Avatar użytkownika

KinoSzkoła Fundacja Rozwoju Kompetencji

0
patronów
0 
miesięcznie
660 
łącznie
0
patronów
0 zł 660 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Doceniasz naszą pracę w kinach/Internecie i chcesz nam postawić dobrą kawę?
Jest to dla nas wyraz uznania, za który bardzo Ci dziękujemy - może uda nam się kiedyś spotkać i wypić ją wspólnie!
20 zł miesięcznie
Dziękujemy! Twoje wsparcie pozwoli nam tworzyć jeszcze więcej wartościowych materiałów w Internecie a Tobie zapewni miejsce w Alei Patronów na naszej stronie Internetowej. Wpiszemy tam Ciebie jako naszą Patronkę/Patrona.
60 zł miesięcznie
Jesteśmy Ci wdzięczni potrójnie za tak hojne wsparcie! Chcemy się Tobie odwdzięczyć dając Ci możliwość uzyskania comiesięcznych inspiracji do pracy z uczniami na lekcjach. W każdym miesiącu otrzymasz od nas wybrane materiały dydaktyczne w postaci np.: scenariuszy, instrukcji prowadzenia zajęć, zabaw edukacyjnych, prelekcji online lub innych wymyślonych przez nas pomysłów, stosowanie do etapu nauczania (przedszkola, klasy 1-3, 4-6, 7-8 i szkoły ponadpodstawowe). Oczywiście trafisz również do naszej internetowej Alei Patronów 😊
99 zł miesięcznie
Gratulacje! Jesteś teraz naszą MECENASKĄ lub MECENASEM! Będziemy Cię wychwalać imiennie, lub anonimowo (jeśli nie zgodzisz się na ogłaszanie Cię z imienia) podczas naszych webinariów.
Ponadto otrzymasz możliwość uczestnictwa w KAŻDYM prowadzonym przez nas wydarzeniu ONLINE (webinaria, kursy online) a wraz z nim - imienne certyfikaty uczestnictwa w danym webinarze/ kursie.
Oczywiście otrzymasz od nas miejsce w internetowej Alei Patronów 😊

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora KinoSzkoła Fundacja Rozwoju Kompetencji w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Wierzymy, że OD NAS ZALEŻY PRZYSZŁOŚĆ EDUKACJI, a naszym głównym celem jest ZMIANA ŚWIATA NA LEPSZE! Zależy nam na podnoszeniu kompetencji społecznych i medialnych młodego pokolenia, ich rodziców i nauczycieli, dlatego to właśnie dla nich prowadzimy zajęcia stacjonarne w całej Polsce oraz webinary

Fundacja KinoSzkoła to zespół przyjaciół, dla których ważne są RELACJE - między sobą i otaczającym nas światem.

Wierzymy, że tylko przez jednostkowe działania jesteśmy w stanie ZMIENIAĆ ŚWIAT NA LEPSZE. Postanowiliśmy zatem prowadzić zajęcia z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Rozbudzamy w nich nie tylko pasję do kina, ale przede wszystkim uświadamiamy, jakie wartości są w życiu najważniejsze: harmonia, kontakt z naturą, bezwzględny szacunek dla drugiego człowieka oraz umiejętność radzenia sobie z trudnymi emocjami.

Do czasów pandemii prowadziliśmy zajęcia w kinach w całej Polsce. To nie były tylko prelekcje przed filmami. Zależało nam, aby w każdym młodych człowieku ZASIAĆ ZIARNO, które będzie KIEŁKOWAĆ w trakcie oglądania filmu, a plon tego wzrostu zostanie zebrany podczas dyskusji po filmie. Poruszaliśmy wiele różnych tematów - od przyjaźni, motywacji, po zaburzenia w odżywianiu czy depresję. Podobało się. Uczniom. Nauczycielom. Nam.

Pandemia zamknęła kina. Początkowo pogrążyliśmy się w czarnej rozpaczy. Nie wiedzieliśmy jak wypełnić PUSTKĘ, która powstała w wyniku braku kontaktu z naszymi uczniami i nauczycielami.

Postanowiliśmy przenieść nasze działania do sieci. Pozyskaliśmy środki z Ministerstwa Kultury i dziedzictwa Narodowego, realizując olbrzymi projekt pod nazwą KULTURA OKIEM KAMERY. Wszystkie zajęcia zostały zarejestrowane i udostępnione na naszym kanale Youtube. Możecie z nich śmiało i BEZPŁATNIE skorzystać :) 

 

Szybko zorientowaliśmy się również, że osobami potrzebującymi dużo wsparcia są NAUCZYCIELE. To dla nich stworzyliśmy kurs GENIALLY DLA KAŻDEGO i SZKOŁA PO PANDEMII, a potem KINOSZKOŁOWY FESTIWAL FILMOWY DLA NAUCZYCIELI. Staraliśmy się również minimum dwa razy w miesiącu prowadzić bezpłatne webinary w sieci.

To wszystko dlatego, że KOCHAMY NASZĄ PRACĘ! To nasza pasja.

Nie mamy żadnego zewnętrznego finansowania. Utrzymujemy się sami. 

Jeśli uważasz, że to co robimy ma sens - wesprzyj nas. w ramach ekonomii wdzięczności :)

Pozdrawiamy

Asia i Marcin Skorkowie, Ola i Łukasz Nieradko, Ewelina Grzegorzewska oraz kilkadziesiąt współpracujących z nami osób

  

Cele Autora

Utrzymanie i rozwój Fundacji "KinoSzkoła"
  • 20 000 zł miesięcznie
  • 20 000 zł brakuje
0%
20 000 zł miesięcznie to kwota, która jest nam niezbędna do pokrycia kosztów funkcjonowania Fundacji "KinoSzkoła" tj.: utrzymanie biura/sekretariatu, strony i sklepu internetowego, tworzenie materiałów edukacyjnych wspierających nauczycieli, platformy do prowadzenia webinarów dla nauczycieli, nagrywanie materiałów video i zapraszanie gości prowadzących zajęcia. Dzięki wsparciu finansowemu będziemy mogli w całości skupić się na naszej pracy i realizować kolejne projekty skierowane do nauczycieli oraz dzieci i młodzieży. Pokrycie kosztów stałych Fundacji "KinoSzkoła" pozwoli nam na dalszy rozwój, więcej materiałów dostępnych w Internecie i więcej zajęć w terenie.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora KinoSzkoła Fundacja Rozwoju Kompetencji już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Janusz Niedbał
Janusz Niedbał
10 zł
Alicja Stawecka
Alicja Stawecka
20 zł
Bartosz Ziolek
Bartosz Ziolek
20 zł
Aleksandra Grzybczak
Aleksandra Grzybczak
20 zł
Ewelina Grzegorzewska
Ewelina Grzegorzewska
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.