Avatar użytkownika

Luk Serwis

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Chcę, żeby "Luk Serwis" mógł pojawiać się częściej, i żeby z każdym odcinkiem wyglądał coraz lepiej. Cieszy mnie, że też tego chcesz i dziękuję za wsparcie. Każda złotówka się liczy, a ja dopilnuję, aby nasz kanał był coraz lepszy - dla Ciebie, czyli mojego nowego Patrona! Co to znaczy lepszy? Już odpowiadam: bardziej dynamiczny, bardziej urozmaicony, z jeszcze lepszymi tekstami. Wiem, że z Tobą nam się to uda.
10 zł miesięcznie
10 zł to koszt jednego espresso na mieście (zależy od miasta, w niektórych może to podwójne espresso), które dodaje sił, energii, “poweru” po prostu. Taki sam efekt, a właściwie jeszcze lepszy ma Twoje wsparcie -
Tu rozpoczyna się nasza podróż - bo chciałbym zabrać każdego z Patronów razem ze mną w nasz świat - trochę bardziej, niż ma to miejsce na YouTube. Wspierając mnie kwotą 10zł uzyskujesz:

📽🎞Wcześniejszy dostęp do vlogów – Patroni będą mogli obejrzeć odcinki minimum 1 dzień przed ich publikacją na YouTube.

25 zł miesięcznie
Wybierz 25 zł
200 dostępnych miejsc
Dostęp do wybranych wydarzeń z nagrodami.
Wsparcie tym bonusem umożliwi nam wspólne przeprowadzenie wielu ciekawych wydarzeń w których to Wy wygrywacie.
50 zł miesięcznie

To już naprawdę bardzo duże wsparcie. Jeśli decydujesz się wspierać "Luk Serwis” taką kwotą, to znacząco przyczyniasz się do powstawania i rozwijania programu. Jestem Ci za to głęboko wdzięczny!


- Twoje imię i nazwisko pojawi się na specjalnej planszy "współproducenci Luk Serwis" na końcu każdego odcinka na naszym kanale.


- dodatkowo otrzymasz dedykowany post z posiadanymi przeze mnie NIGDZIE INDZIEJ NIE PUBLIKOWANYMI materiałami archiwalnymi (zdjęciami, video itp) z mojej dotychczasowej działalności zawodowej, wpadek przy pracy a może nawet uchylę rąbka tajemnicy z życia prywatnego ;).

Wspierając na tym poziomie, zyskujesz również dostęp do nagród z progu 10 i 25 zł!
100 zł miesięcznie
Wielkie dzięki. Stówa miesięcznie to nie przelewki. Jeśli sądzisz, że Luk Serwis wart jest takiego wsparcia - należy Ci się specjalne wyróżnienie:

Jeśli sobie zażyczysz - nagram dla Ciebie lub Twojego znajomego krótkie podziękowanie.

* uzyskujesz oczywiście wyrazy wdzięczności z wszystkich poprzednich progów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Luk Serwis w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Filmy opisujące i pokazujące ciekawostki motoryzacyjne i nie tylko. Ponadto ciekawe wydarzenia z nagrodami.

Nasza działalność w sieci.

Kanał motoryzacyjny, zarówno motocykle jak i samochody, wszystko podane w bardzo humorystyczny sposób. Głównie jest to vlog przedstawiający życie firmy Luk Serwis XD. Dzielimy się z wami naszą wiedzą, od prostych wymian oleju, do skomplikowanych wymian rozrządów łańcuchowych.

 

 Na naszym kanale znajdziesz wydarzenia w których wygrywają nasi subskrybenci !!!

Motorynka

Pompka

Motorynka 2

WSK

Maluch

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Luk Serwis już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.