W Patronite od 18.06.2016

Różowa Blogerka ze specyficznym poczuciem humoru, ironicznym podejściem do bajek, obsesją na punkcie zombie. Odrobinę narcystyczna, choć wyjątkowo skromna. Zakochana w fantastyce i historii. Maniaczka seriali. Idealistka, która zbyt często zapomina by nie zmieniać świata.

O Autorze

          

Gosiarella to zarówno moje internetowe alter ego, jak i nazwa bloga, którego tworzę już od kilku lat. Blog rozpoczął swoją działalność pod szyldem "W krainie stron" w połowie lipca 2011 roku, gdy postanowiłam podzielić się wrażeniami z przeczytanych książek z szerszą grupą odbiorców. Początkowo publikowane były jedynie recenzje książek, ale nie potrafiłam na tym poprzestać, dlatego z czasem dołączyły do nich opinie o filmach i serialach. Czas mijał, a blog zmienił nazwę i tematykę, stając się coraz bardziej nieprzewidywalny, poszukiwał własnej ścieżki rozwoju i za nic nie pozwalał się okiełznać. Aktualnie porusza tematykę kultury i popkultury z delikatną nutką geekowego lifestyle'u. Przynajmniej tak to wygląda w teorii, bo jeśli mam być całkiem szczera to w rzeczywistości Różowy Blog to misz-masz tekstów o księżniczkach Disneya, Czarnych Charakterach, Zombiakach, historii, serialach i wszystkim, co tylko wyda mi się ciekawe (jednorożca pewnie też tam znajdziesz).

 

Na szczęście ten cały bałagan mieści się w ramach popkultury! Niestety z popkulturą jest tak, że bywa droga. Żyjemy w kraju, w którym taniej wychodzi kupienie ośmiopaka piwa, niż zakup książki, czy biletu do kina. Wejściówki na konwent i koszt dojazdu lepiej nie przeliczać na inne dobra, a o biletach na koncerty boję się nawet wspominać. Niemniej z tymi wydatkami już się pogodziłam. I chociaż byłoby mi niezmiernie miło, gdyby ktoś chciał Gosiarellę odrobinę rozpieścić przez wsparcie popkulturowych zachcianek, to jednak głównie zależy mi na zebraniu funduszy pozwalających zdobyć trudno dostępne materiały, z których powstaje seria wpisów True Story, a może nawet na zakup sprzętu niezbędnego do stworzenia Różowego Vloga. 

              

 

Przy okazji chciałam podziękować Ci za czas poświęcony na czytanie tego tekstu i być może również bloga, a jeśli zdecydujesz się na zostanie Gosiarellowym Patronem to będę Ci niesłychanie wdzięczna. Przybijam wirtualną piąteczkę i przesyłam moc serduszek!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)