Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

60 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Jesteśmy jedynym magazynem piłkarskim w Polsce, poświęconym lidze okręgowej. Poza stroną internetową oraz stroną na Facebooku prowadzimy program telewizyjny na antenie Magnes.TV, gdzie raz w tygodniu robimy podsumowanie minionych wydarzeń. Cieszymy się coraz większym odbiorem, a dzięki Patronite chcemy urozmaicić naszą działalność.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 300 zł miesięcznie
brakuje 300 zł
Ruszamy z nowym programem!
Jeśli uda nam się zebrać potrzebną kwotę, od razu ruszamy z nowym programem, w którym zawodnicy z Okręgówki będą mogli sprawdzić swoje umiejętności piłkarskie. W planach mamy, aby wziąć po dwóch zawodników z każdej drużyny, a zabawę zrobić na wzór popularnego "Turbokozaka". Najlepszy zawodnik otrzymałby nagrodę. A jaką? Pomyślimy... na pewno to będzie coś oryginalnego!
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 700 zł miesięcznie
brakuje 700 zł
Mecz kolejki co tydzień!
Taka kwota pozwoli nam co tydzień jeździć i nagrywać mecze kolejki wybierane przez naszych Patronów. Zrobimy też co w naszej mocy, aby prowadzić transmisje live z każdego z tych spotkań. Duża suma? Raczej nie, zważając na to jak kanał się rozwinie i ile udogodnień będzie dla Was - kibiców!

O Autorze

Jesteśmy studentami, którzy wspólnymi siłami tworzą coś, co naprawdę podoba się ludziom. Łączy nas pasja do piłki nożnej, nie tylko tej globalnej. Wspieranie lokalnego futbolu to nie tylko szerzenie lokalnego patriotyzmu. Swoją działalnością mobilizujemy zawodników, działaczy, a także lokalnych przedsiębiorców do działania. Tym samym podnosi się poziom sportowy ligi i zwiększa się jej zainteresowanie. 

 

Celami dla których zdecydowaliśmy się działać jest propagowanie klubów, ligi, a także dostarczanie jej fanom jak największej ilości informacji. Przykładamy dużą uwagę do czasu przekazywania informacji, dzięki czemu, kibice są na bieżąco z tym, co się dzieje praktycznie każdego dnia. 

 

Zdecydowaliśmy się na poszerzenie działalności, dlatego że odbiór jest naprawdę duży, a i sami sympatycy chcieliby więcej. Mamy wsparcie od widzów na każdym kroku. Często dostajemy gratulacje i wyrazy uznania w najmniej spodziewanych miejscach za co serdecznie dziękujemy :). Mobilizuje nas to do dalszej pracy i właśnie dlatego wychodzimy na przeciw Waszym żądaniom!

 

Pomysłów mamy naprawdę dużo i głęboko wierzymy, że Wam się spodobają. Dlatego zdecydowaliśmy się spróbować na Patronite. Z Waszym wsparciem jesteśmy w stanie stworzyć jeszcze lepszy magazyn i jeszcze bardziej zintegrowaną społeczność. Zainteresowanie ciągle rośnie, a dzięki telewizji Magnes.TV nie jesteśmy tylko w internecie, ale i w odniorniakch w kilkunastu tysiącach domów! 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Jak to mówią: "nie od razu Kraków zbudowano". Doceniamy i cieszymy się, że postanowiłeś/aś wspomóc nasz projekt. W nagrodę zostaniesz dodany/a do grupy dyskusyjnej na Facebooku, w której będziesz mógł/mogła brać aktywny udział w tworzeniu Magazynu oraz zostaniesz umieszczony na liście sponsorów na naszej stronie WWW!
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Gdybyśmy mieli 10 złotych, to byśmy sobie życie na nowo ułożyli... Chcesz nam pomóc? Śmiało! Nie dość, że dostaniesz dostęp do grupy oraz zostaniesz wpisany na listę sponsorów na stronie (oczywiście pierwszeństwo nad osobami z niższego progu), to oficjalnie podziękujemy Ci za wsparcie na naszym Facebookowym fanpage'u!
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 0
Robi się poważnie! 30 złotych to już kwota, która pozwoli nam poważnie myśleć o rozbudowie Magazynu. Dzięki takiemu wsparciu, otrzymasz dostęp do elitarnej grupy, na której będziemy m.in wspólnie konsultować kierunek rozwoju Magazynu, udostępniać unikatowe materiały, a być może nawet uda się wspólnie wyjechać na mecz! Próg zawiera również wcześniejsze nagrody.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Jesteśmy spełnieni! Od tej pory stajesz się jednym z nas! Dostaniesz nagrody z niższych progów, ale za te pół stówki skontaktujemy się z Tobą i dogadamy się w taki sposób, żebyś był zadowolony. W miarę możliwości chcemy zaoferować Ci wspólne wyjazdy na najlepsze spotkania okręgówki, które będziemy nagrywać. Być może zechcesz wystąpić w odcinku MLO albo (jeśli zdrowie pozwoli) w naszej nowej zabawie, gdzie zawodnicy okręgówki będą mogli sprawdzić swoje umiejętności! Warto!
Zostań patronem