K3 podcast Dariusza Bugalskiego

W Patronite od 27.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 33

Liczba Patronów: 25

Zostań Patronem
Kup na prezent
631 patronów
10 700 miesięcznie
241 480 łącznie
K3 to autorski podcast - kontynuacja tego, co robiłem dotąd, między innymi w Trójce. Moją pasją – i misją – jest tworzenie społeczności, by podjąć próbę sprostania wyzwaniom kryzysu: niepewności, chaosowi, lękowi. Przeciwstawmy im: empatię, zaufanie, poszukiwanie pozytywnych rozwiązań.

O Autorze

Nazywam się Dariusz Bugalski.

Jestem autorem kilku tysięcy audycji radiowych. To, między innymi: „Klub Trójki”, „Trójka pod Księżycem”, „Wszystko, co najważniejsze”.

Od ponad 20 lat pracuję jako dziennikarz, jestem też pisarzem, poetą, wykładowcą akademickim. Zajmowałem się edukacją artystyczną.

Jestem laureatem nagród w każdej z tych dziedzin.

 

Foto: Rafał Masłow

 

Przez niemal 20 ostatnich lat pracowałem w radiowej Trójce, a poprzednio w TOK FM (wcześniej Inforadio). Byłem także współautorem i prowadziłem programy telewizyjne w TVP oraz TVN. 

Gościłem wiele wybitnych postaci z kręgu kultury, nauki, życia społecznego (Francis Fukuyama, Amos Oz, Orhan Pamuk, Michael Palin, Jonathan Haidt, Philip Zimbardo, Czesław Niemen, Tomasz Stańko, Grzegorz Ciechowski, Wiesław Myśliwski, Tadeusz Konwicki, Krzysztof Zanussi, Neil Gaiman, Hanna Krall, Adam Zagajewski… 
Ta lista jest o wiele, wiele dłuższa.

Uwielbiam bezpośredni, żywy kontakt ze Słuchaczami.

 

Foto: Rafał Masłow

 

Zapraszam na mój profil na FB oraz na stronę WWW.

Filozofię i metodę mojej pracy radiowej zaprezentowałem m.in. podczas wystąpienia na TEDx-ie.

Obecnie pracuję nad książką na ten temat.

Właśnie zakończyłem pracę w Trójce, ale nie kończę pracy dla Państwa.

Dlatego tworzę podcast.

Będzie nosił tytuł K3.

Można go znaleźć na YouTube, Spotify i Anchor.fm

Ufam, że kryzys, przez które przechodzimy może być początkiem pozytywnych zmian.

Do tego potrzebujemy wspólnej pracy w duchu empatii, zaufania, poszukiwania nowych rozwiązań.

To wielka praca nad świadomością, którą starałem się i będę się w miarę dostępnych mi możliwości prowadził na jak najwyższym poziomie profesjonalnym wykorzystując moje doświadczenie, wiedzę i sieć kontaktów.

Głęboko wierzę, że niezależnie od tego, co nas – niestety, coraz bardziej -  dzieli, potrzebujemy rozmowy, prawdziwej rozmowy, której cechami są: szacunek, uważność, wzajemność.

Staram się takie rozmowy, taką rozmowę prowadzić i pragnę kontynuować tę pracę.

Liczę na Państwa! Będę wdzięczny za każdą wpłatę, która pozwoli mi na stworzenie podcastu stanowiącego kontynuację tego, co robiłem dotąd, między innymi w Trójce.

Mam nadzieję, że podcast, który stworzę, będzie nową odsłoną tego, co nas do siebie zbliżyło.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Michał Adam Widera
Michał Adam Widera
Próg: 10 zł
Łukasz  Pawlicki
Łukasz Pawlicki
Próg: 5 zł
Urszula Rojek
Urszula Rojek
Próg: 20 zł
Katarzyna Drożdżewska
Katarzyna Drożdżewska
Próg: 50 zł
Joanna Chojnowska
Joanna Chojnowska
Próg: 10 zł
Ola Olszewska
Ola Olszewska
Próg: 20 zł