Klub Komediowy TV

W Patronite od 23.04.2020

Jesteśmy pierwszym Klubem Komediowym w Polsce. Klub Komediowy TV to nasza niezależna, streamowa telewizja internetowa. Kanał pełen improwizacji i kabaretu. To realizacje wideo naszych spektakli i nasze autorskie pasmo telewizyjne. Więcej na www.komediowy.pl i www.klubkomediowy.tv

O Autorze

Podobnie jak wszystkie kluby i jak wszystkie teatry, a już na pewno jak wszystkie kluboteatry, Klub Komediowy wpadł w kwarantannę, po same uszy. Spektakli brak, baru nawet pająki nie chcą oblec pajęczyną. No flauta, brak płynności, brak perspektyw, widmo nieuchronnego bankructwa (tu wchodzi dramatyczny dźwięk grania na pile w tle). Nie załamujemy jednak rąk! Tym bardziej, że zdrowie najważniejsze, również to psychiczne. Aby zatem wyjść z jakimś pozytywnym projektem, zebraliśmy się, wygrzebaliśmy router, kable od kamery, scenografie z zaplecza i dodatkowy komputer i chcemy wystartować ze streamową telewizją z piwnicy i z mieszkań komików. Specjalnie dla Was i dla siebie, żeby nie zwariować, i żeby się działo, i żeby zacząć coś nowego, żeby było ekstra: KlubKomediowy.tv. 

Chcemy kilka razy w tygodniu, wieczorami, zaprosić was na specjalnie skompilowany program, pasmo komediowe na kryzys, w którym banda komików, improwizatorów, autorów i aktorów z pustego teatru, postara się przytrzymać waszą uwagę przy downloadzie. Będzie trochę improwizacji, będzie trochę telewizji innej niż wszystkie, będzie ucieczka od kryzysowych newsów, do historii i postaci z piwnicznych zakamarków. I chcemy, żeby to się udało. I żeby było za darmo, na otwartym streamie. I żeby było coraz lepsze. 

Zwracamy się zatem z uprzejmą prośbą do wszystkich tych, którzy chcą to zobaczyć, do tych którzy chcą Klub Komediowy wesprzeć, i dać mu szansę w ciężkich czasach. Z prośbą do tych, którzy chcą nam dać techniczną szansę i finansowy bodziec, żeby zrobić to przynajmniej nieźle: Pomóżcie. Dorzućcie się na prąd, na pożyczenie dodatkowej kamery, na blendę, mikrofon i mikroporty, streama, na scenografię i kostium, na kilka złoty dla aktorów i autorów. Każdy grosz się liczy, a im więcej uda nam się zebrać, tym lepiej i więcej odcinków uda nam się zrealizować. Może to początek wspaniałej przyjaźni, może łabędzi śpiew łapiących się brzytwy, a może najlepsza terapia na jaką nas stać… Chętnie przekonamy się dla was i z wami. Byle się coś działo.

Więcej na www.komediowy.pl

Nasz YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCcaByuqJQIdqAEQvIYp-9Fw

Nasz Facebook: www.facebook.com/KlubKomediowy

Nasz Instagram: https://www.instagram.com/klubkomediowy/

 

Najnowszy teledysk stworziny na potrzeby KKTV:

 

Pierwszy, premierowy odcinek Klub Komediowy TV:


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)