IŁ Capital Legionovia Legionowo

W Patronite od 17.09.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
7 820 łącznie
Oficjalne konto na Patronite profesjonalnego klubu siatkarskiego IŁ Capital Legionovia Legionowo. Występy w elitarnej TAURONLidze i Pucharze CEV transmitowane przez telewizję Polsat Sport. Zapraszamy do dołączenia do naszej trójkolorowej społeczności! IŁ Capital Legionovia - co za emocje!

O Autorze

DPD Legionovia Legionowo to klub, który z marszu stał się nową siłą na mapie siatkarskiej Polski. Zatrudnienie renomowanego na arenie międzynarodowej szkoleniowca Alessandro Chiappiniego i gwiazd siatkówki, wśród których wymienić można reprezentantki kilku krajów (jak Alicja Grabka Julie Oliveira Souza) zaowocowały fantastycznymi wynikami i - po raz pierwszy w historii - zakwalifikowaniem się do europejskiego Pucharu CEV! 

Na mecze w DPD Arenie Legionowo tłumnie przybywają nasi fantastyczni kibice. Wierzymy, że pomimo restrykcji nałożonych na organizatorów imprez masowych w trakcie pandemii COVID-19, zdołamy stworzyć w naszej hali niepowtarzalną atmosferę, za którą wszyscy pokochaliśmy legionowską siatkówkę.

W czasie pandemii przychody klubu z biletów i karnetów drastycznie spadły. Zarząd postanowił nie wprowadzać drastycznych podwyżek cen wejściówek - dlatego zwracamy się do naszych Kibiców z propozycją jeszcze większego zaangażowania się w społeczność naszego klubu, a przy tym wsparcie go w trudnych dla sportu czasach.

Już od ośmiu lat legionowski klub występuję w najwyższej klasie rozgrywkowej. Zespół został wprowadzony do ekstraklasy przez trenera Wojciecha Lalka, który do dziś pracuje w klubie jako szef szkolenia młodzieży i pierwszy trener zespołu kadetek. 

W całej Polsce słynna jest nasza akademia szkolenia młodzieży LTS Legionovia, która została ogłoszona przez Ministerstwo Sportu najlepszym polskim młodzieżowym klubem siatkarskim w latach 2014-2019. We wspomnianym okresie młodzież w naszych barwach aż dziesięć razy sięgała po tytuł młodzieżowych Mistrzyń Polski w różnych kategoriach. Bezprecedensowo sięgnęła po pięć kolejnych tytułów Mistrzyń Polski Juniorek, a także - po raz pierwszy w historii - wywalczyła tytuł Mistrza Polski w trzech kategoriach wiekowych równocześnie.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Janusz Żbikowski
Janusz Żbikowski
Próg: 50 zł
Łukasz Zielant
Łukasz Zielant
Próg: 50 zł
Anna Gulka
Anna Gulka
Próg: 50 zł
Sławomir Supa
Sławomir Supa
Próg: 50 zł