Julita Ilczyszyn

W Patronite od 22.11.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 532

Liczba Patronów: 732

Zostań Patronem
Kup na prezent
19 patronów
860 miesięcznie
8 160 łącznie
Mama dwóch córek- Julia (6) i Zuzia (4), nauczycielka wf i maniaczka wszelkiego rodzaju aktywności; Pełna energii, którą dzieli się z uczniami i najbliższymi. Instruktorka rowerów .Zamierza zostać pierwszą Polką, która przebiegnie na każdej z 4 pustyń (Namibia, Gobi, Atacama, Antarktyda) 250km.

O Autorze

W 2022 roku zamierzam zrealizować mój wymarzony cel i przebiec 250km na każdej z 4 pustyń zróżnicowanych klimatycznie ( Namibia, Gobi, Atacama i Antarktyda). Poniżej malutki skrawek wyścigu:

https://www.youtube.com/watch?v=4VaNee7i6fY&t=36s

W 2019 roku wygrałam extremalny bieg z przeszkodami na Saharze na dystansie 50km.

https://www.youtube.com/watch?v=_BsTd4oO6_Y

W tym samym roku zmierzyłam się z wymagającymi wzniesieniami Kaukazu w Gruzji na dystansie 100km zajmując 3 lokatę.

Swoimi wyzwaniami pozwalam niedowiarkom uwierzyć, że wszystko jest możliwe i nawet najbardziej szalone marzenia są w naszym zasięgu, trzeba tylko się mocno o to postarać i działać - nie czekać, nie odkładać na inny czas. Od pewnego czasu doświadczona bardzo trudnymi chwilami rodzinnymi, bardzo mocno doceniam każdą chwilę, którą otrzymuję i swoim wyzwaniem chcę pokazać innym, żeby czerpali ze swojego cennego życia jak najwięcej i wyciskali to życie na maksymalnych możliwościach.

https://www.facebook.com/groups/875509126151738

Zdobycie wielkiego szlema na 4 pustyniach to nie tylko bieg, to ogromna logistyka  w postaci skompletowania wyposażenia, zaplanowania lotów, noclegów, przygotowania posiłków i wiele  innych czynników, które skompletowane w całość przyniosą ogrom satysfakcji nie tylko dla mnie,ale dla tych z Was, którzy zechcą mi kibicować i będą tam ze mną myślami:-)

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Bella Cosa
Bella Cosa
Próg: 50 zł
Janusz Szerszeń
Janusz Szerszeń
Próg: 50 zł
Sergey Tatyanenko
Sergey Tatyanenko
Próg: 20 zł
Emilia Bagorro
Emilia Bagorro
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 200 zł
Joanna W
Joanna W
Próg: 50 zł