W Patronite od 07.05.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2330

Liczba Patronów: 2795

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
65 miesięcznie
3 960 łącznie
Poniższy profil, ma pomóc w rozwoju strony i kanału Youtube InneMedium. Dzięki zebranym środkom, zarówno codzienne filmy jak i okazjonalne wyprawy, będą ukazywać się częściej, a ich jakość będzie o wiele lepsza niż to co widzieliście dotychczas.

O Autorze

Misją kanału jest szerzenie wiedzy o światku paranormalnym, tak aby nie kojarzył się on jedynie z trójkątami i infantylnymi spiskami a był widoczny z każdej perspektywy.
 
Interesują cie starożytne cywilizacje?
 
A może sekrety Nazistów?
 
Kto wie, może preferujesz absurdy codziennego świata?
 
Jeśli chcesz przyczynić się do ujawniania prawdy na temat starożytnych czasów, tajemniczych obserwacji czy mrożących krew w żyłach opowieści, trafiłeś w dobre miejsce. Wasze datki pomogą w modernizowaniu naszej działalności i z pewnością uczynią ją bardziej atrakcyjną dla was.
 
 

Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika