W Patronite od 26.09.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 54

Liczba Patronów: 65

Zostań Patronem
Kup na prezent
361 patronów
9 630 miesięcznie
Projekt BezPlanu powstał 11 lutego 2017 roku, kiedy to na kanale o tej samej nazwie pojawił się pierwszy film

O Autorze

BezPlanu to kanał podróżniczy w serwisie YouTube, gdzie możesz zobaczyć jak wyglądają różne zakątki świata w moim obiektywie.

Kanał BezPlanu możecie kojarzyć głównie z materiałami zarejestrowanymi w ogarniętej kryzysem Wenezueli:

 

Poza tym zawiera on także filmy z następujących państw: Kuba, Nikaragua, Salwador, Haiti, Filipiny, Kambodża, Wietnam, Laos, Dominikana, Chile, Peru, Kolumbia, Serbia, Albania, Uganda, Rwanda, Ukraina, Liban oraz z nieuznawanego państwa: Naddniestrza

Poniżej kilka kadrów z moich filmów:

Haiti

Naddniestrze

Wenezuela

Rwanda

Kuba

Uganda

Laos

Filipiny

Liban

Staram się zabierać moich widzów w miejsca, w których jestem i pokazywać świat tak, jak go widzę: czasem piękny, czasem brzydki, czasem spektakularny, a czasem po prostu zwyczajny. Z różnym skutkiem próbuję wyłapywać niuanse i ciekawostki oraz pokazać moim widzom rzeczy mogące zainteresować Polaków.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Adam Mielcarek
Adam Mielcarek
Próg: 30 zł
Kamil Małecki
Kamil Małecki
Próg: 10 zł
Michał Gacek
Michał Gacek
Próg: 30 zł
Kuba Cht
Kuba Cht
Próg: 10 zł
Kamil Jarosz
Kamil Jarosz
Próg: 50 zł