Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

60 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Jesteśmy jedynym magazynem piłkarskim w Polsce, poświęconym lidze okręgowej. Poza stroną internetową oraz stroną na Facebooku prowadzimy program telewizyjny na antenie Magnes.TV, gdzie raz w tygodniu robimy podsumowanie minionych wydarzeń. Cieszymy się coraz większym odbiorem, a dzięki Patronite chcemy urozmaicić naszą działalność.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 300 zł miesięcznie
brakuje 300 zł
Ruszamy z nowym programem!
Jeśli uda nam się zebrać potrzebną kwotę, od razu ruszamy z nowym programem, w którym zawodnicy z Okręgówki będą mogli sprawdzić swoje umiejętności piłkarskie. W planach mamy, aby wziąć po dwóch zawodników z każdej drużyny, a zabawę zrobić na wzór popularnego "Turbokozaka". Najlepszy zawodnik otrzymałby nagrodę. A jaką? Pomyślimy... na pewno to będzie coś oryginalnego!
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 700 zł miesięcznie
brakuje 700 zł
Mecz kolejki co tydzień!
Taka kwota pozwoli nam co tydzień jeździć i nagrywać mecze kolejki wybierane przez naszych Patronów. Zrobimy też co w naszej mocy, aby prowadzić transmisje live z każdego z tych spotkań. Duża suma? Raczej nie, zważając na to jak kanał się rozwinie i ile udogodnień będzie dla Was - kibiców!

O Autorze

Jesteśmy studentami, którzy wspólnymi siłami tworzą coś, co naprawdę podoba się ludziom. Łączy nas pasja do piłki nożnej, nie tylko tej globalnej. Wspieranie lokalnego futbolu to nie tylko szerzenie lokalnego patriotyzmu. Swoją działalnością mobilizujemy zawodników, działaczy, a także lokalnych przedsiębiorców do działania. Tym samym podnosi się poziom sportowy ligi i zwiększa się jej zainteresowanie. 

 

Celami dla których zdecydowaliśmy się działać jest propagowanie klubów, ligi, a także dostarczanie jej fanom jak największej ilości informacji. Przykładamy dużą uwagę do czasu przekazywania informacji, dzięki czemu, kibice są na bieżąco z tym, co się dzieje praktycznie każdego dnia. 

 

Zdecydowaliśmy się na poszerzenie działalności, dlatego że odbiór jest naprawdę duży, a i sami sympatycy chcieliby więcej. Mamy wsparcie od widzów na każdym kroku. Często dostajemy gratulacje i wyrazy uznania w najmniej spodziewanych miejscach za co serdecznie dziękujemy :). Mobilizuje nas to do dalszej pracy i właśnie dlatego wychodzimy na przeciw Waszym żądaniom!

 

Pomysłów mamy naprawdę dużo i głęboko wierzymy, że Wam się spodobają. Dlatego zdecydowaliśmy się spróbować na Patronite. Z Waszym wsparciem jesteśmy w stanie stworzyć jeszcze lepszy magazyn i jeszcze bardziej zintegrowaną społeczność. Zainteresowanie ciągle rośnie, a dzięki telewizji Magnes.TV nie jesteśmy tylko w internecie, ale i w odniorniakch w kilkunastu tysiącach domów! 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Jak to mówią: "nie od razu Kraków zbudowano". Doceniamy i cieszymy się, że postanowiłeś/aś wspomóc nasz projekt. W nagrodę zostaniesz dodany/a do grupy dyskusyjnej na Facebooku, w której będziesz mógł/mogła brać aktywny udział w tworzeniu Magazynu oraz zostaniesz umieszczony na liście sponsorów na naszej stronie WWW!
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Gdybyśmy mieli 10 złotych, to byśmy sobie życie na nowo ułożyli... Chcesz nam pomóc? Śmiało! Nie dość, że dostaniesz dostęp do grupy oraz zostaniesz wpisany na listę sponsorów na stronie (oczywiście pierwszeństwo nad osobami z niższego progu), to oficjalnie podziękujemy Ci za wsparcie na naszym Facebookowym fanpage'u!
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 0
Robi się poważnie! 30 złotych to już kwota, która pozwoli nam poważnie myśleć o rozbudowie Magazynu. Dzięki takiemu wsparciu, otrzymasz dostęp do elitarnej grupy, na której będziemy m.in wspólnie konsultować kierunek rozwoju Magazynu, udostępniać unikatowe materiały, a być może nawet uda się wspólnie wyjechać na mecz! Próg zawiera również wcześniejsze nagrody.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Jesteśmy spełnieni! Od tej pory stajesz się jednym z nas! Dostaniesz nagrody z niższych progów, ale za te pół stówki skontaktujemy się z Tobą i dogadamy się w taki sposób, żebyś był zadowolony. W miarę możliwości chcemy zaoferować Ci wspólne wyjazdy na najlepsze spotkania okręgówki, które będziemy nagrywać. Być może zechcesz wystąpić w odcinku MLO albo (jeśli zdrowie pozwoli) w naszej nowej zabawie, gdzie zawodnicy okręgówki będą mogli sprawdzić swoje umiejętności! Warto!
Zostań patronem

Polecani Autorzy

Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

Zapoznaj się z poniższą treścią i potwierdź

OK

Cześć,
chcielibyśmy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z przepisami dot. ochrony danych osobowych, które wchodzą w życie, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu ze stron Patronite.pl.
Staraliśmy się napisać jak najbardziej zrozumiale, jednak jeżeli coś jest niejasne to pisz śmiało na rodo@patronite.pl, nasz specjalista w zakresie ochrony danych osobowych postara się odpowiedzieć na Twoje pytania.

Zatem prosimy zapoznaj się z poniższymi informacjami, w tekście jest kilka elementów, w których będziesz mógł zablokować przekazywanie danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany w serwisie Patronite.pl. Klikając przycisk „OK” zgadzasz się na postanowienia zawarte poniżej.

OK

RODO
25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwane także jako „RODO”. Według postanowień “RODO” dane osobowe to informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej. Nie zawsze oznacza to tylko adres czy takie dane jak imię i nazwisko. W sieci można Cię zidentyfikować poprzez np. adres e-mail, adres IP lub szereg śladów, które można jednoznacznie powiązać z Tobą. Rozporządzenie wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych, które mają wpływ na korzystanie z usług naszego portalu. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych w serwisie Patronite.pl.
Zatem niniejszym informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Kto przetwarza Twoje dane ? Administrator danych osobowych
My, Crowd8 sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Pl. Konstytucji 6/90C, jesteśmy Administratorem Twoich danych osobowych. W sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw możesz się skontaktować z nami e-mail: rodo@patronite.pl; lub pisemnie na adres naszej siedziby.

Jakie dane przetwarzamy?
Przetwarzamy Twoje dane osobowe, podane przez Ciebie podczas zakładania konta na patronite.pl

 • Twoje imię i nazwisko,
 • Twój wiek (w celu potwierdzenia wieku, możemy zażądać przedstawienia odpowiednich dokumentów lub stosownego oświadczenia),
 • Twój adres,
 • Twój numer telefonu,
 • Twój adres e-mail,
 • Twój numer rachunku bankowego oraz dane do przelewu
 • nr IP Twojego urządzenia.

Jednak nawet jeśli jesteś niezalogowany to poprzez kod naszych partnerów technologicznych zagnieżdżony na naszej stronie przekazujemy elementy Twojej konfiguracji technicznej, poniżej możesz skonfigurować co i komu chcesz przekazywać.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane? Czyli, cele i podstawy przetwarzania.

w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług serwisu patronite.pl. (w szczególności w celu rejestracji konta oraz umożliwienia kojarzenia Autorów i Patronów na zasadach określonych w Regulaminie). Podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit b, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1. Inaczej, mówiąc np. kiedy przekazujesz wsparcie Autorom zarejestrowanym na Patronite przekazujemy Twoje dane osobowe Autorowi aby ten mógł dostarczyć Ci nagrody przewidziane za otrzymane wsparcie.

 • w celu otrzymywania informacji handlowych, tzn. wszelkiej formy reklam, promocji, newsletter, na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust 1 lit. a Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1)
 • w celach analitycznych i optymalizacyjnych np.: w celu monitorowania ruchu i zapewnienia odpowiedniej wydajności serwisu, w celu opracowania sprawozdań statystycznych i analitycznych, na potrzeby badań naukowych oraz w celu optymalizacji naszych produktów, optymalizacji procesów obsługi na podstawie przebiegu procesów obsługi, w tym reklamacji, itp., co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);
 • w celu oferowania Ci przez nas produktów i usług bezpośrednio (marketing bezpośredni), co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);

Odbiorcy danych
Twoje dane osobowe udostępniamy następującym podmiotom:

 • Autorom, którym udzieliłeś/od których otrzymałeś/aś wsparcie w rozumieniu Regulaminu; czyli osobom lub firmom które szukają wsparcia poprzez portal Patronite.pl . Dane przekazujemy tylko wtedy kiedy Patron wspiera Autora w sposób opisany w naszym Regulaminie.
 • Operatorom Płatności - w celu realizacji płatności współpracujemy z operatorami płatności (obecnie Mangopay, PayPal i Tpay). Wybrany przez Ciebie operator otrzyma Twoje dane osobowe w celu realizacji płatności, tylko wtedy kiedy zdecydujesz się wesprzeć wybranego Autora.
 • Amazon - nasza infrastruktura serwerowa dostarczana jest przez firmę Amazon (Amazon Web Services, Inc. 410 Terry Ave North Seattle , WA 98109-5210 , US. Firma Amazon jest certyfikowana w programie Privacy Shield https://aws.amazon.com/compliance/eu-us-privacy-shield-faq). Przechowujemy tam nasze bazy danych, a zatem i Twoje dane.
 • Księgowym - w przypadku zakupu usług Twoje dane otrzyma Biuro rachunkowe w celu realizacji transakcji (obecnie jest to Biuro Gorczyca&Kozłowska Sp z o.o 71-771 Szczecin, Polska Rostocka 160, Warszewo).
 • OneSignal - obsługa komunikacji marketingowej w zakresie obsługi technologii push notification - w tym przypadku Twoje dane otrzyma firma OneSignal 411 Borel Ave #512, San Mateo, CA 94402, Stany Zjednoczone. Aby móc świadczyć Ci bezpłatnie usługi wysyłki notyfikacji web push, OneSignal zbiera i przekazuje do firm trzecich informacje:
 • -naszych kampaniach web push
  -adresach email
  -adresie IP
Więcej na ten temat znajduje się tutaj: https://onesignal.com/blog/product-policy-updates-for-gdpr/

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do OneSignal

Google - do zbierania statystyk wykorzystujemy produkt Google Analytics, zatem Twoje dane otrzyma firma Google, 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043 United States. Google jest certyfikowany w programie Privacy Shield.

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do Google

Dodatkowo informujemy, że istnieje możliwość zablokowania dostępu Google Analytics do Twoich danych po zainstalowaniu w przeglądarce wtyczki znajdującej się pod tym linkiem: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/

Facebook - facebook używamy jako serwisu wspomagającego logowanie, aby wspomagać umieszczanie postów na FB. Jeżeli nie chcesz aby Twoje dane były przekazane właścicielowi serwisu facebook.com czyli firmie Facebook, 1 Hacker Way - Menlo Park, California, United States to prosimy nie loguj się przy użyciu Facebooka oraz

Wyłącz przekazywanie danych do Facebook

W każdym momencie możesz przejrzeć i zmienić zdanie w zakresie przetwarzanych danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany, w tym celu musisz wyczyścić swoje pliki Cookie. Po zalogowaniu możesz sprawdzić i zmienić swoje ustawienia w profilu Patrona lub Autora.

Przekazywanie danych osobowych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych
Przekazujemy Twoje dane osobowe do firm/instytucji poza UE w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych, zatwierdzone przez Komisję Europejską. Te organizacje to Google, Amazon i OneSignal, zarówno

Okres przechowywania danych
Twoje dane pozyskane w celu zawarcia umowy o świadczenie usług platformy patronite.pl przechowujemy przez okres obowiązywania umowy (do czasu usunięcia konta z portalu) oraz do końca okresu przedawnienia potencjalnych roszczeń z umowy.

Twoje prawa
Przysługuje Ci:

 • prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 • prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 • prawo do usunięcia swoich danych
 • prawo do ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych.
 • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
 • prawo do przenoszenia danych, które dostarczyłeś/łaś n podstawie umowy lub Twojej zgody.
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego;
 • prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

W celu wykonania swoich praw skieruj żądanie pod adres email: rodo@patronite.pl

Informacja o wymogu/dobrowolności podania danych
Podanie przez Ciebie danych jest:

 • warunkiem zawarcia umowy
 • dobrowolne
  Jeżeli nie podasz danych niezbędnych do zawarcia umowy możemy odmówić jej zawarcia.

Ważna informacja dla trolli:
Jeśli jesteś firmą zajmującą się wykorzystywaniem problemów danych osobowych aby sprzedać swoje usługi to informujemy, że wszystkie podejrzenia wykorzystywania nieuczciwych praktyk rynkowych obsługujemy przez współpracujące z nami kancelarie prawne.
Mamy dla Ciebie także osobny email do kontaktu obslugatrolli@patronite.pl

OK