KopalniaWiedzy.pl

W Patronite od 17.06.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 716

Liczba Patronów: 478

Zostań Patronem
Kup na prezent
35 patronów
592 miesięcznie
35 288 łącznie
Jesteśmy małżeństwem, które od 2006 r. prowadzi serwis KopalniaWiedzy.pl. Codziennie dostarczamy naszym Czytelnikom najświeższe informacje ze świata nauki i technologii. Dzięki wsparciu Patronów chcemy udoskonalić serwis, a także tworzyć jeszcze więcej jeszcze lepszych treści. Razem możemy więcej!

O Autorze

Ależ ten czas leci. Jesteśmy z Wami już 14 lat. W tym czasie napisaliśmy grubo ponad 30.000 informacji, wiele artykułów, przeprowadziliśmy nieco wywiadów z naukowcami i sporo rozmów na naszym forum. I ciągle nam mało. Chcemy rozwinąć KopalnięWiedzy i stąd właśnie pomysł na Patronite.


PATRONITE I CO DALEJ?

Na co dzień nad serwisem pracują 2 osoby: Ania i Mariusz, psycholog i hispanista z zacięciem sportowo-kulinarnym. Dzielnie wspomaga nas labrador Miki, który niedawno skończył 15 lat. :) (Niestety, Mikiego już z nami nie ma. Fizycznie. Bo tak naprawdę zawsze z nami pozostanie.)

Tworzenie dobrych treści zajmuje naprawdę sporo czasu, a my chcielibyśmy być jeszcze lepsi. Dlatego też postanowiliśmy zwrócić się z prośbą o wsparcie, dzięki któremu będziemy mogli poświęcić KopalniWiedzy więcej czasu i energii. Dzięki regularnej pomocy od Was w serwisie pojawi się więcej artykułów i wywiadów, będziemy mogli zlecać pisanie tekstów autorom zewnętrznym, a kto wie, może nawet uda się kogoś zatrudnić...

Serwis potrzebuje też mocnego odświeżenia. Zarówno od strony graficznej, jak i programistycznej. Chcemy stworzyć nowy layout, musimy całkowicie przepisać przestarzały już kod, który coraz częściej nie wytrzymuje zwiększającego się ruchu (planujemy jego znaczne unowocześnienie). Nie mamy jednak zamiaru stosować półśrodków, dlatego prace graficzne i programistyczne zlecimy naprawdę dobrym specjalistom. Ich wiedza i umiejętności kosztują, dlatego też liczymy na Wasze wsparcie.

Po głowie chodzi nam też stała współpraca z grafikiem, który tworzyłby komiksy i rysunki związane z nauką i technologią oraz profesjonalne infografiki naukowe, czy produkcja gadżetów dla naszych czytelników.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 32 zł
Robert Balawejder
Robert Balawejder
Próg: 4 zł
Elżbieta Błońska
Elżbieta Błońska
Próg: 16 zł
Radosław Nawrot
Radosław Nawrot
Próg: 16 zł
Cyprian Nosek
Cyprian Nosek
Próg: 32 zł
Anonimowy patron
Próg: 8 zł