W Patronite od 26.09.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 70

Liczba Patronów: 53

Zostań Patronem
317 patronów
5 920 miesięcznie

BezPlanu = Bez celu

1 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Nazwa mojego kanału nie jest przypadkowa - przedstawia on podróże bez dokładnego planu. Najczęściej jadę tam, dokąd akurat chcę i mogę pojechać - i tak zaczynają się z reguły historie, które możecie obejrzeć na kanale BezPlanu.

W takiej formule odnajduję się najlepiej, nie chciałbym niczego zmieniać i robić na siłę, dlatego zrezygnowałem z wyznaczania celów na moim profilu, po osiągnięciu których "pojadę dokądś" lub "zrobię coś" - to mogłoby mi odebrać radość z tworzenia materiałów, czyli rzecz dla mnie w tym wszystkim najważniejszą.

Na co chciałbym przeznaczyć patronitowe fundusze? Na budżet wyprawowy (bilety lotnicze, zakwaterowanie, paliwo) oraz w przyszłości ewentualny upgrade sprzętu do kręcenia materiałów. Do tej pory płaciłem za to wszystko z własnej kieszeni, a że wybieram często dość dziwne/egzotyczne kierunki podróży, to i ich koszty są spore, kilkukrotnie przewyższające dochody z Youtube.

Jeśli podoba Ci się to, co robię i chcesz dorzucić coś do kolejnych wypraw - zostań Patronem. Z góry - wielkie, serdeczne dzięki!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Dariusz Gawłowski
Dariusz Gawłowski
Próg: 10 zł
Agnieszka Zet
Agnieszka Zet
Próg: 50 zł
Klaudia Tomczak
Klaudia Tomczak
Próg: 30 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł