KopalniaWiedzy.pl

W Patronite od 17.06.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 485

Liczba Patronów: 384

Zostań Patronem
42 patronów
848 miesięcznie
30 112 łącznie

KopalniaWiedzy nadal fedruje :)

2 000 zł

miesięcznie

42%

osiągnięto

1 152 zł

brakuje


W ostatnim czasie stanęliśmy przed perspektywą zamknięcia KopalniWiedzy. Zebranie od naszych Patronów 2000 złotych miesięcznie pozwoli nam na kontynuowanie pracy nad serwisem i spokojne skupienie się na pisaniu większej liczby jeszcze lepszych tekstów, bez zastanawiania się, czy aby na pewno stać nas na dokładanie do serwisu. Ten poziom finansowania to dla nas olbrzymia pomoc, która pozwoli na funkcjonowanie KopalniWiedzy. Pozostaniemy z Wami przez co najmniej 13 kolejnych lat, jest więc spora szansa, że przeczytacie u nas o lądowaniu pierwszego człowieka na Marsie :)

Jest coraz lepiej :)

4 000 zł

miesięcznie

21%

osiągnięto

3 152 zł

brakuje

Jedno z nas może całkowicie poświęcić się serwisowi. Możemy też nawiązać współpracę z grafikiem, który od czasu do czasu przygotuje dla nas autorski rysunek lub komiks oraz poszukać autorów zewnętrznych, a tym samym dostarczyć Wam więcej interesujących tekstów. Opłacimy też serwer, a jeśli pojawią się problemy z jego nadmiernym obciążeniem, będzie nas stać na zainwestowanie w silniejszą maszynę.

Podbijamy internety :)

10 000 zł

miesięcznie

8%

osiągnięto

9 152 zł

brakuje

Teraz dopiero zaszalejemy :)
Zatrudniamy na stałe dodatkową osobę piszącą i zaczynamy odkładać pieniądze na całkowitą zmianę layoutu, przepisanie kodu KopalniWiedzy i pracę nad rozpoznawalnością marki i zwiększeniem zasięgu. Będzie też więcej autorskich grafik i tekstów zleconych autorom zewnętrznym. Pełną parą rusza produkcja gadżetów. Pojawią się koszulki, magnesy na lodówkę i inne niespodzianki. A to dopiero początek. Gdy już odłożymy na zmiany layoutu i kodu, będziemy mogli przeznaczyć pieniądze na nawiązanie lepszej współpracy z polskimi uczelniami, większe zaangażowanie się w odbywające się w Polsce wydarzenia naukowe (festiwale, targi, konferencje). A kto wie, może wrócimy do naszego starego pomysłu stworzenia serwisu naukowego dla dzieci.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Mateusz Grzybicki
Mateusz Grzybicki
Próg: 16 zł
Jakub Grzesik
Jakub Grzesik
Próg: 4 zł
Radosław Nawrot
Radosław Nawrot
Próg: 16 zł
kremien
kremien
Próg: 32 zł
Leszek Sikora
Leszek Sikora
Próg: 64 zł
Piotr R.
Piotr R.
Próg: 4 zł