Kaori CosplayArt

W Patronite od 02.02.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1587

Liczba Patronów: 2396

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
120 miesięcznie
1 210 łącznie
Hej! cosplayem zajmuje się od 8 lat, jest on moją pasją z którą chciałabym pozostać na dłużej<3 Na tym profilu chciałabym umieszczać moje zdjęcia cosplayów, strojów, obróbek graficznych oraz mojej twórczości <3

O Autorze

Hej! Jestem Kasia, ale zazwyczaj jestem znana pod swoim pseudonimem Kaori <3 Od 2014 roku zajmuje się cosplayem i jest to moją pasją. W tym samym roku również założyłam swojego fanpage pod nazwą Kaori CosplayArt.  Od już 8 lat publikuje tam wszystkie moje stroje, zdjęcia w nich oraz wszelkie materiały związane z moją twórczością. Od wielu lat pasjonuje się również rysunkiem, malarstwem oraz sztuką. Ukończoną mam również specjalizację Performatyka kultury na kierunku Kulturoznawstwo (teraz robię magisterkę ;) ). Taki krótki opis mnie ^^

foto: Carmen photo - cosplay

 

 

W 2018 roku ukończyłam kurs krawiectwa oraz konstrukcji odzieży dzięki czemu mogę lepiej wykonywać swoje stroje oraz spełniać swoje pasje takie jak krawiectwo oraz konstrukcja <3 Najczęściej wykonuje cosplaye szyte ponieważ to sprawia mi wielką radość. Czym trudniejszy i bardziej skomplikowany strój pod względem krawieckim  tym mam do niego więcej zapału :D Zdążyłam już uszyć około 200 strojów mniej lub bardziej skomplikowanych ;)

 

 

Od 10 lat jestem również fanką Japonii. Początkowo moja fascynacja ograniczała się do świata gejsz aby później przenieść się na kimona, kulturę japońską a następnie anime. Właśnie od anime i pierwszych konwentów zaczęłam przygodę z cosplayem oraz szyciem <3 Można więc podsumować, że całe moja współczesne życie zmieniła początkowo drobna fascynacja Japonią. Po anime przyszedł czas na gry (inne niż the sims), powoli, powoli fascynowałam się nowymi rzeczami a także moja immersja rosła. Po zaczęciu grać w overwatch musiałam znać cały świat oraz historię wszystkich postaci, zgłębiałam wszelkie informacje o świecie gry, komiksy, animacje, opowiadania. Kolejną małą pasją stał się Wiedźmin, po przejściu 3 musiałam przeczytać wszystkie książki (powoli zaczęłam lubić fantasy :D) i też zgłębiałam cały świat tej serii, podobnie miałam z Harrym Potterem. Uwielbiam zagłębiać się w jakiś świat i dzięki cosplayowi mogę stać się jego częścią <3 Myślę, że to jeden z większych powodów dlaczego cosplayuje <3

foto: Okiem Kruka

 

 

Chciałam Ci bardzo podziękować  za to, że Jesteś  i chce abyś mógł/mogła  wejść do mojego świata i w jakiś sposób stać się jego częścią tak jak ja stroje się częścią różnych światów poprzez cosplay <3


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Krzysztof Bęczkowski
Krzysztof Bęczkowski
Próg: 100 zł
Hatto Danmari
Hatto Danmari
Próg: 20 zł
Krzysztof Bęczkowski
Krzysztof Bęczkowski
Próg: 10 zł
Black Order
Black Order
Próg: 5 zł
RA
RA
Próg: 5 zł