Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Piszę, gotuję, smakuję, spaceruję i wiele innych. Na blogu pokazuję moje smaki, podróże i miasto. Organizuję darmowe spacery po Kielcac i wiele innych wydarzeń, aby zachęcić ludzi do aktywności

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

O Autorze

Działam w wielu obszarach, ale jeżeli tu trafiliście to znaczy, że pewnie już to wiecie.

 

Smakuję i gotuję - piszę o kieleckich lokalach, ale nie ograniczam się terytorialnie. Przyrządzam ciekawe dania i zajmuję się marketingiem gastronomii.

 

Podróżuję - różnie bywa z czasem, ale ciężko mi usiedzieć na miejscu i tą pasją próbuję Was przekonać do ruszenia się.

 

Lubię Kielce - to moje miasto dlatego często organizuję w nim różne wydarzenia. Zorganizowałem już kilkadziesiąt darmowych spacerów podczas których poznawaliśmy uroki Kielc i regionu. Organizuję Blogotok - spotkanie blogerów, w którym corocznie bierze udział 200 osób z całej Polski.

 

Mam wiele planów, a wśród nich podróż do Australii i wydanie książki o spacerach po Kielcach dla Kielczan i gości.

 

Przed nami kolejne spacery, aby obudzić nasze miasto?

 

Często udzielam się w mediach. Jeżeli macie oochotę to zapraszam na stronę do odpowiedniego dział (http://tymrazem.pl/media/).

 

  

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 50
Podoba Ci się to co robię? Dorzuć piątaka, a ja przybiję Ci piątkę. Widzimy się na spacerze, wieczorze podróżniczym czy innej formie. Dzięki! :)
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 35
Widzę, że lubisz to co robię. Twoje wsparcie daje mi możliwości do dalszego działania. Jeżeli masz ochotę zostaniesz wpisany na specjalną listę mailową z informacjami o wydarzeniach, które organizuję.
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 20
Widzę, że lubisz to co robię. Twoje wsparcie daje mi możliwości do dalszego działania. Jeżeli masz ochotę zostaniesz wpisany na specjalną listę mailową z informacjami o wydarzeniach, które organizuję. Chętnie przyjmę od Ciebie sugestię tras/tematyki na kolejne spacery., a jeżeli się podoba to w ciągu 3 miesięcy spacer zorganizuję! Będziesz na nim honorowym gościem :) Dzięki! :)
Zostań patronem
35 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 15
To już porządne wsparcie! Dzięki niemu działamy dalej, a spacery będę organizował niezależnie od pogody bo wiem, że Wam się podobają. W zamian za wsparcie (oczywiście jeżeli będziesz chcieć) zostaniesz wpisany na specjalną listę mailową z informacjami o wydarzeniach, które organizuję. CChętnie przyjmę od Ciebie sugestię tras/tematyki na kolejne spacery., a jeżeli się podoba to w ciągu 3 miesięcy spacer zorganizuję! Będziesz na nim honorowym gościem :) Masz także możliwość wybrania lokalu, który odwiedzę i zrecenzuję w ciągu najbliższym trzech miesięcy ze specjalną dedykacją dla Ciebie :) Dzięki! :)
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 5
Dzięki Twojemu wsparciu działamy dalej, a spacery będę organizował niezależnie od pogody bo wiem, że Wam się podobają. zamian za wsparcie (oczywiście jeżeli będziesz chcieć) zostaniesz wpisany na specjalną listę mailową z informacjami o wydarzeniach, które organizuję. CChętnie przyjmę od Ciebie sugestię tras/tematyki na kolejne spacery., a jeżeli się podoba to w ciągu 3 miesięcy spacer zorganizuję! Będziesz na nim honorowym gościem :) Masz także możliwość wybrania lokalu, który odwiedzę i zrecenzuję w ciągu najbliższym trzech miesięcy ze specjalną dedykacją dla Ciebie :) Dzięki! :)
Jeżeli masz pytania odnośnie kieleckiej gastronomii lub naszego miasta czy też regionu chętnie odpowiem na Twoje pytania prywatnie i poradzę gdzie się wybrać i co warto zjeść.

Jeżeli chcesz otrzymać pocztówkę z naszej kolejnej wyprawy lub magnes na lodówkę - masz to jak w banku! :)
Dzięki! :)
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 2
To już jest grube wsparcie! Oprócz elementów, które obejmują mniejsze stawki zaproszę Cię na coś smacznego - daj się zaskoczyć! :) Dzięki! :)
Zostań patronem