Kasia D

W Patronite od 10.06.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1886

Liczba Patronów: 1774

Zostań Patronem
Kup na prezent
5 patronów
125 miesięcznie
10 465 łącznie

Publikuję regularnie na YouTube!

2 500 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

2 375 zł

brakuje

Moim celem jest tworzenie rzetelnych i ciekawych filmików z dziedziny pielęgnacji cery na kanale YouTube – tak jak to robię od ponad 10 lat–z tą różnicą, żeby po pierwsze: tym razem robić to bardzo regularnie; a po drugie: rozszerzyć tematykę filmików o inne moje pasje – modę, film, literaturę, podróże, kulinaria i psychologię.

Dzielenie się swoimi odkryciami i spostrzeżeniami sprawia mi mnóstwo radości i satysfakcji, tym bardziej, że moje filmy spotykają się z bardzo dobrym odbiorem widzów. Nie jestem jednak od paru lat w stanie tworzyć i dostarczać regularnie dobrej jakości treści ponieważ wymaga to półetatowego zaangażowania na które nie mogę sobie obecnie pozwolić ze względu na konieczność wykonywania czasochłonnych zleceń zarobkowych w postaci tłumaczeń artykułów naukowych celem utrzymania się, opłacenia podatków, ZUSu oraz pozostałych comiesięcznych zobowiązań finansowych, typowych dla współczesnej zamężnej Polki żyjącej w dużym mieście, mającej wraz z mężem dwójkę dzieci na utrzymaniu.

Wsparcie finansowe ze strony widzów pozwoliłoby mi regularnie (1-2 razy w tygodniu) publikować filmy na wysokim poziomie merytorycznym.
Dzięki wsparciu patronów mogłabym również nie szukać ani nie podejmować się wielu współprac z firmami kosmetycznymi w celu finansowania swojego kanału i skupić się wyłącznie na tworzeniu tych filmów, które chcę tworzyć i które chcieliby zobaczyć moi widzowie, bez konieczności dokonywania kompromisu pomiędzy tym co chciałabym przekazać w swoich filmach a tym co pozwoli mi zarobić na tworzonych przez siebie treściach. Mogłabym utrzymywać się dzięki swoim widzom a nie zarabiać na swoich widzach przez nieustanne zachęcanie ich do kolejnych, często niepotrzebnych, zakupów kosmetyków czy ubrań, celem utrzymania się z prowadzenia kanału i bloga. Wyłamanie się z powszechnie przyjętego wśród influence-rów biznesowego podejścia do YouTube, pozwoliłoby mi również nie przyczyniać się do kultury nadmiernej konsumpcji dóbr materialnych.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
YAFUD.pl
YAFUD.pl
Próg: 50 zł
Berry Blue
Berry Blue
Próg: 10 zł
Aśka D.
Aśka D.
Próg: 5 zł
Agata Sałacińska
Agata Sałacińska
Próg: 10 zł
Jolanta Wilkowska
Jolanta Wilkowska
Próg: 50 zł