Major Tom and the Stardust

W Patronite od 05.03.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1669

Liczba Patronów: 1617

Zostań Patronem
Kup na prezent
5 patronów
130 miesięcznie
9 950 łącznie
Dobra zabawa i pozytywna energia połączyły nas razem. 5 całkowicie różnych osobowości, 5 odmiennych gustów muzycznych. Bawiąc się tworzymy przy okazji rockową muzę!

O Autorze

Muzyka to nasza pasja i hobby, wszyscy mamy swoje życie rodzinne i zawodowe, ale żeby złapać odpowiedni balans postanowiliśmy pobawić się dźwiękami. 

Z muzyką jesteśmy związani od dawna, jeszcze w szkole razem z Kasprzyk (perkusja) założyliśmy garażowy cover band. 4 lata spędziliśmy na katowaniu kawałków ukochanej Metallicy oraz piciu różnej maści napojów alkoholowych. Koniec liceum był również końcem wspólnego grania. 15 lat później postanowiłem wrócić do gry z ludźmi i przez 2 lata grałem w różnych składach i konfiguracjach do momentu kiedy nie spotkałem Kasprzyka idąc spacerem po sądeckim rynku :) 

Po 15 latach znowu razem z instrumentami. W międzyczasie zmianie ulegała koncepcja stylu i szybko zaczęliśmy tworzyć własny materiał. Dopełnieniem całości okazało się dojście do składu Crisa (wokal), Ali (klawisze) oraz Piotrek (bas). 

Okazało się, że nagrane przez nas dwa single zostały ciepło przyjęte w gronie naszych znajomych i nie tylko, dlatego chcemy wydać album studyjny.

Mamy nadzieję, że będziecie z nami podczas tej przygody i pomożecie nam zrealizować nasz cel.

W czasach gdzie i tak niezbyt można wyskoczyć na kawę do lokalu można te pieniądze wrzucić na jakiś inny cel :) 

Poniżej próbka naszego nagrania

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika