Avatar użytkownika

GrapplerINFO

3
patronów
180 
miesięcznie
6 260 
łącznie
3
patronów
180 zł 6 260 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
"Dyszka do dyszki, brzęczą kieliszki !" jak mówi stare przysłowie :) Nie nad kieliszkiem jednak będziemy przesiadywali otrzymując od Was tę symboliczną kwotę, a przede wszystkim nad usprawnianiem naszych działań. Dzięki, że dorzucacie cegiełkę do rozwoju BJJ w Polsce i zależy Wam na tym, aby zbudować silne środowisko. Piona !
30 zł miesięcznie
Wybierz 30 zł
29 dostępnych miejsc
Mogliście zrobić małe zakupy, zjeść coś na mieście czy wydać te trzy dychy na w inny sposób. Zdecydowaliście się jednak na wsparcie GrapplerINFO. Mega !
Od teraz zasilacie grupę Patronów na Facebooku na której będziecie przedpremierowo informowani o naszych działaniach, promocjach u naszych partnerów i weźmiecie czynny udział w tworzeniu lepszego contentu.
Serdeczne dzięki za wsparcie !
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
9 dostępnych miejsc
Pięć dych to już poważny temat. Serio.
Oprócz przynależności do elitarnej grupy Patronów na Facebooku razem z nami będziesz mógł tworzyć pytania do wywiadów z naszymi gośćmi 🎧
Serdecznie dziękujemy za wsparcie !
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
4 dostępne miejsca
Za stówkę to zwykłe dziękuje byłoby policzkiem :) Po pierwsze to niskie ukłony za zaangażowanie, a po drugie to od teraz masz spory udział w tym co robimy.
Z dumą podzielimy się Twoją zajawką jako wyjątkowego Patrona na naszym portalu, a więc każde zawodnicze triumfy, promocje na kolejne stopnie czy ważne dla Ciebie momenty zostaną przez nas wspomniane na Social Mediach.
Jesteś ekstra Patronem, którego napewno spotkają ekstra bonusy ;)
Serdecznie dziękujemy za wsparcie !

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora GrapplerINFO w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Chwytasz ? Czytaj GrapplerINFO !
Codziennie świeża dawka materiału z kraju i ze świata.
Autorskie felietony, artykuły, wywiady, techniki, relacje z zawodów oraz innych ciekawych eventów.
Brazylijskie Jiu Jitsu, Submission Grappling, Judo, Zapasy.

 Jesteśmy na scenie nieprzerwanie od 2010 roku i staramy się dostarczać jak najlepsze materiały z krajowego podwórka oraz ze świata. Przez te 12 lat odwiedziliśmy większość dużych imprez w kalendarzu startowym, byliśmy świadkami powstawania wspaniałych inicjatyw w formie obozów sparingowych oraz mieliśmy zaszczyt wyjeżdżać z krajową reprezentacją na imprezy o randze Mistrzostw Świata. 

 Portal GrapplerINFO to codzienna porcja materiału z kraju i ze świata w formie czytelnej, ale nie zapominamy też o wysokiej wartości materiałów video, które znajdziecie na naszym kanale YouTube.

1. Kilka lat temu zainicjowaliśmy pierwszy w Polsce podcast poświęcony BJJ i przedstawiający postacie z nim związane. "Wolna Mata Podcast" zyskał w środowisku niemałą popularność i przede wszystkim spełnił swoją główną rolę czyli dał możliwość lepiej poznać zawodników, trenerów oraz ich punkt widzenia dotyczący życia i treningów na macie. Otrzymaliśmy mnóstwo ciepłych słów od wielu z Was i tym bardziej czujemy, że ten projekt był dobrym strzałem. 

2. Zdajemy sobie sprawę jak ważnym aspektem treningów jest ciągła edukacja, dlatego oprócz podcastów staramy się dostarczać Wam sprawdzone techniki w formie video od "legitnych" graczy. Internet pełen jest materiału o wątpliwej wartości, a zatem dokładamy starań aby nasz content był prosty, przejrzysty i przede wszystkim dał Wam użyteczne narzędzia. 

3. Oczywiście oprócz krajowego podwórka nie odpuszczamy okazji, aby zamienić parę słów z gwiazdami światowego formatu, które bywają w Polsce. Okazje do tego zdarzają się coraz częściej co z kolei jest tylko najlepszą miarą progresu BJJ w Polsce. 

4. Portal od początku swojego istnienia działał na prostej zasadzie - "czysta zajawka" i dzielenie się nią z tymi, którzy mają podobne podejście. Wszystko jednak idzie do przodu i aby jeszcze lepiej wypełniać swoją robotę stworzyliśmy właśnie ten profil. To właśnie dzięki Wam drodzy Patroni będziemy w stanie razem pchać do przodu te piękne zjawisko nazywane Jiu Jitsu w Polsce. 

Z góry dziękujemy ! Zdrówka i do zobaczenia na macie :) 

 

Cele Autora

Tworzenie zespołu redakcyjnego
  • 1 200 zł miesięcznie
  • 1 020 zł brakuje
15%
Wszystko co tworzymy oparte jest na naszej zajawce i oczywiście pochodzi z pracy ludzkich rąk. Ta natomiast ma swoją wartość i kosztuje naszych redaktorów cenny czas poświęcany pomiędzy pracą zawodową, życiem prywatnym i treningami na macie.

Pomimo rosnącej popularności naszej dyscypliny wciąż nie osiągnęliśmy pułapu atrakcyjności, który zainteresuje szersze medium. Nie bijemy rekordów klikalności bazując na viralowych treściach, a od zawsze stawiamy na merytorykę i wartościowe treści. Jak możecie się domyślać takie podejście i związane z nim statystyki zamykają nam możliwości na pozyskanie funduszy od potencjalnych sponsorów i reklamodawców. Nie zniechęcamy się jednak i działamy zgodnie z tym co sobie założyliśmy

To właśnie dzięki Wam drodzy Patroni możemy stworzyć silny zespół redakcyjny, który będzie kręcił to jak trzeba i wchodził na kolejny poziom. Tworzymy to dla swoich i wszystkich zainteresowanych. Z góry dziękujemy za wsparcie !

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora GrapplerINFO już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
30 zł
Marcin  Held
Marcin Held
100 zł
MiUoSh mIuOsH
MiUoSh mIuOsH
50 zł
Kamil Wilk
Kamil Wilk
30 zł
Piotr Wasiuk
Piotr Wasiuk
30 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.