Kasia D

W Patronite od 10.06.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 421

liczba Patronów: 313

15 patronów
245 zł miesięcznie
2 120 zł łącznie

Publikuję regularnie na YouTube i na blogu!

1 500 zł

miesięcznie

16%

osiągnięto

1 255 zł

brakuje

Moim celem jest tworzenie rzetelnych i ciekawych filmików z dziedziny pielęgnacji cery na kanale YouTube – tak ja robiłam to kilka lat temu – z tą różnicą, żeby po pierwsze: tym razem robić to bardzo regularnie; a po drugie: rozszerzyć tematykę filmików o inne moje pasje – modę, film, literaturę, podróże, kulinaria i psychologię.

Dzielenie się swoimi odkryciami i spostrzeżeniami sprawia mi mnóstwo radości i satysfakcji, tym bardziej, że moje filmy spotykają się z bardzo dobrym odbiorem widzów. Nie jestem jednak od paru lat w stanie tworzyć i dostarczać regularnie dobrej jakości treści ponieważ wymaga to pełnoetatowego zaangażowania na które nie mogę sobie obecnie pozwolić ze względu na konieczność wykonywania czasochłonnych zleceń zarobkowych (w moim przypadku tłumaczeń językowych) w celu utrzymania się, opłacenia podatków, ZUSu oraz pozostałych comiesięcznych zobowiązań finansowych, typowych dla współczesnej Polki żyjącej w dużym mieście, mającej dwójkę dzieci na utrzymaniu.

Wsparcie finansowe ze strony widzów pozwoliłoby mi regularnie (1-2 razy w tygodniu) publikować filmy na wysokim poziomie merytorycznym, regularnie uzupełniane wpisami na blogu.

Dzięki wsparciu patronów mogłabym również nie szukać ani nie podejmować się wielu współprac z firmami kosmetycznymi w celu finansowania swojego kanału i skupić się wyłącznie na tworzeniu tych filmów, które chcę i które chcieliby zobaczyć moi widzowie, bez konieczności dokonywania kompromisu pomiędzy tym co chciałabym przekazać w swoich filmach a tym co pozwoli mi zarobić na tworzonych przez siebie treściach. Mogłabym utrzymywać się dzięki swoim widzom a nie zarabiać na swoich widzach przez nieustanne zachęcanie ich do kolejnych, często niepotrzebnych, zakupów kosmetyków czy ubrań, celem utrzymania się z prowadzenia kanału i bloga. Wyłamanie się z powszechnie przyjętego wśród influence-rów biznesowego podejścia do YouTube, pozwoliłoby mi również nie przyczyniać się do kultury nadmiernej konsumpcji dóbr materialnych
Zostań Patronem