Justyna Kuligowska

W Patronite od 13.08.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2582

Liczba Patronów: 2316

Zostań Patronem
1 patron
10 miesięcznie
50 łącznie
Cześć! Mam na imię Justyna i zajmuje się haftem abstrakcyjnym. Tworzę niepowtarzalne ozdoby do domu. Pragnę rozwijać swoją pasję z Twoją pomocą ♥️

O Autorze

Cześć!

Mam na imię Justyna i zajmuje się haftem abstrakcyjnym. Swoją przygodę z haftem zaczęłam na początku 2020 roku, ale już od dzieciństwa miałam smykałkę do wszelkich ręcznych robótek. W hafcie zakochałam się, bo jak żadna inna czynność pozwala mi on zrelaksować się, oderwać od rzeczywistości i spełniać artystycznie.

Moje prace tworzone są na kolorowych płótnach i są miksem haftu, malarstwa i pracy z innymi materiałami. Uwielbiam pracę z kolorami: ich dobieranie, zestawianie i mieszanie. Moje kolorowe tamborki są bardzo oryginalnymi ozdobami do domowych wnętrz. Wszystkie prace są unikatowe i tworzone tylko w ilości 1 sztuki. Inspiruje mnie natura, kwiaty, powierzchnie. 

Chcę rozwijać swoją pasję z Twoją pomocą. Dlatego jestem wdzięczna za każde wsparcie!

Głównym moim celem jest uruchomienie kanału na youtube i dzielenie się zdobytą wiedzą. Chciałabym nagrywać tutoriale z nauką haftu a w przyszłości wydać także swój ebook oraz zorganizować warsztaty dla osób zainteresowanych nauką podstaw haftu.

Więcej moich prac zobaczysz na instagramie: justembroidery_


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 10 zł