Laudans

W Patronite od 28.09.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
55 łącznie
Duet muzyczny z Brzescia. Muzyka zmienia powietrze wokol nas. Oddychamy je i lecimy do przodu na skszydlach.

O Autorze

Muzyka wokół nas. Ludzie -  to przykład tego, jaka musi być muzyka. My słuchamy dźwięki świata i nagrywamy je.

Duet Laudans zaczął grać w 2013r. Przez ten czas odbyło się dużo koncertów (Białoruś, Polska, Niemcy, Słowacja, Litwa, Holandia), powstały 2. płyty, i był nakręconych dużo wideo i teledysków.

Teraz przyszedł taki czas, gdy musimy zrobić dość ważny krok w naszej twórczości: naszym głównym celem jest zagrać wielkie solowe koncerty w całej Europie. Dlaczego? Żeby dostarczyć do ludzi te pieśni, które u nas powstały w ostatnim czasie. Jest w nich dużo naszych przeżyć i wiemy, że tymi emocjami musimy się podzielić. 

W najbliższym czasie chcemy nagrać wspomniane piosenki i zrobić do nich wideo.  Może to wyglądać mniej więcej jak w tym wideo, co podano niżej. I na to potrzebujemy teraz pieniędzy. Bedzie super, jeżeli weźmiesz w tym udział i Ty!

https://youtu.be/uD8dQPqh_yQ


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem