Avatar użytkownika

KopalniaWiedzy.pl

34
patronów
664 
miesięcznie
49 712 
łącznie
34
patronów
664 zł 49 712 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

4 zł miesięcznie
Każda pomoc ma dla nas ogromne znaczenie. Jesteśmy naprawdę wdzięczni, że chcesz nas wspierać :)
8 zł miesięcznie
Rezygnujesz z 2 piw w miesiącu, aby nam pomóc :) Bardzo dziękujemy, dzięki Tobie KopalniaWiedzy będzie jeszcze lepsza, niż jest.
16 zł miesięcznie
Z wdzięcznością pomyślimy o Tobie, gdy tylko usiądziemy do pracy. Mamy wobec Ciebie dług, a zamierzamy go spłacić, pisząc lepiej i więcej niż dotychczas :)
32 zł miesięcznie
32 złote? Dla nas to sporo. To, na przykład, 10% miesięcznej opłaty za serwery czy możliwość uregulowania części rachunku za prąd; a tego zużywamy sporo, by móc Ci dostarczyć codzienną porcję najnowszych informacji. Jeśli tylko zachcesz, Twoje nazwisko trafi na publiczną listę dobroczyńców KopalniWiedzy. :)
64 zł miesięcznie
Zaoferowana przez Ciebie kwota pozwoli zapłacić połowę rachunku za prąd i sporą część rachunku za serwery. W zamian oferujemy nie tylko lepszą KopalnięWiedzy i wpis na listę dobroczyńców KopalniWiedzy, ale też gadżet z naszym logo. Cierpliwości, kiedyś te gadżety z pewnością powstaną, a wówczas będziemy o Tobie pamiętali. Tak jak Ty pamiętasz o nas :)
128 zł miesięcznie
To naprawdę spora kwota. Dzięki Tobie możemy pomyśleć o współpracy z grafikiem czy zwiększeniu możliwości serwerów hostujących KopalnięWiedzy. Wyślemy Ci nasze gadżety, gdy tylko się pojawią, a Twoje nazwisko trafi na listę Honorowych Sztygarów KopalniWiedzy. Bardzo, bardzo dziękujemy :)
256 zł miesięcznie
Dzięki Tobie możemy zlecić napisanie artykułu zewnętrznemu autorowi, zamówić komiks czy opłacić serwery za cały miesiąc. Pocztówka z Wrocławia, kopalniany gadżet (gdy już je będziemy mieli) i wpis na listę Nadsztygarów Dobroczyńców KopalniWiedzy to oczywistość.
512 zł miesięcznie
Zewnętrzny autor, grafik, opłacenie serwera i prądu – to wszystko dzięki Twojej hojności. Dziękujemy :) Z radością wyślemy Ci każdy nowy gadżet, który się pojawi w naszej kolekcji (tutaj prosimy Cię o trochę cierpliwości), zapiszemy Twoje nazwisko złotymi zgłoskami na stronach KopalniWiedzy, pomyślimy o jakimś dodatkowym, spersonalizowanym ekstraprezencie i wyślemy pocztówkę z Wrocławia. A może zaproponujesz nam temat artykułu, który powinniśmy napisać? Jeszcze raz bardzo dziękujemy.
1024 zł miesięcznie
Serio? Decydujesz się wesprzeć nas taką kwotą? Szczerze mówiąc, zatkało nas. Nie wiemy, co powiedzieć. Musimy ochłonąć...

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora KopalniaWiedzy.pl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jesteśmy małżeństwem, które od 2006 r. prowadzi serwis KopalniaWiedzy.pl. Codziennie dostarczamy naszym Czytelnikom najświeższe informacje ze świata nauki i technologii. Dzięki wsparciu Patronów chcemy udoskonalić serwis, a także tworzyć jeszcze więcej jeszcze lepszych treści. Razem możemy więcej!

Ależ ten czas leci. Jesteśmy z Wami już 14 lat. W tym czasie napisaliśmy grubo ponad 30.000 informacji, wiele artykułów, przeprowadziliśmy nieco wywiadów z naukowcami i sporo rozmów na naszym forum. I ciągle nam mało. Chcemy rozwinąć KopalnięWiedzy i stąd właśnie pomysł na Patronite.


PATRONITE I CO DALEJ?

Na co dzień nad serwisem pracują 2 osoby: Ania i Mariusz, psycholog i hispanista z zacięciem sportowo-kulinarnym. Dzielnie wspomaga nas labrador Miki, który niedawno skończył 15 lat. :) (Niestety, Mikiego już z nami nie ma. Fizycznie. Bo tak naprawdę zawsze z nami pozostanie.)

Tworzenie dobrych treści zajmuje naprawdę sporo czasu, a my chcielibyśmy być jeszcze lepsi. Dlatego też postanowiliśmy zwrócić się z prośbą o wsparcie, dzięki któremu będziemy mogli poświęcić KopalniWiedzy więcej czasu i energii. Dzięki regularnej pomocy od Was w serwisie pojawi się więcej artykułów i wywiadów, będziemy mogli zlecać pisanie tekstów autorom zewnętrznym, a kto wie, może nawet uda się kogoś zatrudnić...

Serwis potrzebuje też mocnego odświeżenia. Zarówno od strony graficznej, jak i programistycznej. Chcemy stworzyć nowy layout, musimy całkowicie przepisać przestarzały już kod, który coraz częściej nie wytrzymuje zwiększającego się ruchu (planujemy jego znaczne unowocześnienie). Nie mamy jednak zamiaru stosować półśrodków, dlatego prace graficzne i programistyczne zlecimy naprawdę dobrym specjalistom. Ich wiedza i umiejętności kosztują, dlatego też liczymy na Wasze wsparcie.

Po głowie chodzi nam też stała współpraca z grafikiem, który tworzyłby komiksy i rysunki związane z nauką i technologią oraz profesjonalne infografiki naukowe, czy produkcja gadżetów dla naszych czytelników.

 

Cele Autora

KopalniaWiedzy nadal fedruje :)
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 1 336 zł brakuje
33%

W ostatnim czasie stanęliśmy przed perspektywą zamknięcia KopalniWiedzy. Zebranie od naszych Patronów 2000 złotych miesięcznie pozwoli nam na kontynuowanie pracy nad serwisem i spokojne skupienie się na pisaniu większej liczby jeszcze lepszych tekstów, bez zastanawiania się, czy aby na pewno stać nas na dokładanie do serwisu. Ten poziom finansowania to dla nas olbrzymia pomoc, która pozwoli na funkcjonowanie KopalniWiedzy. Pozostaniemy z Wami przez co najmniej 13 kolejnych lat, jest więc spora szansa, że przeczytacie u nas o lądowaniu pierwszego człowieka na Marsie :)
Jest coraz lepiej :)
  • 4 000 zł miesięcznie
  • 3 336 zł brakuje
16%
Jedno z nas może całkowicie poświęcić się serwisowi. Możemy też nawiązać współpracę z grafikiem, który od czasu do czasu przygotuje dla nas autorski rysunek lub komiks oraz poszukać autorów zewnętrznych, a tym samym dostarczyć Wam więcej interesujących tekstów. Opłacimy też serwer, a jeśli pojawią się problemy z jego nadmiernym obciążeniem, będzie nas stać na zainwestowanie w silniejszą maszynę.
Podbijamy internety :)
  • 10 000 zł miesięcznie
  • 9 336 zł brakuje
6%
Teraz dopiero zaszalejemy :)
Zatrudniamy na stałe dodatkową osobę piszącą i zaczynamy odkładać pieniądze na całkowitą zmianę layoutu, przepisanie kodu KopalniWiedzy i pracę nad rozpoznawalnością marki i zwiększeniem zasięgu. Będzie też więcej autorskich grafik i tekstów zleconych autorom zewnętrznym. Pełną parą rusza produkcja gadżetów. Pojawią się koszulki, magnesy na lodówkę i inne niespodzianki. A to dopiero początek. Gdy już odłożymy na zmiany layoutu i kodu, będziemy mogli przeznaczyć pieniądze na nawiązanie lepszej współpracy z polskimi uczelniami, większe zaangażowanie się w odbywające się w Polsce wydarzenia naukowe (festiwale, targi, konferencje). A kto wie, może wrócimy do naszego starego pomysłu stworzenia serwisu naukowego dla dzieci.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora KopalniaWiedzy.pl już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Karol Śliwka
Karol Śliwka
32 zł
Łukasz De
Łukasz De
8 zł
Artur Mańko
Artur Mańko
64 zł
Anonimowy patron
32 zł
Robert Balawejder
Robert Balawejder
4 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.