KTS Weszło

W Patronite od 16.07.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 246

Liczba Patronów: 1087

Zostań Patronem
Kup na prezent
10 patronów
2 250 miesięcznie
4 500 łącznie
KTS Weszło to klub piłkarski należący do społeczności akcjonariuszy i fanów. Robimy futbol, ale inaczej. Na wesoło, bez zadęcia, bez agresji. Chcemy pokazać, że w Polsce da się stworzyć dobrze zorganizowany, profesjonalnie zarządzany klub, za który nie trzeba się - na żadnym poziomie - wstydzić.

O Autorze

KTS Weszło to klub założony w 2018 roku, który w ciągu czterech lat wywalczył trzy awanse i który nie ma zamiaru się zatrzymać. W 2021 około 3500 osób wykupiło akcje KTS, wpłacając łącznie blisko 4 miliony złotych. Dzięki temu mogą uczestniczyć w zarządzaniu klubem i wspomagać organizowane przez KTS akcje prospołeczne.

Społeczność KTS to ludzie z całej Polski, którym marzy się zbudowanie od zera klubu piłkarskiego, mogącego z czasem namieszać na najwyższym szczeblu. Prezesem i założycielem klubu jest Krzysztof Stanowski, dziennikarz i przedsiębiorca. 

Dlaczego zdecydowaliśmy się na Patronite? Ponieważ wielu Akcjonariuszy na co dzień informowało nas, że chcieliby wesprzeć rozwój klubu, uczestniczyć w transferach i wspierać kolejne inicjatywy, a Patronite to dobre miejsce, gdzie można to wszystko zebrać i uporządkować. Wsparcie z Patronite będzie po prostu zasilać budżet klubu, aby można było rozwijać się jeszcze szybciej pod względem piłkarskim i organizacyjnym, a także wspierać wybrane akcje związane ze szkoleniem lub aktywizacją dzieci z trudnych rodzin.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika