Grzegorz Czerwicki

W Patronite od 05.08.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 476

Liczba Patronów: 650

Zostań Patronem
Kup na prezent
27 patronów
1 185 miesięcznie
9 185 łącznie
Jestem byłym skazanym, który dzięki nawróceniu całkowicie odmienił swoje życie i dziś jeżdżę po zakładach karnych i poprawczakach, aby dzielić się swoim świadectwem i dawać nadzieję tym, którzy czują się przegrani. Pomagam też konkretnym osadzonym. Napisałem książkę "Nie jesteś skazany".

O Autorze

Witaj na stronie, gdzie pomagasz odrzuconym znów poczuć się LUDŹMI, a przy okazji wspierasz powstawanie ciekawych filmów z wizyt w zakładach karnych oraz poprawczakach, a także śledzisz życie byłego więźnia – czyli mnie – który całkowicie odmienił się dzięki Przyjacielowi poznanemu za kratami.

Dzięki Twojemu wsparciu będę mógł przygotować autorski program pomagający więźniom przygotować się do wyjścia na wolność, aby uniknąć recydywy i odnaleźć się na wolności po latach. Z programem tym chcę odwiedzić wszystkie zakłady karne w Polsce.
Do tej pory z moim świadectwem odwiedziłem już ponad 100 zakładów karnych i domów poprawczych, ponad 10 000 osadzonych i młodocianych przestępców słuchało mojej historii. 

Chciałbym wydać kolejną książkę (po bestsellerze „Nie jesteś skazany"), w której przedstawię w krokach jak wyjść z więzienia z sukcesem – czyli poradzić sobie nie tylko z fizycznym więzieniem, ale też więzieniem duchowym, lub psychicznym przez autodyscyplinę i współpracę ze Stwórcą.

Marzę o organizacji uwielbienia w największych zakładach karnych, aby miłość Jezusa dotknęła tych, których świat skreślił.

Z wizyt w zakładach karnych powstają filmy z serii #WolnyVlog. Do nagrywania wartościowych materiałów potrzebuję przede wszystkich środków dla montażysty, bo podstawowy sprzęt już mam. 
Inne ważne dla mnie – i jak wierzę – dla innych tematy realizuję na Youtube w różnych filmach (np. w serii #tatawymiata, którą nagrywam z moim przyjacielem Arkadio)

Przykładowe moje filmy z wizyt w zakładzie karnym i serii #tatawymiata:

​​​​

 

 


Najwięcej dowiesz się o mnie z moich profilów na Facebooku i Instagramie.
Szczególnie na FB opowiadam w dłuższych wpisach najciekawsze historie z przeszłości i nowego życia po zmianie.

Tutaj zobaczysz materiał z mojej wizyty w "Pytaniu na Śniadanie", gdzie mówiłem o niezwykłym odnalezieniu siostry po 15 latach.

Materiał promocyjny mojej pierwszej książki "Nie jesteś skazany":

 

Dużo błogosławieństwa na każdy dzień.

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Sylwia  Kaiser
Sylwia Kaiser
Próg: 50 zł
Sara Brych
Sara Brych
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Magdalena Fabiszewska
Magdalena Fabiszewska
Próg: 50 zł
Anna Siwiec-Sitkowska
Anna Siwiec-Sitkowska
Próg: 20 zł
Magdalena Sławińska
Magdalena Sławińska
Próg: 10 zł