Kasia D

W Patronite od 10.06.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1880

Liczba Patronów: 1849

Zostań Patronem
Kup na prezent
5 patronów
125 miesięcznie
10 465 łącznie
Prowadzę kanał YouTube - Kasia D - oraz bloga katarzynadudulewicz.com. Moją specjalnością są filmy dotyczące prawidłowej pielęgnacji cery wrażliwej, trądzikowej oraz dojrzałej. Ponadto, recenzuję i polecam wybrane dermokosmetyki oraz akcesoria kosmetyczne i produkty do makijażu.

O Autorze

Cześć, nazywam się Kasia Dudulewicz i od 2010 roku prowadzę na YouTube kanał Kasia D oraz bloga lifestyleowego katarzynadudulewicz.com.

Specjalizuję się w filmach dotyczących prawidłowej pielęgnacji cery wrażliwej, trądzikowej oraz dojrzałej oraz w recenzjach dermokosmetyków i akcesoriów kosmetycznych.

Moje filmy cieszą się dużą popularnością na YouTube i są wysoko oceniane przez widzów.

Bardzo rzetelnie przygotowuję się do każdego ze swoich filmów i dbam o to by wszelkie przekazywane przeze mnie informacje były rzeczowe oraz zgodne z aktualnym stanem wiedzy naukowej na temat prawidłowej pielęgnacji skóry. 

W swoich filmach nie poprzestaje na przekazywaniu suchej wiedzy i zawsze polecam widzom konkretne, sprawdzone dermokosmetyki  oraz  wyroby medyczne dostępne bez recepty, dzięki którym mogą znacząco poprawić wygląd i stan skóry.  Bardzo mnie cieszy gdy słyszę, że polecane przeze mnie kosmetyki się u nich sprawdzają.

Jestem osobą wielu pasji i bardzo lubię dzielić ze swoimi widzami swoimi niekosmetycznymi ulubieńcami - książkami, filmami, strojami i przepisami kulinarnymi.

Dzielenie się swoimi odkryciami i spostrzeżeniami sprawia mi mnóstwo radości i satysfakcji tym bardziej, że moje filmy spotykają się z bardzo dobrym odbiorem widzów.  Moje profesjonalne podejście do tworzenia treści na kanale i blogu (pochodzę z rodziny akademików) powoduje, że jest to bardzo czasochłonne zajęcie.

Nie jestem w stanie tworzyć i dostarczać regularnie dobrej jakości treści na swoim kanale YouTube ani blogu ponieważ wymagałoby to pełnoetatowego zaangażowania z mojej strony na które obecnie nie mogę sobie pozwolić ze względu na konieczność podejmowania się zleceń zarobkowych.

Dlatego właśnie postanowiłam założyć konto na Patronite -  wsparcie finansowe ze strony widzów pozwoliłoby mi publikować  1-2 razy w tygodniu filmy na wysokim poziomie merytorycznym oraz dwa posty tygodniowo na blogu towarzyszącym kanałowi.

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
YAFUD.pl
YAFUD.pl
Próg: 50 zł
Berry Blue
Berry Blue
Próg: 10 zł
Aśka D.
Aśka D.
Próg: 5 zł
Agata Sałacińska
Agata Sałacińska
Próg: 10 zł
Jolanta Wilkowska
Jolanta Wilkowska
Próg: 50 zł