Karczmarz

W Patronite od 22.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 106

Liczba Patronów: 144

Zostań Patronem
125 patronów
4 095 miesięcznie
46 126 łącznie
Witam Szanownych Gości! Jam jest Karczmarz i zapraszam Was do swojej Karczmy! Prowadzę kanał na YT o tematyce RPG, na którym znajdziecie masę zapisanych sesji oraz coraz więcej materiałów poradnikowych dla MG i graczy. Oby nam się!

O Autorze

Nazywam się Marcin Rausch, na YT znany jako Karczmarz. Choć można mnie jeszcze wyłowić w sieci jako Ganisz, ale to długa historia... Moją pasją jest szeroko rozumiana fantastyka, w której staram się odnaleźć na wiele sposobów, choć dwa z nich są najistotniejsze: RPG oraz pisanie i zamienianie powieści w audiobooki. 

Oba zajęcia towarzyszą mi od lat i choć codzienność zmusza nas podejmowania trudnych wyborów, to nigdy nie zrezygnowałem z tego, co mnie totalnie nakręca. W ten sposób uruchomiłem swój kanał na YouTube pod jakże wyszukaną i wyrafinowaną nazwą - Karczmarz.

Dlaczego Karczmarz? Ano dlatego, że uwielbiam ludzi i uwielbiam spędzać z nimi czas! Myślę, że gdyby nie fantastyka, to bym otworzył własną gospodę! Cieszę się, gdy ludzie dobrze się czują w moim towarzystwie i mam ogromne poczucie spełnienia, gdy wiem, że dobrze się bawili oglądając lub słuchając kolejnych historii, które staram się opowiadać.

Oby nam się!


Zostań Patronem Karczmarza


Jak to właściwie wygląda? Zerknijcie sami na przykładową sesję RPG, czy audiobooka BPP - Psie Chwosty lub rozdział przygód Gotreka i Felixa w świecie Warhammera. No cholera jasna, człek renesansu! 

Sesja Wiedźmin RPG 

Interaktywna opowieść BPP - Psie Chwosty 

Przygody Gotreka i Felixa: Miasto Potępionych


 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Rafał  Puławski
Rafał Puławski
Próg: 19 zł
Wierzbin
Wierzbin
Próg: 39 zł
Elodar
Elodar
Próg: 19 zł
Krzysztof Szpiech
Krzysztof Szpiech
Próg: 39 zł
Anonimowy patron
Próg: 19 zł
xRogalus
xRogalus
Próg: 19 zł