Avatar użytkownika

Iwona Majewska-Opiełka

34
patronów
919 
miesięcznie
919 
łącznie
34
patronów
919 zł 919 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
3 zł miesięcznie
Dziękuję za Twój gest. Każdy się liczy. Powoduje, że lepiej się czuję, bo widzę, że komuś zależy, ale... gdyby każda osoba na Facebooku dała tylko trzy złote miesięcznie, moje życie byłoby łatwiejsze.
Wsparcie potrzebne mi jest nie tylko po to, bym mogła tworzyć lepsze treści, ale po to, abym mogła żyć.
Zaproszę Cię do zamkniętej grupy na Facebooku, będziemy bliżej.
Obrazek progu
10 zł miesięcznie
Dziękuję za Twój patronat! To dla mnie nie tylko pomoc, ale także dowód na to, że to, co robię ma sens. Obiecuję dobrze wykorzystywać to wsparcie.
Dostaniesz zaproszenie do zamkniętej grupy na Facebooku, w której informować będę o swoich planach i od czasu do czasu robić coś specjalnego dla moich Patronów. Jeśli będę miała odpowiednie wsparcie będę robiła newsletter dal Patronów.
Obrazek progu
20 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie! To dla mnie wiele znaczy, zarówno w wymiarze materialnym jak i psychicznym. Ofiarowując mi taką kwotę, mówisz: doceniam. Zaproszę Cię do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie będę informować o moich planach, a także od czasu do czasu robić coś specjalnie dla moich Patronów. W wyjątkowej sytuacji służę mailowym wsparciem. Jeśli będę miała odpowiednie wsparcie będę robiła newsletter dal Patronów.
Obrazek progu
50 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie! To wielka pomoc dla mojej działalności, ale też wielka radość dla serca. Będę mogła robić jeszcze więcej. Zaproszę Cię do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie będę informować o swoich działaniach oraz od czasu do czasu robić coś dla moich Patronów. Podaruję Ci także mój e-book "Życie jest sztuką".
Obrazek progu
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
37 dostępnych miejsc
Dziękuję za Twoje wsparcie! Ułatwiasz mi tym nie tylko możliwość dalszej pracy, ale życie. Jestem bardzo wdzięczna. Zaproszę Cię do zamkniętej grupy na Facebooku, do której zapraszam wszystkich Patronów, a dodatkowo będę zapraszać na spotkania na Zoomie, gdzie będziemy rozmawiać na interesujące nas tematy. Chętnie przygotuję pogadankę na zaproponowany przez Ciebie temat. Jeśli będę miała odpowiednie wsparcie będę robiła newsletter dal Patronów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Iwona Majewska-Opiełka w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Wierzę, że życie może być coraz lepsze! Jako jedna z pierwszych osób przynosiłam z Kanady do Polski psychologię pozytywną oraz wiedzę wspierającą skuteczność i rozwój osobisty. Robię to ponad 30 lat. Sama żyję według tych zasad, a zachęcanie do lepszego życia traktuję jak swego rodzaju misję.

Skończyłam psychologię na Uniwersytecie  Warszawskim. Jestem mówcą motywacyjnym, doradcą rozwojowym, trenerem, mentorem, konsultantem, a kiedy trzeba zamieniam się w psychoterapeutę lub coacha. Jestem też pisarką.

Napisałam 28 książek wspierających rozwój.

 Koncepcja Stephena R. Coveya ujęta w książce 7 nawyków skutecznego działania zachwyciła mnie tak bardzo, że przetłumaczyłam jego pracę. Ponadczasowy charakter książki powoduje, że wciąż ma wielu odbiorców, a ja cieszę się, że przyczyniłam się do jej obecności na polskim rynku czytelniczym.

Zmieniałam pod wpływem nowej wiedzy siebie i swoje otoczenie. Zapragnęłam dzielić się tym w Polsce. Stworzyłam własny model wspierania rozwoju osobistego, który nazwałam logodydaktyką.

W latach 1993 do 1999 przylatywałam do Polski na szkolenia a 1999 roku założyłam w Polsce Akademię Skutecznego Działania i wróciłam do Polski.Pod tym szyldem przeszkoliłam tysiące ludzi i setki firm. Udzielałam wywiadów, dzieliłam się wiedzą z dziesiątkami dziennikarzy, pisałam felietony do kilku kolorowych magazynów. Do pewnego momentu chętnie występowałam w radiu i przed kamerami telewizyjnymi.

Z mojej inicjatywy w 2010 roku 13 dnia każdego miesiąca zaczęto w różnych miejscach obchodzić Dzień Dobrego Słowa. Obchodzą go głównie szkoły, czasem zakłady pracy i urzędy oraz wiele pojedynczych osób.

Nigdy mnie niczym nie odznaczono, nie dostałam żadnych oficjalnych nagród ni tytułów… Raz znalazłam się wśród 100 najwybitniejszych Polek w plebiscycie Pani i w 2011 roku dostałam tytuł najlepszego trenera sprzedaży nadawanego przez Polish National Sales Awards. Zdobyłam jednak wiele ludzkich serc.

Od kilku lat znowu mieszkam w Kanadzie, bo tu są moje dzieci. Na szczęście mogę dalej prowadzić działania wspierające rozwój. Wyzwaniem jest to, że nie zarabiam tutaj pieniędzy. Moje apanaże związane są z działaniami w Polsce. 

prowadzę  Kanał na YouTube


Razem z Tomkiem Kniatem prowadzimy obecny na wszystkich platformach podkast

 

 

Piszę też bloga

To pożyteczne działania mające wielu fanów, jednak może ich być więcej. Jeśli znajdę Patronów doceniających i wspierających moją pracę, będę mogła robić to dalej… z większym rozmachem. Bardzo na to liczę. I z góry dziękuję.

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Iwona Majewska-Opiełka już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Katarzyna Cuadrat Grzybowska
Katarzyna Cuadrat Grzybowska
50 zł
Beata Jakubowska
Beata Jakubowska
20 zł
Hanna Salak
Hanna Salak
20 zł
Justyna Schmidt
Justyna Schmidt
10 zł
Iwona Kaniak
Iwona Kaniak
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.