Avatar użytkownika

Magazyn Anity Gargas

34
patronów
870 
miesięcznie
4 000 
łącznie
34
patronów
870 zł 4 000 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
10 zł miesięcznie
Podstawowe Wsparcie

Witaj w zespole! Każde wsparcie jest dla nas ważne. Dzięki wpłatom możemy się rozwijać i pozostać niezależni. Twoja pomoc jest kluczowa, bardzo dziękujemy!

Obrazek progu
30 zł miesięcznie
Podziękowania w Napisach

Dziękujemy! Taka darowizna dopinguje nas do działania. Przy wpłacie 30 zł Twoje imię i nazwisko albo nick zostaną umieszczone w sekcji podziękowań w napisach końcowych naszych odcinków!
Obrazek progu
50 zł miesięcznie
Podziękowania w Napisach

Bardzo dziękujemy za Twoją pomoc. Dzięki Tobie nasz kanał staje się lepszy i jeszcze bardziej profesjonalny! Przy darowiźnie 50 zł Twoje imię i nazwisko albo nick zostaną umieszczone w sekcji podziękowań w napisach końcowych naszych odcinków.
Od teraz jesteś członkiem doborowego grona przyjaciół „Magazynu Anity Gargas”!
Obrazek progu
100 zł miesięcznie
Ekskluzywny Dostęp

Bardzo serdecznie dziękujemy! Ta kwota pozwoli nam bezkompromisowo sięgać po najbardziej atrakcyjne tematy! Dzięki tej kwocie otrzymasz wszystko z niższych progów oraz zapewniamy Ci ekskluzywny dostęp do specjalnych treści, które przybliżają Ci świat dziennikarstwa śledczego i pozwalają odkryć kulisy naszej pracy.
Obrazek progu
200 zł miesięcznie
Certyfikat Uznania

Szanowna Przyjaciółko, Szanowny Przyjacielu! Za wsparcie na poziomie 200 zł otrzymasz wszystko z niższych progów oraz unikatowy certyfikat prawdziwego fana, podpisany przez Anitę Gargas, który wyślemy do Ciebie pocztą. Dziękujemy!
Obrazek progu
500 zł miesięcznie
Specjalne Wyróżnienie

Szanowna Patronko, Szanowny Patronie! Bardzo dziękujemy za pomoc! Wsparcie w kwocie 500 zł to nie tylko wszystkie korzyści z poprzednich progów, ale także Twoje wyjątkowe wyróżnienie na początku każdego odcinka, podkreślające Twoje zaangażowanie w naszą misję.
Obrazek progu
1000 zł miesięcznie
Ekskluzywne Spotkanie z Anitą Gargas

Szanowna Patronko, Szanowny Patronie! Dla wyjątkowo zaangażowanych patronów, którzy wsparli nas kwotą 1000 zł, oferujemy wszystkie korzyści z poprzednich progów oraz indywidualny czat online z Anitą Gargas. To unikalna szansa na bezpośrednią rozmowę i wymianę myśli z jedną z najbardziej szanowanych postaci w polskim dziennikarstwie śledczym. Masz pomysł na program? Uważasz, że powinniśmy zająć się jakimś tematem? Teraz masz okazję przedstawić w cztery oczy!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Magazyn Anity Gargas w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

„Magazyn Anity Gargas” to nowe przedsięwzięcie na YouTube, gdzie bezkompromisowa dziennikarka śledcza - Anita Gargas - prowadzi dyskusje na najważniejsze tematy dotyczące polityki, biznesu i służb specjalnych. Zapraszamy ekspertów i gości, by rzucić światło dzienne na najbardziej palące kwestie.

Zapraszamy do „Magazynu Anity Gargas”!

Anita Gargas to doświadczona dziennikarka śledcza i dokumentalistka. Wyreżyserowała między innymi takie filmy, jak „Operacja >Baxis<” (o zabójstwie ks. Blachnickiego), „Zatarte ślady” (o zabójstwie Piotra Bartoszcze) czy „Anatomia upadku” (o katastrofie smoleńskiej).

Aktywnie śledzi i bierze udział w polskim życiu politycznym już od ponad 30 lat. Znana między innymi z cyklu „Magazyn śledczy Anity Gargas”, który decyzją nielegalnych władz TVP został zdjęty z anteny po siłowym przejęciu mediów publicznych w grudniu 2023 roku.

Po licznych apelach, listach i telefonach postanawiamy uruchomić nasz cykl w zmodyfikowanej formie w sieci. Od teraz mogą nas Państwo oglądać na platformie YT, a wkrótce również na innych platformach podcastowych! W rozmowach z gośćmi uzupełnianych felietonami jak zwykle poruszymy niewygodne tematy, które niepokoją opinię publiczną.

Twoje wsparcie pozwali nam na niezależne i wnikliwe reportaże oraz na funkcjonowanie studia, w którym z pewnością nie zabraknie także i takich gości, którzy nie zawsze są chętni do występów przed kamerami. Jesteśmy wdzięczni za każdą formę wsparcia, która pozwala nam kontynuować naszą misję dostarczania rzetelnej i odważnej dziennikarskiej treści.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Magazyn Anity Gargas już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Barbara Sobolska
Barbara Sobolska
30 zł
Zbig G
Zbig G
50 zł
Justyna Kowalska
Justyna Kowalska
30 zł
Anonimowy patron
10 zł
Anonimowy patron
30 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.