Avatar użytkownika

Kamila Bakalarczyk

0
patronów
0 
miesięcznie
1 165 
łącznie
0
patronów
0 zł 1 165 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

7 zł miesięcznie
GOŚĆ HONOROWY
Witaj!
Bardzo się cieszę, że dołączyłeś do mojego świata!
Dzięki Tobie poczułam jeszcze większą motywację do pracy!
Ściskam wirtualnie i obiecuję, że na końcu każdego nagrania/filmiku znajdą się podziękowania dla Ciebie z imienia i nazwiska!
14 zł miesięcznie
Wybierz 14 zł
100 dostępnych miejsc
GOŚĆ HONOROWY PLUS

Dziękuję, że jesteś!! Grosik do grosika i dzięki Tobie zaczynam spełniać swoje marzenia.
Za Twoje wsparcie Drogi Gościu Honorowy Plus, oprócz podziękowań na końcu nagrania, możesz zaproponować
cover, którego interpretację chciałbyś usłyszeć w moim wykonaniu!! Chętnie się dowiem w jakich piosenkach chciałbyś mnie usłyszeć! Już nie mogę się doczekać!
20 zł miesięcznie
Wybierz 20 zł
75 dostępnych miejsc
FAN

A więc stało się!! Jesteś ze mną, wspierasz mnie i dzięki Tobie wiem, że mogę więcej.
Specjalnie dla Ciebie podziękowania pojawią się na końcu każdego nagrania /filmiku,oprócz tego wyślę do Ciebie maila z podziękowaniem i ze zdjęciem.
Ślę uściski i mam nadzieję, że będziesz mnie wspierać dalej!
30 zł miesięcznie
Wybierz 30 zł
50 dostępnych miejsc
FAN PLUS

Nie do wiary!!! To niesamowite, że mnie wspierasz!
Oprócz podziękowań z poprzedniego progu, wyślę Ci specjalnie nagrany filmik tylko dla Ciebie!!!
Dostaję skrzydeł!! Wszystko dzięki Tobie!!

Wsparcie minimum na 3 miesiące.
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
20 dostępnych miejsc
FAN Extra!!

Niesamowite!! Cieszę się, że mogę tworzyć dla Ciebie, bo tak ważne jest dla artystyczne to, że ma komu opowiedzieć o swoich emocjach i komu przekazywać uniwersalne myśli

Dla Ciebie mam specjalna piosenkę!!
Możesz wskazać piosenkę z tych nagranych przeze mnie a wyślę Ci osobisty filmik z nagraniem tej piosenki na żywo!!! Oprócz tego wszystkie podziękowania z poprzednich progów trafią do Ciebie!!!

Wsparcie minimum 6 miesięcy :)
75 zł miesięcznie
Wybierz 75 zł
10 dostępnych miejsc
EKSTRAKLASA

Brak mi słów!! To co się dzieje, jest niewiarygodne!! Twoje wsparcie to kolejna dawka energii i mocy do działania! Jesteś Ekstra!!!
W podzięce, na początku każdego nagrania/filmu, który dzięki Tobie stworzę otrzymasz imienne podziękowania. Zostaną zamieszczone również we wszystkich materiałach promocyjnych i wpisach w social mediach. Podziękuję Ci również śpiewająco - przesyłając Ci nagranie z wykonaniem na żywo piosenki, którą dzięki Tobie, mogłam zarejestrować!

Wsparcie minimum 6 miesięcy :)
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
20 dostępnych miejsc
Mecenas!

Jest mi ogromnie miło przywitać Ciebie w gronie mecenasów! Jesteś Wyjątkowy!
Aż brak mi słów, bo dzięki Twojemu ogromnemu wsparciu, marzenia się spełniają!
Dziękując Ci za Twoją obecność w moim artystycznym życiu, oprócz podziękować z poprzednich progów, wzmianka o Tobie pojawi się w postach, opisach filmów, dodatkowych extra filmikach na moich wszystkich kanałach społecznych.
Bądź ze mną jak najdłużej!!
Wparcie 5 miesięcy minimum:)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Kamila Bakalarczyk w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Artystycznie, muzycznie, z pasją!
Tworzę, śpiewam i jestem pedagogiem wokalnym. Łączę swoją miłość do muzyki z edukacją. Dlatego zaczęłam prowadzić kanały : "Kamila Bakalarczyk" oraz "Śpiewające Studio".
Tutaj poznasz mój autorski repertuar, ukochane covery i zobaczysz jak dzielę się swoją pasją!

Wyobraźcie sobie niewielkie miasto i kilkuletnią dziewczynkę, marzącą o śpiewaniu, tworzeniu muzyki, występach na wielkich scenach i współpracy z popularnymi artystami. Niby prozaiczna historia, jedna z wielu, choć nie zawsze takie opowieści kończą się pięknym happy end'em.

Od lat mozolnie pracuję, by zrealizować swoje marzenia. Droga ta jest wyboista, trudna. Nic się nie dzieje z dnia na dzień. Najpierw szkoła muzyczna, lekcje śpiewu, na które biegałam za pierwsze zarobione pieniądze;schole, chóry, zespoły. Los trochę namieszał i ostatecznie stałam się trochę człowiekiem renesansu :) Jestem filologiem czeskim, managerem rozrywki, trenerem głosu - skończyłam studia emisji głosu w Warszawie, ale przede wszystkim jestem wokalistką:))) Mam na swoim koncie występy z bigbandami, zespołami rozrywkowymi, koncerty w kraju i za granicą. W ostatnich latach wspierałam swoim wokalem zespół Bracia i Krzysztofa Cugowskiego, śpiewałam w zespole Anny Wyszkoni, występowałam m.in. na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, Top of the Top Festival, Przebój Lata RMF FM. Jestem właścicielką szkoły wokalnej "Śpiewające Studio Kamili Bakalarczyk" oraz certyfikowanym nauczycielem Międzynarodowego Stowarzyszenia Pedagogów Wokalnych Natural Voice Perfection. Cały czas rozwijam warsztat nauczycielski i wokalny. Zaczęłam tworzyć swój autorski materiał. Pierwsze piosenki jak " Więcej", znalazły się na listach przebojów lokalnych rozgłośni, pojawiły się także w Radio RAM oraz w Radiowej Trójce.

Na wszystko pracuję sama, ale muszę też kiedyś powiedzieć dość tej Zosi Samosi🤣. Dlatego jestem tutaj. Wierzę, że ktoś polubi moje działania i zechce wesprzeć moją twórczość. W końcu muszę spełnić marzenia tej dziewczynki z małego miasta :) Może chcesz mnie posłuchać?https://www.youtube.com/watch?v=8tpp9fqcusI

Cele Autora

Piosenkodawanie
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 2 000 zł brakuje
0%
Od dwóch lat pracuję nad piosenkami, które chciałabym wypuścić przed płytą. Moje utwory, które nie gonią za modą a próbują ujarzmić emocje, mam nadzieję, każdego z nas. Jeśli co miesiąc uda mi się zebrać taką kwotę, każdego miesiąca będę wypuszczać taką swoją cząstkę. Dzięki Wam stworzę opowieść, która od lat się we mnie pisze :)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Kamila Bakalarczyk już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
30 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.