Salka prób - Stowarzyszenie Impuls

W Patronite od 01.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 945

Liczba Patronów: 662

Zostań Patronem
16 patronów
205 miesięcznie
670 łącznie
Salka prób od 5 zł / h dla studentów i 10 zł / h dla patronów? Taki mamy ( odważny ) plan! Jest to nasz priorytetowy projekt - start planujemy w marcu 2021 r. - dopinamy tematy zw. z lokalem w centrum Krakowa ul. Siemaszki 1 i kompletujemy wyposażenie ;-) Przychylnych prosimy o wsparcie

O Autorze

Wspieramy kulturę, inicjatywy artystyczne, czytelnictwo i wszelką pozytywną aktywność.
Od lat planowaliśmy założenie stowarzyszenia promującego kulturę i tzw. okolice undergroundowe, ponieważ od lat 90-ych XX w. jesteśmy związani z niezależnymi aktywnościami funk-rockowymi, plastycznymi i ogólnie rozumianą kulturą alternatywną.
 
 

Naszym celem jest stworzenie miejsca wolnego od polityki, religii i ideologii gdzie (nie tylko) młodzi ludzie będą mogli swobodnie sobie pobrzdąkać, niezależnie od poziomu i gatunku ulubionej muzyki, zaprezentować się znajomym, wziąć udział w warsztatach, przygotować występ, spróbować swoich sił w graniu na żywo czy skorzystać z lekcji nauki gry na perkusji, gitarze, saksofonie. Wszystko w poszanowaniu wartości demokratycznych, społeczeństwa obywatelskiego i tolerancji.

Udostępnianie salki prób - to nasz projekt priorytetowy. Dzięki Patronite jest szansa na dostęp dla studentów w wyjątkowo atrakcyjnej cenie: stawka godzinowa 5 zł/ h w wybranych terminach (25% regularnej, dorosłej stawki). Dla Patronów zaś mamy stawkę 10 zł/h ;-) a dla wszystkich duży darmowy parking https://stowarzyszenie-impuls.eu/sala-prob

W przyszłości mamy w planie też organizację warsztatów, spektakli, projekcji, występów i wernisaży. Środki na działalność stowarzyszenia oprócz źródeł ustawowych jak składki, dotacje i darowizny, pochodzą z dochodów z pracy społecznej członków stowarzyszenia i z działalności odpłatnej pożytku publicznego z tytułu sprzedaży gadżetów z nadrukami - gorąco zapraszamy do zamawiania t-shirtów, kubków, ramek czy toreb z grafikami i bon-motami naszych współpracujących artystów. Mamy już ponad 100 wzorów + znaki zodiaku ;-) na naszej stronie: http://stowarzyszenie-impuls.eu

Pozdrawiamy serdecznie wszystkich ludzi dobrej woli, chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.
Zapraszamy do współpracy.
 
Każdy Patron przedłużający subskrypcję otrzyma dowolną książkę z naszego e-Antykwariatu: https://stowarzyszenie-impuls.eu/antykwariat
(gdzie każda książka jest w cenie 10 zł, zobacz!)
 
Dziękujemy ;-)
 

Rafał Mazur

prezes stowarzyszenia


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni