W Patronite od 28.04.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1471

Liczba Patronów: 980

Zostań Patronem
9 patronów
100 miesięcznie
230 łącznie
Cześć! Prowadzę kanał na Youtubie na którym znajdziesz wiele ciekawych treści związanych z anime, mangą, cosplayem. Na streamach bawię się i gram w gry z widzami a po wyłączeniu komputera nagrywam telefonem vlogi pokazujące moje życie. Miło mi Cię gościć. Marcia.

O Autorze

Na Youtubie można mnie znaleźć od kilku dobrych lat jednak to od tego roku postawiłam na kanał wszystko co miałam.

Regularnie dodaję treści (w marcu było 31 filmów!) oraz prowadzę streamy.

Filmy są związane głównie z tym co kocham ale także poruszam sprawy które bolą i uniemożliwiają szczęśliwe życie. Każdy z Nas powinien być równie dobrze traktowany i szczęśliwy, bez wyjątku. Postanowiłam więc aby moja gromadka widzów znalazła u mnie oazę spokoju, świątynię miłości i dobrego słowa oraz przeżyła najlepszą imprezę ze znajomymi online. Bez wychodzenia z domu zapraszam Was na kawę czy herbatę rano, po południu przed obiadem pomarudzicie ze mną na szkołę oraz pracę a wieczorem przy grach i zabawach oferuję spotkanie w piżamce!

Moi widzowie to uwielbiają, chcesz się przekonać, że u Marci jest jak w domu?

Na streamach możesz zobaczyć jak tworzę cosplaye, wyglądam jak dziewczynka z anime i oglądam filmy przesłane przez Was na mojej unikatowej playliście.  Zobaczysz jak toczą się rozgrywki w ulubionych grach komputerowych, jak rozmawiam z Widzami oraz co tylko zechcesz!

Staram się oglądać anime i kreskówki na streamie jednak czasami strajkują za to kanał... ale obiecuje, wymyślę jakiś sposób na omówienia. 

Wszystko oczywiście w towarzystwie kota!

 

 


Każdy widz jest zawsze mile widziany. Znamy się i szanujemy, chętnie poznajemy nowe osoby oraz wprowadzamy coraz to nowsze rzeczy na mój kanał. Tak, wprowadzamy, ponieważ każdy Wasz pomysł jest dla mnie na wagę złota. Nie chcę Was zawieść i obiecuję, że nie pożałujecie.
Inwestuję w kanał oraz w siebie. Robię konkursy, rozdania czy losowania. 
Jestem chętna i otwarta na propozycje, współpracę oraz wiadomości prywatne.


Dbam o widzów i tworzę z nimi coś więcej niż społeczność, jesteśmy rodziną. 

 

Moim największym marzeniem jest móc się utrzymywać z tego co robię i poświęcić się temu w 100% ponieważ praca, nauka i zajmowanie się kanałem często się ze sobą gryzie. 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
OvteeR
OvteeR
Próg: 10 zł
El Patricko
El Patricko
Próg: 10 zł
Krzysztof  Fortuna
Krzysztof Fortuna
Próg: 30 zł
SebaBenc
SebaBenc
Próg: 10 zł
Spectra
Spectra
Próg: 10 zł
Mateusz Sprawka
Mateusz Sprawka
Próg: 10 zł