W Patronite od 07.03.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 639

Liczba Patronów: 494

Zostań Patronem
30 patronów
590 miesięcznie
11 650 łącznie
Patronite wspierający stronę / kanał Grot Orderly. Jeśli oglądając moje filmy na YouTube nabrałeś przekonania, że to co robię jest fajne, zapraszam cię do wspierania mnie na portalu Patronite.pl!

O Autorze

Witaj!

 

Założyłem Patronite aby zobaczyć czy w polskim światku wargamingowym jest ochota na wspieranie twórców, których ludziska oglądają, czytają lub słuchają. Wiem, że 90% z nas ma AdBlocka i nie wyświetlają nam się reklamy, więc twórcy nie dostają zbyt dużo kasiorki od YouTube. I to jest OK, sam mam go non stop włączonego, ale teraz macie szansę na okazanie wspracia, przesłanie kilku groszy takiemu twórcy, bez oglądania denerwujących reklam. Co wy na to?

 

Oto smaczek tego co można zobaczyć u mnie na kanale...

Nowości wydawnicze:

Battle Reporty:

Podcast:

Poradniki:

Przeglądy White Dwarfa:


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Mateusz Śniegula
Mateusz Śniegula
Próg: 10 zł
Tomek Zettler
Tomek Zettler
Próg: 50 zł
Bartek Biernacki
Bartek Biernacki
Próg: 10 zł
Bartłomiej Kuczyński
Bartłomiej Kuczyński
Próg: 50 zł
Bartosz Olbryś
Bartosz Olbryś
Próg: 10 zł
bansik
bansik
Próg: 10 zł