Salka prób - Stowarzyszenie Impuls

W Patronite od 01.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1885

Liczba Patronów: 1406

Zostań Patronem
Kup na prezent
6 patronów
75 miesięcznie
2 985 łącznie
Salka prób! Jest to nasz priorytetowy projekt. Zakończyliśmy adaptację lokalu w centrum Krakowa. Mamy już trochę sprzętu i instrumentów i przychylnych prosimy o wsparcie ;-)

O Autorze

Wspieramy kulturę, inicjatywy artystyczne, czytelnictwo i wszelką pozytywną aktywność.

Od lat planowaliśmy założenie stowarzyszenia promującego kulturę i tzw. okolice undergroundowe, ponieważ od lat 90-ych XX w. jesteśmy związani z niezależnymi aktywnościami funk-rockowymi, plastycznymi i ogólnie rozumianą kulturą alternatywną:
 

The Brainlets

Naszym celem było stworzenie miejsca wolnego od polityki, religii i ideologii gdzie (nie tylko) młodzi ludzie będą mogli swobodnie sobie pobrzdąkać, niezależnie od poziomu i gatunku ulubionej muzyki, zaprezentować się znajomym, wziąć udział w warsztatach, przygotować występ, spróbować swoich sił w graniu na żywo czy skorzystać z lekcji nauki gry na perkusji, gitarze, klawiszu czy saksofonie.

Wszystko w poszanowaniu wartości demokratycznych, społeczeństwa obywatelskiego i tolerancji.

Udostępnianie salki prób - to nasz projekt priorytetowy. Dzięki Patronite jest szansa na dostęp dla studentów-patronów w wyjątkowo atrakcyjnej cenie: stawka godzinowa 5 zł/ h w wybranych terminach (25% regularnej, dorosłej stawki). Dla Patronów zaś mamy stawkę 10 zł/h ;-) a dla wszystkich duży darmowy parking https://stowarzyszenie-impuls.eu/sala-prob

18 września 2022 przygotowujemy wspólnie z Klubem Pod Jaszczurami na Rynku Głównym nr 8 w Krakowie Impuls Art Fetival - zapraszamy!

W przyszłości mamy w planie też organizację innych warsztatów, spektakli, projekcji, występów i wernisaży. 

Pozdrawiamy serdecznie wszystkich ludzi dobrej woli,
chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.
Zapraszamy do współpracy.

http://stowarzyszenie-impuls.eu

 

Zapraszamy także do naszego e-Antykwariatu:

https://stowarzyszenie-impuls.eu/antykwariat

(gdzie każda książka jest w cenie 10 zł, zobacz!)
 
Dziękujemy ;-)
 

Rafał Mazur

prezes stowarzyszenia


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Andrzej Sierak
Andrzej Sierak
Próg: 20 zł
Ewkacha Ch
Ewkacha Ch
Próg: 20 zł
Zielony Widok - noclegi Bieszczady
Zielony Widok - noclegi Bieszczady
Próg: 5 zł
Michał Cichoń
Michał Cichoń
Próg: 20 zł
Urszula Mazur
Urszula Mazur
Próg: 20 zł