosiarellę do kina i księgarni z misją wybrania celu, nad którym będzie się pastwić na blogu! Za Twą hojność czeka Cię nagroda! Nie tylko zniszczę w Twoim imieniu Zombie i pozwolę Ci wybrać temat tekstu, ale także dostaniesz ode mnie kubek z Gosiarellową grafiką!
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Jesteś szalony! Niby zawsze wiedziałam, że ciągnie swój do swego, ale i tak mnie zaskakujesz! I co ja mam teraz zrobić? Ukatrupienie zombiaka w razie apokalipsy masz już zagwarantowane, a także możliwość wyboru wpisu. Niemniej taka dawka szaleństwa powinna zostać dodatkowo uhonorowana podkoszulkiem! Mam nadzieję, że dane mi będzie Cię poznać, by móc podziękować na żywo!
Niech moc Różowej Gosiarelli będzie z Tobą!
Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 25
UWAGA: Ten próg jest przeznaczony wyłącznie dla bogaczy chcących wesprzeć Gosiarellowe starania w podboju świata oraz dla stalkerów, bo kto inny byłby wstanie rzucać w Gosiarellę taką ilością gotówki?! I co ja mam z Tobą teraz zrobić? Chyba wypada się spotkać, więc z przyjemnością przyjadę do Twojego miasta, by wspólnie wypić kawę i ocenić Twoje zdrowie psychiczne.

+ Nagrody z poprzednich progów również Ci się należą! Ba! Jeśli chcesz możesz nawet zaproponować temat tematycznej pory roku na blogu!
Zostań patronem

Najnowsi Patroni