W Patronite od 09.06.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 700

Liczba Patronów: 457

Zostań Patronem
Kup na prezent
38 patronów
645 miesięcznie
5 760 łącznie
Cześć. Jestem Mamut a mój podcast nosi nazwę Podcastrofy.

O Autorze

Witajcie na moim profilu Patronite.

Jest mi niezmiernie miło, że mogę tworzyć dla Was podcast o tematyce katastroficznej, a Wy chcecie go słuchać. Chcąc się rozwijać i pracować nad polepszaniem Podcastrof postanowiłem założyć ten profil. Spokojnie, nic to nie zmienia - dalej będę robił swoje, bo nie chodzi tu o pieniądze a bardziej o dobrą zabawę, rozwój i edukację.Zapraszam Was też do polubienia mojej strony na Facebooku, gdzie publikuję zdjęcia dotyczące omawianych wydarzeń, no i gdzie oczywiście możemy złapać bardziej bezpośredni kontakt - a jestem strasznie ciekawy kim jesteście Wy - słuchacze.

https://www.facebook.com/Podcastrofy-100425632223842


Wszystkie odcinki Podcastrof znajdziecie na Spotify
http://https://open.spotify.com/show/78fTdnzgYk39Q6kSXsOLFl


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Eksplozja Szyszynki
Eksplozja Szyszynki
Próg: 20 zł
M
M
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Michał Poloczek
Michał Poloczek
Próg: 10 zł
Michał Bakacz
Michał Bakacz
Próg: 10 zł
Robert Danieluk
Robert Danieluk
Próg: 10 zł