Avatar użytkownika

Klub Biegowy Odra Opole

17
patronów
530 
miesięcznie
3 680 
łącznie
17
patronów
530 zł 3 680 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
To taka akcja, że "dajesz piątaka". To rezygnacja z małej kawki, paczki chipsów czy małej zachcianki na rzecz rozwoju Klubu :)
10 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie! Pozwoli nam ono na dopełnienie drobnych wydatków związanych z życiem Klubu
20 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie! Dzięki Twojemu wsparciu będziemy mogli zapewniać częste treningi i eventy
30 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
50 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
19 dostępnych miejsc
Dziękuję za Twoje wsparcie! To wiele dla nas znaczy! Każda osoba wspierająca nasza drużynę tą kwotą będzie wymieniona w poście na Facebooku.
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
10 dostępnych miejsc
To wsparcie godne specjalnego odznaczenia. Zgłoś się do nas celem omówienia szczegółów!
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
3 dostępne miejsca
Taka kwota miesięczna otwiera nam wiele dróg do sukcesów. Dzięki temu wsparciu będziemy podróżować na zawody sportowe za grosze!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Klub Biegowy Odra Opole w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Klub Biegowy Odra Opole – to nie tylko bieganie, ale przede wszystkim sposób życia.
To ciągła praca i współczesna kultura sportowa.
Jesteśmy nieustraszonymi poskramiaczami wszelkich wyzwań sportowych i społecznych.
Jesteśmy uzależnieni od adrenaliny, którą daje nam wyczerpujący bieg i pęd.

KIM JESTEŚMY?

Pracownicy biurowi, budowlani, oświaty, kierowcy, fotografowie, ochroniarze, matki, ojcowie, dziennikarze, emeryci,  sportowcy...biegacze!


Stowarzyszenie Klub Biegowy Odra Opole to grupa, w której podczas treningu nie ważny jest wiek czy zawód. Miłość do biegania i coraz to nowszych wyzwań sprawiła, że w swoim gronie czujemy się świetnie. Nasza walka sportowa nierzadko wymaga łez, krwi i bólu, a zgranie i wsparcie drużyny stawiamy na pierwszym miejscu. Przez to staliśmy się nie tylko pasjonatami w sporcie, ale także przyjaciółmi w życiu. Łamiemy schematy pokoleniowe, kulturowe i estetyczne.

 

 

 

 

 

Jesteśmy uzależnieni od adrenaliny, którą daje nam wyczerpujący bieg i pęd. Jesteśmy zwycięzcami, którzy zawsze walczą do końca, o ostatni metr, ostatnią sekundę…i ostatnią kroplę potu. Nigdy się nie poddajemy i nie zostawiamy nikogo w potrzebie.

 

Wspieramy się na co dzień i pomagamy sobie w wyścigu. Podróżujemy razem, bawimy się - czasem również prowadzimy wspólne życie, bo nic nie łączy ludzi mocniej, jak wspólna pasja 

 

TROCHĘ HISTORII:

Jeszcze cztery lata temu, kiedy była nas garstka nie spodziewaliśmy się, że dziś będziemy mogli szczycić się niemal 40 osobową ekipą dorosłą z blisko 30-tką dzieci. W 2022 roku staliśmy się pełnoprawnym Stowarzyszeniem, ponieważ naszym priorytetem są ludzie, którzy tworzą nasz zespół. Inwestujemy w nich cały swój czas i poświęcenie zapewniając szereg treningów oraz ciągły rozwój.

CO NAS WYRÓŻNIA:

Dzielimy się wiedzą, doświadczeniem i wszelkim dobrem z innymi! Chcemy zarazić jak największa ilość ludzi nadal szukających drogi ujścia dla swoich sportowych pasji!

W gronie naszych biegaczy posiadamy wielokrotnych medalistów, specjalistów w różnych dziedzinach, trenerów. Dzielimy się widzą i doświadczeniem podczas wspólnych spotkań nieodpłatnie. Pojawiamy się na wszystkich eventach biegowych w Opolu, na większości w Polsce oraz poza jej granicami, a na podium najczęściej jest niebiesko-czerwony akcent naszych zawodników. Odnosimy sukcesy zarówno jako drużyna, jak i indywidualnie.

WSPIERAMY AKCJE POMOCOWE, POMAGAMY!

Klub Biegowy Odra Opola od początku włącza się w akcje pomocowe, charytatywne, w których łącząc pasję do sportu z aktywnością na rzecz potrzebujących osiąga wyznaczone cele. 

Nasz klub wielokrotnie włączał się w pomoc podopiecznym MONAR ZBICKO zaopatrując wychowanków w obuwie, pomagając w organizacji wydarzeń sportowych i zabierając podopiecznych na wspólne treningi biegowe. 

Swoją determinacją i uparciem potwierdziliśmy gotowość niesienia pomocy w nagłych potrzebach. Pomogliśmy zorganizować i nagłośnić festyn w Osowcu i przekazaliśmy fanty na licytacje charytatywne dla Ani Jagieniak. Wspólnymi siłami pomogliśmy również w uzbieraniu ponad 30 tysięcy złotych na niezbędne operacje i rehabilitację naszej zawodniczki Agnieszki Koziak.

Prowadziliśmy liczne zbiórki na rzecz podopiecznych opolskich domów dziecka. Pomagamy też niechcianym zwierzakom zbierając karmę. 

W śniegu i mrozie biegliśmy w grudniu do szkoły w Turawie, gdzie była prowadzona zbiórka na rzecz dziewczynki walczącej z chorobą nowotworową. Wrzucamy wszystko co zebraliśmy do puszki i przekazujemy na licytację dwie czapki KB Odra Opole.
 

 

Uzbieraliśmy też... prawie 15 kg żelków dla Andrzeja Markuszewskiego z Grudziądza, który po raz kolejny pobiegł, by pomóc innym. Tym razem zbierał żelki dla dzieciaków z Kresów. Za każdy zebrany kilogram żelków zadeklarował, że przebiegnie 1 kilometr. W poprzedniej swojej akcji zbierał czekolady za które przebiegł 214 km.

 

 

 

 

Wsparliśmy zbiórkę dla ANI JAGIENIAK. Ania w czerwcu 2022 roku poddała się operacji kręgosłupa. Jednak nastąpiły powikłania, jej stan się pogorszył, więc w sierpniu tego samego roku znów trafiła na stół operacyjny. Przez kolejne miesiące toczyła walkę o powrót do normalności. Społeczność z Osowca z dużym zaangażowaniem członków Klubu Biegowego Odra Opole zaangażowała się w zbiórkę funduszy.

 

Prowadząc liczne licytacje i wydarzenia charytatywne wsparliśmy leczenie naszej klubowej koleżanki Agnieszki Koziak, która w koszmarnym wypadku podczas Mistrzostw Polski Biegów Przeszkodowych zerwała wszystkie więzadła w kolanie. 

 

 

 

NASZE AKCJE:

Inicjatywą Klubu Biegowego Odra Opole, która cieszy się wielką popularnością jest cotygodniowa akcja "Biegaj z Odrą" w ramach której do biegania zapraszamy obecnych i byłych zawodników Odry Opole, ale też działaczy, trenerów i osoby związane obecnie i w przeszłości z opolskim klubem sportowym. Do kwietnia 2023 roku zorganizowaliśmy aż 120 takich treningów, a setna edycja należała do pięknego jubileuszu.

 

NASZE SUKCESY:

Przez kilka lat istnienia klubu możemy pochwalić się workiem medali i całą kolekcją pucharów. Nasi zawodnicy niemal na każdych zawodach stają na podium, zarówno indywidualnie, jak i drużynowo. Sukcesy odnoszą także najmłodsi biegacze stając do rywalizacji w zawodach rangi opolskiej, ogólnopolskiej i międzynarodowej.

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Klub Biegowy Odra Opole już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
30 zł
Agnieszka Koza Koziak
Agnieszka Koza Koziak
20 zł
Jarosław Jacheć
Jarosław Jacheć
30 zł
Ada Stupak
Ada Stupak
30 zł
Michał Przybyła
Michał Przybyła
30 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.