Koci miętka

W Patronite od 05.02.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1402

Liczba Patronów: 1785

Zostań Patronem
2 patronów
100 miesięcznie
150 łącznie
Witam, założyłem to konto nie dla siebie, to dlatego co robię i chce robić. Pomaganie zwierząt jest moja pasją, nie robię tego dla chwały czy podziękowań, ja porostu lubię to robić i chce robić. Koszty który są związane z tym to największy mój problem... dziękuje za każdą 1 zł 🙏🏼

O Autorze

Witam, nazywam się Kamil Szewczyk

prowadzę kocią kawiarnię w Koszalinie gdy otwierałem ten biznes wiedziałem, że chcę pomagać kociakom zaleźć dom ale wtedy nie zdawałem sobie sprawy ile to wszystko będzie kosztować, samo przygotowanie kociaka do adopcji to około 300 zł..

Szczepienia, testy oraz odrobaczenie, nie mówimy tutaj o kastracji czy sterylizacji bo nie zawsze trafiają do nas małe koty ale czasem i dorosłe, które muszą przejść taki zabieg. Wszystko fajnie jest gdy kotek jest zdrowy ale nie zawsze tak jest. Przygotowaliśmy specjalne miejsce gdzie stoją klatki żeby przygotować takiego kociaka. Mamy też kilka miejsc w których dokarmiamy lub przywozimy karmę dla osób które karmią. Dostajemy codziennie telefony o pomoc, nie jesteśmy wstanie wszystkim pomoc ale staramy się jak możemy. W tych czasach sami mamy problemy bo przez pandemię kawiarnia nie zarabia, sprzedaż na wynos nie przynosi takich zysków jak na miejscu. Chcemy dalej pomagać dlatego dziękujemy za każdą złotówkę 🙏🏼

 

Zapraszamy na nasz profil fb Koci Miętka Koszalin


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika