W Patronite od 15.11.2018

Moje minimum!!!

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Jeśli osiągnę ten cel, będę mogła więcej poświecić czasu swojej pasji i dzielić się z Wami zdobytą wiedzą. Uzupełnię swoją dietę w odpowiednie suplementy diety abym mogła jeszcze więcej czasu poświęcić Karate. Nie spowolnię a przyspieszę działania na stronie abyście mieli z czego czerpać wiedzę.

No to działam, działam i jeszcze raz działam......!!!

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 000 zł

brakuje

Zdobycie tego progu umożliwi mi zrezygnowanie z dorywczej pracy i poświeceniu się w realizacji postawionych przez siebie celów czy też wprowadzenie w swój plan treningowy konsultacji z Trenerem personalnym , zwiększeniu zakresu w odnowie biologicznej oraz rozpoczęcia współpracy ze specjalistami którzy zadbają o moje zdrowie m.in. fizjoterapeutą, dietetykiem czy psychologiem. Bedę mogła również więcej czasu poświecić na przygotowaniu filmików specjalnie dla Was. Filmy będą udostępniane dla Wszystkich ale na pierwszym miejscu zawsze będą moi Patroni.

Zdobywamy nie tylko Polskę !!!

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 000 zł

brakuje

Mój czas będzie zmodernizowany a na stronie będą regularnie wpisy i udostępniane filmy które będą również w zaawansowany sposób przerabiane aby były dla Was jak najbardziej wygodne, zrozumiale a przede wszystkim praktyczne. Ukazywać się będą również nie tylko filmiki z Karate ale również z ćwiczeń ogólnorozwojowych z siłowni czy poprawiające dynamikę i gibkość. Umożliwi to również wyjazdy za granicę na rożnego rodzaju turnieje międzynarodowe.

Europa nasza!!!

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

Współpraca ze specjalistami będzie w 100% zrealizowana i będzie odbywać się regularnie. Przekroczenie tego progu umożliwi zakup lepszego sprzętu do udostępniania dla Was filmów, zdjęć. Zapewni mi to stały udział w zawodach międzynarodowych i niektórych turniejach branych pod Światowy ranking Karate WKF odbywające się w Europie i niektórych państw poza nią.

Nie mam słów !!!!

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

10 000 zł

brakuje

Osiągnę swoje wymarzone cele! Próg ten umożliwi mi udział w zawodach z serii Premier League Serii A a jeśli zdobędziemy punkty to nawet zawody z najlepszą czołówką Świata . Na stronie znajdziecie nie tylko filmiki ze sportu ale i wywiady z najlepszymi zawodnikami czy ludźmi którzy przyczynili się do własnego sukcesu w branży sportowej. Zwiększy to również zakres w kwestii szkoleniowej, nie tylko w Polsce(zdobywaniu nowej wiedzy). Rozpocznę współpracę z profesjonalnym studiem nagrań filmów i zdjęciami. Możliwe będą regularne spotkania/konsultacje weekendowe w ciekawych lokalizacjach wybranych specjalnie dla moich patronów.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)