W Patronite od 18.11.2016

Jeżeli chcesz mnie podbudować na duchu, zapłacić za moje treści i wierzyć w to że dalej będę robił to co robię - tylko jeszcze lepiej. To jesteś w dobrym miejscu. Każda złotówka motywuje do działania! Poza tym - nikt nie całuje tak jak ja :*

O Autorze

Tutaj powinienem napisać, że potrzebuję pieniędzy na rozwój, opłacenie rachunków, na lepszy montaż, na to że będę częsciej nagrywał filmy, czy że bez dobrej kamery po nie da sie nagrywać MERYTORYCZNYCH FILMÓW

 

Otóż  myślę że sie da; da się  robić dobre i merytoryczne filmy bez profesjonalnego studia filmowego - całą drogę na youtube przyświecał mi cel by moje filmy zawierały jak najwięcej treści i informacji - można sie przyczepić do jakości dzwięku czy montażu, bo są to rzeczy które można kupić za pieniądze (kamerę lub montażystę) Ale jak film nie ma duszy i fajnej treści w nim zawartej to nawet Tomasz Knapik jako lektor nie uratuje filmu i nie zmusi ludzi do polubienia go.

 

 

Dla mnie jutub  to przyjemność, hobby i pasja. Jestem zwykłym chłopakiem, ktoś powie że gimbusem. Ale skoro tu jesteś to prawdpodobnie wiesz co tworzę i jeżeli ci sie to podoba, oglądasz mnie i zostawiasz łapke w góre to już jest dla mnie bardzo wartościowa nagroda :) 

 

 

Dostałem od was takich nagród już wiele - każde podziekowanie i wpis o tym - dobry merotyroczyny film!  jest czymś niesamowitym! Ale nie tylko widzowie mnie doceniają, bo nawet gazety mnie cytują  ;)

 

 

Dzięki tym pieniądzom nie zacznę nagrywać lepszych filmów, nie bedę robił ich regularniej ani nie obiecam ci innych gruszek na wierzbie. Wiem że akurat tutaj na patronite modne jest mówienie czego to twórca nie zrobi za każdą  złotówke, jak to bardzo  jego kanału nie rozwinie i co tam jeszcze.  Ale ja wychodze z innej zasady - najpierw robie coś, co sie ma spodobać a jak już się  to spodoba, to wtedy mogę udostępnić możliwość wsparcia mnie i  własnie dlatego jestem na patronite. Jeżeli możesz dać mi chociaż złotówke, to już dla mnie ogromna nagroda.  Bo kiedy ktoś ci daje pieniażek za twoją prace, to znaczy że chciałby żebyś to kontynuował :)

 

 

 

 

Aktualnie staram sie prowadzić pierwszy w Polsce serwis informacyjny - Tubeexpress w którym to omawiam najciekawsze wieści z internetu :)

I to są moje plany na przyszłość + oczywiście obnażanie obłudy i oszustw innych youtuberów jak dotąd! 

 

Finalnie każda złotówka sie nie zmarnuje  - nie przepiję, a raczej zaoszczędzę i zainwestuję, jest wiele rzeczy których będe potrzebował by kontynuować robienie swoich filmów  - Na sam start nawet głupia kamera sie przyda - tylko kamery mają to do siebie że są drogie, więc troszke wody w Wiśle upłynie zanim sobie ją zakupie. Dlatego własnie licze że patronite będzie kropelką w mojej szklance marzeń,  by robić to co kocham jeszcze lepiej i częsciej :)

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)