Marek i rośliny

W Patronite od 14.07.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 569

Liczba Patronów: 453

Zostań Patronem
34 patronów
655 miesięcznie
1 515 łącznie
Marek i rośliny to mój kanał na YouTube poświęcony roślinom doniczkowym oraz wszelkim tematom związanym z ich uprawą. Kanał założyłem w styczniu 2021, od tego czasu opublikowałem ponad 100 odcinków. Prowadzę też profil na instagramie - Sighthounds.Love.Plants, bo poza roślinami kocham też zwierzęta.

O Autorze

Jeśli interesujesz się roślinami domowymi, masz już swoją kolekcję albo dopiero zaczynasz zieloną przygodę, moje filmy na YouTube Marek i rośliny z pewnością Cię zainteresują. Omawiam w nich zarówno rośliny łatwo dostępne, kolekcjonerskie, jak i importowane z różnych zakątków świata. Mówię o tajnikach uprawy, problemach, szkodnikach i innych roślinnych tematach.
Uprawiam rośliny w podłożu ziemnym oraz w hydroponice, opowiadam o tym w swoich filmach i tłumaczę w jaki sposób postępować z różnymi rodzajami roślin niezależnie od metody uprawy. Pokazuję też asortyment sklepów, unboxingi i inne rzeczy związane z roślinną pasją. 

Moja zielona pasja zajmuje coraz więcej miejsca w domu i czasu w dobie. Jednak nie chcę przestawać, bo życie w domowej dżungli zawsze było moim marzeniem. Odkąd prowadzę kanał Marek i rośliny, pół etatu spędzam na kręceniu i postprodukcji filmików oraz na kontakcie w widzami, którzy zarówno komentują, jak i odzywają się do mnie na instagramie Sighthounds.Love.Plants.

Dlaczego Patronite?

Bo chcę się rozwijać. Aby móc nagrywać dla Was filmy na temat różnych produktów do uprawy roślin oraz samych roślin, muszę je najpierw kupić i poznać. Nie jestem w stanie kupić tak wielu rzeczy, o których recenzje prosicie, bez Waszego wsparcia. Mam też bardziej dalekosiężne cele, które obejmują zarówno YouTube jak i inne formy przekazu. Cały czas chcę się uczyć, rozważam podjęcie kolejnych studiów, które pozwoliłyby mi z zupełnie innej perspektywy spojrzeć na uprawę roślin. Jeśli lubisz mój kanał i chcesz mnie wesprzeć, będę bardzo wdzięczny.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Barbara Kukla
Barbara Kukla
Próg: 15 zł
Marzena Falk
Marzena Falk
Próg: 15 zł
Ania Ania
Ania Ania
Próg: 15 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
EWA BOGACZ-TOBOLSKA
EWA BOGACZ-TOBOLSKA
Próg: 15 zł
Marek Kukla
Marek Kukla
Próg: 15 zł