W Patronite od 26.09.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 63

Liczba Patronów: 51

Zostań Patronem
348 patronów
6 660 miesięcznie

BezPlanu = Bez celu

1 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Nazwa mojego kanału nie jest przypadkowa - przedstawia on podróże bez dokładnego planu. Najczęściej jadę tam, dokąd akurat chcę i mogę pojechać - i tak zaczynają się z reguły historie, które możecie obejrzeć na kanale BezPlanu.

W takiej formule odnajduję się najlepiej, nie chciałbym niczego zmieniać i robić na siłę, dlatego zrezygnowałem z wyznaczania celów na moim profilu, po osiągnięciu których "pojadę dokądś" lub "zrobię coś" - to mogłoby mi odebrać radość z tworzenia materiałów, czyli rzecz dla mnie w tym wszystkim najważniejszą.

Na co chciałbym przeznaczyć patronitowe fundusze? Na budżet wyprawowy (bilety lotnicze, zakwaterowanie, paliwo) oraz w przyszłości ewentualny upgrade sprzętu do kręcenia materiałów. Do tej pory płaciłem za to wszystko z własnej kieszeni, a że wybieram często dość dziwne/egzotyczne kierunki podróży, to i ich koszty są spore, kilkukrotnie przewyższające dochody z Youtube.

Jeśli podoba Ci się to, co robię i chcesz dorzucić coś do kolejnych wypraw - zostań Patronem. Z góry - wielkie, serdeczne dzięki!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Michał Słota
Michał Słota
10 zł miesięcznie
Tomek Surygala
Tomek Surygala
50 zł miesięcznie
Anonimowy patron
50 zł miesięcznie
aniate
aniate
30 zł miesięcznie
Bartek Pstrokoński
Bartek Pstrokoński
10 zł miesięcznie
Anna Mularczyk-Meyer
Anna Mularczyk-Meyer
10 zł miesięcznie