Avatar użytkownika

Ośrodek Leczenia i Rehabilitacji Dzikich Zwierząt "Puchaczówka"

101
patronów
4 050 
miesięcznie
101
patronów
4 050 zł
miesięcznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
10 zł miesięcznie
Los dzikich zwierząt nie jest Ci obojętny.
Dziękujemy Ci za to, że jesteś naszym przyjacielem.

🦉Jako "Przyjaciel Puchaczówki" masz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku
Umieszczamy tam codzienne informacje w ilościach nieporównywalnie większych niż na oficjalnym profilu.

🦉Dodatkowo raz w tygodniu prowadzimy na żywo spotkanie na jeden z wybranych przez grupowiczów tematów.

"Przyjaciele Puchaczówki" - to bardziej już stado rodzinne niż grupa... i po dołączeniu - tak też będziemy Cię traktować.
Obrazek progu
20 zł miesięcznie
"Przyjacielem Puchaczówki" stajesz się obligatoryjnie.

🦉 Obowiązują wszystkie zasady z progu za 10zł.

🦉 W każdej chwili możesz pobrać Wirtualny Certyfikat Patrona i pochwalić się tym, że jesteś częścią naszej społeczności!

Dziękujemy, że z nami jesteś.
Obrazek progu
40 zł miesięcznie
"Przyjacielem Puchaczówki" stajesz się obligatoryjnie.

🦉 Obowiązują wszystkie zasady z progu za 10 i 20 zł.

🦉 Jeśli spotkamy się na szkoleniach, czy warsztatach, możecie liczyć na dodatkową pamiątkę*

Dziękujemy, że z nami jesteś.

*po wcześniejszej informacji, że się spotkamy!
Obrazek progu
80 zł miesięcznie
Wybierz 80 zł
30 dostępnych miejsc
O ho - to już nie przelewki. Opiekun to już nie tylko tytuł.

🦉 Jeśli zdecydujesz się na wsparcie nas comiesięcznie taką kwotą - poprosimy Cię o wybranie zwierzaka, którego będziesz "wirtualnym opiekunem"

🦉 Będziesz mógł w dowolnej chwili poprosić nas o informacje o aktualnym stanie, zdjęcie czy filmik swojego podopiecznego, a my najszybciej jak się da prześlemy Ci owe materiały na mail, whatsappem, messengerem, etc...

🦉 Każdy Patron z tego progu raz co kwartał (czyli raz na 3 miesiące) jeśli ma taka chęć może odwiedzić swojego podopiecznego

🦉 Masz oczywiście również wszystkie przywileje z niższych progów :)

Dziękujemy Ci za to, że los braci mniejszych jest dla Ciebie tak ważny.
Obrazek progu
150 zł miesięcznie
Wybierz 150 zł
15 dostępnych miejsc
Jeśli zdecydujesz się wesprzeć nas comiesięcznie taką kwotą...
... to nie wiem co napisać.

🦉 Chcielibyśmy Cię poznać osobiście. To nie jest kwota jaką obdarowuje się obce osoby.

🦉 Raz w miesiącu zapraszamy Cię do Ośrodka na pyszną kawę.

🦉 Oczywiście wszystkie progi Cię obowiązują.
Obrazek progu
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
10 dostępnych miejsc
Pięćset złotych co miesiąc to bardzo znacząca kwota.

🦉 Oprócz przywilejów z wszystkich poprzednich progów...

🦉 będziemy na Ciebie czekać, a z dodatkowymi przywilejami na pewno coś wspólnie wymyślimy...

🦉 może na przykład masz ochotę na indywidualne zajęcia edukacyjne w ośrodku dla Siebie i 4 wybranych osób raz w miesiącu. Tematów i opowieści nam nie zabraknie :D

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Ośrodek Leczenia i Rehabilitacji Dzikich Zwierząt "Puchaczówka" w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Oficjalny profil Ośrodka Leczenia i Rehabilitacji Dzikich Zwierząt "Puchaczówka" w Wyszonowicach.

Witaj

     Nazywam się Marcin i od prawie 20 lat wspólnie z żoną Anetą zajmuję się leczeniem i rehabilitacją dzikich zwierząt.

     Na początku była to okazjonalna pasja polegająca na pomocy w zaprzyjaźnionych instytucjach przy rehabilitacji dzikusów.. Niestety dość szybko okazało się, że dzikich zwierzaków w potrzebie jest tak dużo, że owa pasja wymyka się spod kontroli i przejmuje nam nasze życie. 

     Zapotrzebowanie na pomoc jest tak ogromne, że w 2015 roku zdecydowaliśmy się na odważny krok i z naszego prywatnego domu zrobiliśmy Ośrodek. Od tamtego momentu nasze hobby stało się naszym życiem.

     Na Patronite jesteśmy już prawie od roku i w tym czasie udało się zebrać fantastyczną i jedyną w swoim rodzaju grupę Patronów i Przyjaciół Puchaczówki, którzy nie tylko wspierają nas ale i siebie nawzajem (jesteśmy z tego bardzo dumni). Pierwszy raz od początku działalności wiemy, że nie "boksujemy się" z przeciwnościami sami, a w grupie takich cudownych osób jest to dużo prostsze. Jeśli masz wątpliwości czy warci jesteśmy Twojego wsparcia - zaryzykuj 10zł i sam się przekonasz. W każdej chwili można się "wypisać" lub zwiększyć wsparcie.

     Co roku pomagaliśmy kilkunastu dzikim zwierzakom, a od momentu uruchomienia Ośrodka liczba ta wystrzeliła do kilkuset rocznie (i to nie z jedynką czy dwójką z przodu). Obecnie bilans zwierzaków, którym udało nam się pomóc sięga kilku tysięcy.

     W Ośrodku staramy się zapewnić dzikim pacjentom jak najlepsze warunki do rehabilitacji tak aby mogły w pełni sprawne wrócić na wolność - i robimy to dość często kosztem naszej przestrzeni życiowej ale absolutnie nie jest to marudzenie z naszej strony :) Bardziej jako anegdoty wspominamy zniszczony przez wydrę prysznic czy poodrywane przez borsuki kafle w kuchni.

Niestety Państwo nie utrzymuje takich miejsc i na to aby Ośrodek funkcjonował musimy zarabiać.

Nasz czas dzielimy pomiędzy pracę, a zwierzaki. Aby Ośrodek funkcjonował prowadzimy zajęcia edukacyjne i podejmujemy się licznych prac dodatkowych.

Wiemy, że z Waszą pomocą jesteśmy w stanie więcej czasu poświęcić na pomoc zwierzętom i znacząco poprawić ich warunki w Ośrodku.

        Jeśli masz ochotę zobaczyć nas na YouTube i posłuchać "puchaczówkowych opowieści" - zapraszamy na nasz kanał Aneta i Marcin Puchaczówka. Niemalże codziennie publikujemy tam krótkie chwile, a co tydzień zamieszczamy dłuższe odcinki.

 

 

Cele Autora

Przetrwanie
  • 6 000 zł miesięcznie
  • 1 950 zł brakuje
67%
To próg jaki umożliwia nam przetrwanie w stanie "niezmienionym" ale stabilnym. Stać nas wtedy na weterynarza dla stałych pacjentów, na paliwo do pojazdów żeby pojechać po jedzenie dla zwierzaków i właśnie na to jedzenie.
Przy tej kwocie stać nas na zapłacenie rachunków za prąd, wodę, etc..., a małe owe rachunki nie są bo dogrzewanie maluchów na wiosnę i zimowych zmarzluchów sporo kosztuje. Zamrażarki przemysłowe z jedzeniem dla zwierzaków sporo "ciągną". Woda do bajorka dla zwierzaków, itd.
Tak czy inaczej 6000zł to kwota jaką musimy uzbierać co miesiąc aby funkcjonować.
Leczenie
  • 8 000 zł miesięcznie
  • 3 950 zł brakuje
50%
Z tej kwoty - po odjęciu - stałych wydatków zastanie około 2000zł. To kwota, która umożliwia przyjęcie nowych pacjentów i ich leczenie.
Nie będę się tutaj rozpisywał ile jesteśmy w stanie za owo 2tyś zrobić bo nie ma takiej możliwości aby przewidzieć w jakim stanie trafi do nas zwierzak. W każdym bądź razie osiągając ten próg nie musimy się martwić, że taki zwierzak do nas trafi.
Spokojny sezon
  • 12 000 zł miesięcznie
  • 7 950 zł brakuje
33%
Dokładnie tyle do tej pory wydawaliśmy miesięcznie w sezonie (od maja do września) na to aby ośrodek mógł bez przeszkód przyjmować pacjentów. Jest to kwota, która gwarantuje nam finansowy spokój w tym okresie i pozwala skupić się tylko i wyłącznie na ośrodkowych biedach. Stać nas na opłacenie weterynarza i leków. Stać na na pojechanie do wypadku i wyżywienie zwierzaków.
Remonty i rozwój
  • 15 000 zł miesięcznie
  • 10 950 zł brakuje
27%
W zasadzie każda miesięczna "górka" powyżej 12tyś pozwoli nam myśleć o tym co możemy naprawić lud dobudować. Co moglibyśmy unowocześnić lub dokupić brakujący sprzęt.
Woliery i zagrody zwierząt proszą się o remont. Przydało by się usg i rtg. Może kiedyś udało by nam się dokupić trochę ziemi i powiększyć zagrody.
Jeśli - dzięki Wam - udało by się osiągnąć taki stan, że będziemy mogli myśleć o remontach i rozwoju to zapewne znali będziemy się nawzajem już na tyle, że to Wy będziecie mieć wpływ na kierunek w którym "pójdzie" ośrodek.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Ośrodek Leczenia i Rehabilitacji Dzikich Zwierząt "Puchaczówka" już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Krzysztof Szularz
Krzysztof Szularz
80 zł
Kacper Rydzyński
Kacper Rydzyński
40 zł
Wojciech Matusiak
Wojciech Matusiak
150 zł
Łukasz Drągowski
Łukasz Drągowski
10 zł
Beata Ustrzycka
Beata Ustrzycka
80 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.