Avatar użytkownika

Łukasz Rybarski YES:)

134
patronów
3 340 
miesięcznie
331 170 
łącznie
134
patronów
3 340 zł 331 170 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Patron YES:) Hura!!!

Jeżeli zdecydujesz się wesprzeć mnie taką sumą oznacza to, że mamy podobne poczucie humoru i chemia między nami YES:)

10 złotych wrzucone do kapelusza to jest najczystsza forma relacji widz - artysta. Dzięki tej kwocie ja poczuję się jak artysta grający na ulicy, który widzi sens tego, co robi w coraz pełniejszym kapeluszu, a Ty poczujesz, że gram dla Ciebie i że jesteś dla mnie ważny(a), bo wyślę Ci osobiste podziękowanie wraz z elektronicznym certyfikatem patronatu mojej działalności artystycznej.

Dostaniesz również link do zamkniętej grupy FB - YES:), która startuje we wrześniu.
20 zł miesięcznie
OŻESZ TY:)

Możesz się czuć jak klient, który zapłacił rachunek z dużym napiwkiem! Brawo TY:)

Słów mi brak! Jestem Ci bardzo wdzięczny zwłaszcza, że zdaję sobie sprawę z tego , iż prawdopodobnie przeze mnie raz miesiącu Twój fryzjer zostanie pozbawiony napiwku. A że w przyrodzie nic nie ginie, więc obiecuję solennie, że w zamian za to ja przynajmniej raz w miesiącu postaram się rzucić takim żartem, żeby Ci się loki same wyprostowały.

Oprócz tego o Twojej hojności wspomną napisy końcowe, a bonus tego progu największy to dostęp do tzw. making of - czyli filmu zmontowanego z tzw. wpadek z planu. Dzięki temu wszystko, co się nie udało, a było śmieszne Cię raz w miesiącu nie ominie.
30 zł miesięcznie
KINOMAN YES:)

Raz w miesiącu odmówisz sobie pójścia do kina, ale prawdopodobnie obejrzysz przynajmniej 10 moich filmów, więc i tak będziesz do przodu:)

Po za tym co trzy miesiące otrzymasz link do filmu prywatnego podsumowującego kwartał z moimi wyczynami, prywatne nagrania z występów, anegdoty ze sceny i skrót relacji ze wszystkiego, co się zdarza wesołego w życiu artysty. Tak że za te 30 złotych się naoglądasz, tylko popcorn i cola we własnym zakresie:)

A w moim zakresie będą bonusy z progu poprzedniego !
50 zł miesięcznie
✨ZŁOTY KINOMAN YES:)✨

Jeżeli wesprzesz mnie taką kwotą to znaczy, że raz w miesiącu odmówisz sobie nie tylko pójścia do kina, ale również kupienia popcornu i coli. Ja też sobie odmówię modlitwę za twoją szczodrość, a dodatkowo raz w roku z okazji świąt Bożego Narodzenia otrzymasz prezent niespodziankę zrobioną prze ze mnie osobiście w stolarni.

A w oczekiwaniu na gwiazdkę możesz liczyć na bonusy z poprzednich progów.
150 zł miesięcznie
Wybierz 150 zł
20 dostępnych miejsc
MECENAS PLATYNOWY YES:)

WOW! Jeżeli taka jest Twoja wola to mam nadzieję, że się nie obrazisz, jeżeli Ci zaproponuję w zamian za taką hojność raz w w roku filmowy dowód wdzięczności w postaci ekstra filmu dedykowanego komuś wskazanemu przez Ciebie. Czyli jeżeli chcesz komuś zrobić oryginalny prezent z okazji urodzin lub imienin to wysyłasz mi parę informacji o jubilacie czy solenizancie, a ja robię resztę. Film możesz potem opublikować w internecie, czy gdzie tam będziesz chciał.

Po za tym góra bonusów z poprzednich progów też jest Twoja.
300 zł miesięcznie
Wybierz 300 zł
3 dostępne miejsca
MECENAS DIAMENTOWY YES:)

Jesteś traktowany(a) jak członek rodziny i w związku z tym raz w roku we wspólnie uzgodnionym terminie będziesz zaproszony do mnie w góry na weekend. W programie wypad na żagle, łowienie ryb, jeżeli zima to na narty albo jeśli nie jeździsz to po prostu biesiada na sankach przy kominku - oczywiście wszystko wraz z Twoją i moją osobą towarzyszącą:)

Oczywiście wszystkie bonusy z poprzednich progów OPRÓCZ MOJEJ OSOBY TOWARZYSZĄCEJ są również Twoje. Chyba, że jesteś kobietą:)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Łukasz Rybarski YES:) w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Moje relacje to komentarze satyryczne i poradnik dla bezradnych w jednym. Parafrazując znanego filozofa myślę więc mówię, niestety czasami również śpiewam. Ale robię to szczerze bez litości dla tych, o których śpiewam.

Spróbuję opisać autora tego kanału, chociaż  wolałbym o nim opowiedzieć, bo gadanie idzie mi lepiej niż pisanie.  Mówię o rzeczach poważnych i niepoważnych, z tym, że o rzeczach poważnych mówię nie poważnie.

 

 

 

 

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Łukasz Rybarski YES:) w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Łukasz Rybarski YES:) już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
20 zł
Piotr Salata
Piotr Salata
50 zł
Wojciech Nadolski
Wojciech Nadolski
10 zł
Maciej Olędzki
Maciej Olędzki
10 zł
Iwona Adamkiewicz
Iwona Adamkiewicz
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.