Avatar użytkownika

Mamut

22
patronów
465 
miesięcznie
20 345 
łącznie
22
patronów
465 zł 20 345 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Limit Patronów osiągnięty!
Próg wycofywany
10 zł miesięcznie
Zdradzę Ci tajemnicę. Całe Podcastrofy są napędzane i smarowane potężnymi ilościami kawy. Jeśli masz ochotę wesprzeć tą machinę, która wciąż potrafi się zaciąć i w dalszym ciągu się dociera, to mogę tylko serdecznie Ci podziękować i zaprosić do grupy na Facebooku, gdzie będziemy mieli bardziej osobisty kontakt.
20 zł miesięcznie
Dwie dyszki to już sporo. Jeśli uważasz, że moja praca, którą wkładam w każdy odcinek jest dla Ciebie tyle warta, to mogę tylko powiedzieć: WOW! Dziękuję Ci za to! Sprawiasz, że dostrzegam sens w tym co robię. W zamian zapraszam Cię do zamkniętej grupy, gdzie będziemy mogli podyskutować na przykład o kolejnych odcinkach podcastu.
30 zł miesięcznie
Można powiedzieć, że trzy dyszki to inaczej zeta dziennie. Dużo? Mało? To już zależy od Ciebie. Dla mnie to na pewno ogromne wsparcie pozwalające rozwijać mój kanał. A plany i nowe pomysły przychodzą do głowy każdego dnia.
50 zł miesięcznie
Ustawiam ten próg za radą przyjaciela, bo ciężko mi uwierzyć, że dla kogoś moja praca może być aż tyle warta. Jeśli jednak zdecydujesz się na wsparcie mnie taką kwotą, to oprócz dostępu do zamkniętej grupy, otrzymasz ode mnie magnes "wspieram Podcastrofy", który będzie świetnie wyglądał na Twojej lodówce ;)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Mamut w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć. Jestem Mamut a mój podcast nosi nazwę Podcastrofy.

Witajcie na moim profilu Patronite.

Jest mi niezmiernie miło, że mogę tworzyć dla Was podcast o tematyce katastroficznej, a Wy chcecie go słuchać. Chcąc się rozwijać i pracować nad polepszaniem Podcastrof postanowiłem założyć ten profil. Spokojnie, nic to nie zmienia - dalej będę robił swoje, bo nie chodzi tu o pieniądze a bardziej o dobrą zabawę, rozwój i edukację.Zapraszam Was też do polubienia mojej strony na Facebooku, gdzie publikuję zdjęcia dotyczące omawianych wydarzeń, no i gdzie oczywiście możemy złapać bardziej bezpośredni kontakt - a jestem strasznie ciekawy kim jesteście Wy - słuchacze.

https://www.facebook.com/Podcastrofy-100425632223842


Wszystkie odcinki Podcastrof znajdziecie na Spotify
http://https://open.spotify.com/show/78fTdnzgYk39Q6kSXsOLFl

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Mamut w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Mamut już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Łukasz B
Łukasz B
20 zł
Justyna Wiecheć-Wojtyna
Justyna Wiecheć-Wojtyna
10 zł
Marcin Robak
Marcin Robak
10 zł
Maciej Papierski
Maciej Papierski
20 zł
Wojciech Lemiesz
Wojciech Lemiesz
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.