KopalniaWiedzy.pl

W Patronite od 17.06.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 277

liczba Patronów: 218

45 patronów
836 zł miesięcznie
17 064 zł łącznie
Jesteśmy małżeństwem, które od 2006 r. prowadzi serwis KopalniaWiedzy.pl. Codziennie dostarczamy naszym Czytelnikom najświeższe informacje ze świata nauki i technologii. Dzięki wsparciu Patronów chcemy udoskonalić serwis, a także tworzyć jeszcze więcej jeszcze lepszych treści. Razem możemy więcej!

O Autorze

Ależ ten czas leci. Jesteśmy z Wami już 13 lat. W tym czasie napisaliśmy około 30.000 informacji, wiele artykułów, przeprowadziliśmy nieco wywiadów z naukowcami i sporo rozmów na naszym forum. I ciągle nam mało. Chcemy rozwinąć KopalnięWiedzy i stąd właśnie pomysł na Patronite.


PATRONITE I CO DALEJ?

Na co dzień nad serwisem pracują 2 osoby: Ania i Mariusz, psycholog i hispanista z zacięciem sportowo-kulinarnym. Dzielnie wspomaga nas labrador Miki, który niedawno skończył 15 lat. :)

Tworzenie dobrych treści zajmuje naprawdę sporo czasu, a my chcielibyśmy być jeszcze lepsi. Dlatego też postanowiliśmy zwrócić się z prośbą o wsparcie, dzięki któremu będziemy mogli poświęcić KopalniWiedzy więcej czasu i energii. Dzięki regularnej pomocy od Was w serwisie pojawi się więcej artykułów i wywiadów, będziemy mogli zlecać pisanie tekstów autorom zewnętrznym, a kto wie, może nawet uda się kogoś zatrudnić...

Serwis potrzebuje też mocnego odświeżenia. Zarówno od strony graficznej, jak i programistycznej. Chcemy stworzyć nowy layout, musimy całkowicie przepisać przestarzały już kod, który coraz częściej nie wytrzymuje zwiększającego się ruchu (planujemy jego znaczne unowocześnienie). Nie mamy jednak zamiaru stosować półśrodków, dlatego prace graficzne i programistyczne zlecimy naprawdę dobrym specjalistom. Ich wiedza i umiejętności kosztują, dlatego też liczymy na Wasze wsparcie.

Po głowie chodzi nam też stała współpraca z grafikiem, który tworzyłby komiksy i rysunki związane z nauką i technologią oraz profesjonalne infografiki naukowe, czy produkcja gadżetów dla naszych czytelników.

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem