kalistenikapolska.pl

W Patronite od 08.05.2018

Wykonanie i wdrożenie nowego portalu. Plan minimum.

6 000 zł

0%

osiągnięto

5 990 zł

brakuje

Krótki wstęp.
Nowy, bardziej profesjonalny i bardziej czytelny portal miał powstać już 3 lata temu, wiele czasu i pracy poświęciliśmy na wykonanie tego projektu, niestety trafiliśmy na firmę, która okazała się nierzetelna, która nas zwodziła i oszukiwała przez pewien okres czasu. Nie doszło do wdrożenia nowej strony. Po 3 latach rozmów, telefonów, maili, próśb, gróźb i w końcu pójścia na ugodę, udało się nam odzyskać pieniądze, które zostały włożone w rozpoczęcie prac. Niestety, po takim długim czasie straciliśmy sponsora(nie ma co się dziwć), ale teraz wracamy z nową siłą i chcemy dopiąć ten projekt do końca, aby służył na kolejne lata dla wszystkich, którzy zarażą się tym sportem !

Czemu chcemy stworzyć nowy portal?
Chcemy stworzyć portal w pełni profesjonalny, aby usprawnić funkcjonowanie forum z portalem, aby użytkownicy mieli jeszcze łatwiejszy i szybszy dostęp do nowej wiedzy i motywacji oraz do kontaktu z nami i profesjonalnymi trenerami. Chcemy trafić do jeszcze większego grona odbiorców i poszerzać swoją wiedzę i doświadczenie. Na nowym portalu będzie wprowadzone sporo nowości, dzięki, którym nam również będzie łatwiej się pracować, a co za tym idzie bardziej efektywnie.

Co oznacza plan minimum ?
Całość projektu jest wyceniona na 18-20 tyś. złotych. Jest to dosyć duża suma, dlatego wszystko przekalkulowaliśmy i chcemy zacząć od rzeczy najważniejszych i najpilniejszych w tym momencie, dlatego w tym momencie potrzebujemy uzbierać 6 tyś złotych.

Co jest zawarte w tej kwocie ?
Naprawa forum i wykonanie kilku stron z projektu portalu.

Jakie prace zostaną wykonane w tej kwocie?
- aktualizacja skryptu do najnowszej wersji
- usunięcie domeny ze stron zagrożonych (użytkownicy mają największy problem z wejściem na stronę przez ten komunikat, blokowanie przez antywir itp. brak wiarygodności dla nowych użytkowników)
- zabezpieczenie forum przed botami i wirusami, usunięcie ich.
- Wykonanie: intro, strona główna z artykułami, kontak, o nas.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)